Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co w związku z tym?

 

Nic. Tak jak pisałem - ciekawostka, która niespodziewanie wyskakuje, gdy się szuka sylwetki Dębińskiego seniora, o którym wspomina Pan Rafał. 

 

Chyba, że chcesz bym się wypowiedział na temat, czy skazanie za korupcje najbliższego członka rodziny uprawnia Cię do zajmowania się ekstraklasą piłkarską i jak to świadczy o samej redakcji... ale to wtedy pod zły adres trafiłeś, bo mnie to akurat w ogóle nie interesuje  :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów będzie w Polsacie. Wiele wskazuje na to, że ekstraklasa (na której bardzo mi nie zależy, ale jednak) również. W listopadzie kończy mi się umowa z nc+ i po 10 latach prawdopodobnie znów kupię Cyfrowy Polsat.

To sobie poczekasz 1 rok na LM i ewentualnie 2 lata na EL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Tak jak pisałem - ciekawostka, która niespodziewanie wyskakuje, gdy się szuka sylwetki Dębińskiego seniora, o którym wspomina Pan Rafał.

 

Chyba, że chcesz bym się wypowiedział na temat, czy skazanie za korupcje najbliższego członka rodziny uprawnia Cię do zajmowania się ekstraklasą piłkarską i jak to świadczy o samej redakcji... ale to wtedy pod zły adres trafiłeś, bo mnie to akurat w ogóle nie interesuje :)

Nie, po prostu się zastanawiałem dlaczego to przytaczasz, bo dla mnie nie ma żadnego znaczenia co robił jego ojciec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten fakt o Ojcu Dębińskiego jest znany od lat, nawet ja kiedyś na forum pisałem o tym, że mu nie przystoi mówić czego kolwiek o korupcji.  C+ to prywatna firma, dziennikarze to nie żadne autorytety więc to nie ma żadnego znaczenia a jedynie taka osoba lepiej dla siebie, żeby tylko omijała pewne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu się zastanawiałem dlaczego to przytaczasz, bo dla mnie nie ma żadnego znaczenia co robił jego ojciec ;)

Przecież ten fakt o Ojcu Dębińskiego jest znany od lat, nawet ja kiedyś na forum pisałem o tym, że mu nie przystoi mówić czego kolwiek o korupcji.  C+ to prywatna firma, dziennikarze to nie żadne autorytety więc to nie ma żadnego znaczenia a jedynie taka osoba lepiej dla siebie, żeby tylko omijała pewne tematy.

No dla mnie ten fakt też nie ma znaczenia. Jedynie przytaczam to jako ciekawostkę, którą znalazłem przypadkiem, bo w tym wywiadzie Pan Rafał dość jasno i fajnie wypowiada się o karierze ojca. Wrodzona ciekawość i słabość do weryfikowania nawet najgłupszych informacji doprowadziła mnie do tej wiedzy. Inna sprawa, czy ma/powinno mieć to jakiekolwiek znaczenie przy ocenie pracy Pana Dębińskiego. Wg mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie niesmaczne jest jak on krytykuje korupcje moim zdaniem i nawet była kiedyś dyskusja z Marciniakiem na twiterze na ten temat bo coś w Lidze + wspomniał. 

 

Ja tam Marciniaka lubię i nawet bardziej od duetu Smokowski, Twarowski bo jest bardziej otwarty na sugestia i bardziej angażuje się w rozmowy z których m.i Akademia Pana Sławka powstała więc jednak liczę, że też ta Liga + Extra za jego rządów troszkę się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europy - 19.10

 

17:00 FK Astana - Maccabi Tel Awiw (Eurosport)

18:55 OGC Nice - SS Lazio (C+Sport)

18:55 FK Vardar - Real Sociedad (C+Sport 2)

18:55 Ostersunds FK - Athletic Bilbao (nSport+)

18:55 Olympique Marsylia - Vitória Guimarães (TVP Sport)

19:00 FK Crvena Zvezda - Arsenal FC (Eurosport)

20:55 Everton FC - Olympique Lyon (C+Sport)

20:55 TSG 1899 Hoffenheim - Istanbul BB (C+Sport 2)

20:55 Atalanta BC - Apollon Limassol (nSport+)
20:55 AC Milan - AEK Ateny (TVP Sport)
21:00 Villarreal CF - Slavia Praga (Eurosport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie niesmaczne jest jak on krytykuje korupcje moim zdaniem i nawet była kiedyś dyskusja z Marciniakiem na twiterze na ten temat bo coś w Lidze + wspomniał. 

 

Ja tam Marciniaka lubię i nawet bardziej od duetu Smokowski, Twarowski bo jest bardziej otwarty na sugestia i bardziej angażuje się w rozmowy z których m.i Akademia Pana Sławka powstała więc jednak liczę, że też ta Liga + Extra za jego rządów troszkę się zmieni.

 

Teraz się okaże,że po dobrych paru latach zachwytów - nikt nie będzie tęsknił za duetem Smokowski-Twarowski...... :crazy:

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od ramówek programowych tylko od tego że jeszcze teraz próbują negocjować.

A Twój news znajduje się w korelacji z informacjami, że NBA na Europę stawia na League Pass, a nie na sprzedaż praw bezpośrednio do nadawców i stąd brak NBA w nc+? Bo obił mi się taki news o oczy.

 

https://twitter.com/sendecki81/status/915515149821317120

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...