Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

 KSW w obecnym wydaniu to gratka dla gimnazjalistów. 

Zgadzam się w 100%. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie by zawrzało z powodu tenisa ? :D Jakoś KSW czy inne tego typu sporty są w PPV i nie ma halo. Co innego mecz polskiej reprezentacji, wtedy lał się hejt. Przy tenisie nie ma opcji :)

Tenis ogląda bardzo dużo ludzi. Szczególnie Polaków na Wielkich Szlemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA  sezon się powoli kończy   nie wiadomo czy NC+  będzie mieć  hajs na kolejne sezony  jednak  ja osobiście bym chciał  by po prostu było dodane org  audio podczas transmisji  tak jak to robią  np Hiszpanie  Czesi.

 

O to ciekawy  komentarz   jak widać wzrasta ilość osób które tak późno zdają sobie sprawe iż czas Pana UŁA dobiega końca i te jego herezje  podczas komentarza

 

 

 

Skład komentatorów w NC+ na mecze NBA jest po prostu tragiczny. Nie wiem kto normalny ogląda tam spotkania. Michałowicz to już odlatuje kompletnie. Uśmierca ludzi, zmienia geografię USA, dodaje lub zabiera zawodnikom centymetrów, zmienia ich daty urodzenia, dorabia jakieś historie. W nocy miałem okazję włączyć na Canal+ i przy prowadzeniu Cavs chyba 103-60 Wojtek "obieżyświat" Michałowicz dedukuje, że "to zdrowa sytuacja dla Celtów, a trudna dla Cavaliers". No z pewnością przy takim gwałcie i prowadzeniu prawie 50 pkt można mieć trudną sytuację i to w 3 kwarcie... Hyży, który komentuje z Wojtkiem aka "podanie talerzowe" przedstawia za to stronniczość. Oglądając mecz GSW miałem wrażenie, że on im kibicuje i się nie próbuje nawet z tym kryć. Nie wiem co muszą powiedzieć komentatorzy by ich NC wywaliło albo po prostu odsunęło na jakiś czas, ale WM popełnia takich błędów mnóstwo i to od dawna, bo gdy zaczynałem oglądać mecze na Canal+ to już się mylił, a teraz jest co raz gorzej.

 

 

18301376_617077635166017_567700878042944

 

18557466_621905558016558_486724381637470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe grafiki pochodzą z FB, z profilu dla "fanów" WM, profil ma już ponad 7 tys. obserwujących, czyli pewnie tyle, ile wynosi oglądalność meczów NBA w C+ :)

 

Biorąc pod uwagę jak ta stacja traktuje ten produkt, szczerze życzę przejęcia praw przez inny podmiot - gorzej już tego pokazywać nie można. Skala niekompetencji, buty i zwykłego olewania kibiców została już dawno przekroczona, a C+ nie robi z tym absolutnie nic, pozwalając by komentator psuł spokojny odbiór transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się nagonce na NBA w nc+, ale chyba chodzi głównie o Michałowicza.

Generalnie reklam za wiele nie puszczają, pokazują te wszystkie KissCamy i DanceCamy w przerwach więc to jest na plus.

Wyobrażacie sobie NBA na Polsacie? 20sec timeout i yeb reklama podpasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię komentarz Wojciecha Michałowicza. Stara się robić amerykański klimat i dzięki temu przyjemnie ogląda się te spotkania. Gdy nie ma go za mikrofonem to inni spece przynudzają, że oko się zamyka. 

 

Ja mam podobne zdanie.

Jak oglądam mecz z innym komentatorem to często wieje nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupilem ten tenis premium , super sprawa jak dla mnie za smieszne pieniadze jak za cztery turnieje. mam nadzieje ze mecze nie beda sie tylko nakladaly na siebie w porownaniu do tego co bedzie w Eurosporcie w tym pierwszym tygodniu zeby jak najwiekszy wybor byl. swoja droga mogliby tez pokazywac tam kwalifikacje do turnieju glownego no ale juz trudno 

Edytowane przez kamill87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...