Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czytnik to musisz zagadać z którymś z dystrybutorów tu na forum - jest paru, ja do nich nie należę. Albo po prostu zajrzeć do wątku o ofertach dla abonentów ;).

@Pawel nie przekłada się bo teraz liczą się usługi łączone. A nc+ nie sprzeda Ci światłowodu, ani nowego smartfona razem z tv.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot nie do końca się zgodzę.Orange ma usługi łączone i też szału nie ma.O kablówkach nie wspominając. Rynek jest nasycony i nie jest łatwo "wyrwać" nowego klienta. Tym bardziej takiego który dotąd miał usługi u różnych operatorów.Te smarftony czy telewizory często wychodzą w przeliczeniu drożej niż na wolnym rynku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kluczem do sukcesu Polsatu są niższe ceny pakietów dla nowych + darmowe miesiące. Nie każdy abonent Polsatu interesuje się sportem. I tu porównać zwykłe pakiety to jednak Polsat wypada lepiej bo za 60 zł mamy już Cinemaxy i Filmboxy. A w PC+ goły pakiet Extra.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłych pakietach może i wypada lepiej Polsat, natomiast jeśli brać pod uwagę oferty PREMIUM to wolę zapłacić 130 zł w nc+ i mieć CANAL+, CANAL+ 4K, HBO, ELEVEN, EXTRA i PSP niż za 130 zł PODSTAWOWE, HBO, CINEMAX, ELEVEN i PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ słuchaj tak jak Ci tutaj radzą. Do multiroom tylko tzw. mydelniczka. Wifiboxy to po prostu złom. A tak poza tym jeśli jesteś w CP i masz multiroom (dekodery serii HDxxxx) to za 1 zł dokupisz sobie moduł wi-fi TP-LINK TL-WR802N, który to potem możesz wykorzystać do dekodera multiroom newbox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w salonie PC+ w Mławie i spytałem się o mydelniczki do multiroom to Pani stwierdziła że absolutnie nie. Do multiroom tylko WifiBox+ a jeśli chcę mydelniczkę to tylko w ofercie na kartę. Więc zdobycie mydelniczki może być trudne w zależności od salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To nic nowego, w tym sezonie C+ kupił 154 mecze (choć i tak chyba to trochę więcej niż zwykle).

Dla porównania w Niemczech DAZN i Sport1 pokazują w sezonie ponad 300 transmisji z NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są prawa dla bukmacherów, z tym, że leci to zazwyczaj w jakimś 360p i bez komentarza, tylko żeby "podejrzeć".

STS TV chyba nawet ligę hiszpańską i włoską pokazuje.

Mieli też np. siatkarską LM w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poza TVP Dokument i zmianą SD na HD TVP Kultura nic specjalnie wartościowego PC+ w ostatnim czasie nie zmieniła w ofercie.

Ciągłe rebrandingi , dodawanie kanałów dla wąskiej grupy klientów lub w jakości SD jakoś za bardzo nie cieszą .

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z kanałem VIVID RED HD niedostępnym w pakiecie VIP+Max 4K w cenie pakietu nadaje się na film dla reżysera kultowego Misia i pokazuje jak ta platforma nie szanuje ludzi i tylko liczy dodatkowe koszty za opcje dodatkowe w necie jest takich materiałów masę i za darmo ja już kończę umowę i po 21 latach płacenia im abonamentu przez moją rodzinę powiem tak ta platforma nie ma elastycznego podejścia  w kwestii rabatów za staż i robi wielki błąd

 

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dotarło do Ciebie, po 21 latach :) że dla operatora nie jesteś Vipem a jedynie klientem płacącym więcej niż przeciętny abonent.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...