Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Premier League w C+ to dwóch meczów o 16 równolegle nie mogą pokazywać, ale od tego sezonu jeden w retransmisji z 16 będą mogli, info od komentatorów LEI-SWA :) Poza tym łapcie rozpiskę na LM 13-14.09 :)

Wtorek, 13.09:

Barcelona - Celtic C+

Bayern - Rostów C+S

PSG - Arsenal C+S2

Dynamo - Napoli/City - Borussia M. nSport+

Środa, 14.09:

Legia - Borussia C+

Real - Sporting C+S
Juventus - Sevilla C+S2

Tottenham - Monaco/Brugge - Leicester nSport+

PSG - Arsenal nie jest pierwszym wyborem? Dziwne...

W ramówce nSport+ podane są dwa mecze równocześnie, Mutitransmisja z dwóch spotkań? 

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka różnica, że więcej się dowiesz o głównym meczu, bo jemu poświęcą najwięcej minut spośród wszystkich omawianych w studio LM. A o czym mówić odnośnie Celticu? Że był blisko odpadnięcia? To chyba klękanie w stronę fanów La liga. Pewnie powiedzą o Copa de rey itd.

Ogólnie jest dużo do zmienienia jeśli chodzi o studio LM, mogliby zaczynać o 19.45

Pewnie zawsze pewniakiem będa transmisje z grupy Legii. multi pewnie na k38 i to chyba najciekawsza propozycja będzie bo grupy szału nie robią...

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam przy okazji, bo też w czwartek zamierzam włączyć. Długo trzeba czekać na Eleven, jeżeli zamówię przez ICA? Niby jest te 48h, ale zawsze jak coś zamawiałem (czy to siatkówkę, Euro, czy +miesiąca) to było po kilku minutach, a wiem, że jeszcze do niedawna nie można było włączyć tego przez Internet (przynajmniej ja nie mogłem). Zależy mi, aby wszystko świeciło do czasu GP Włoch, a nie wiem, czy te 48h to roboczych, czy normalnie, a na ich infolinii to zawsze się dłuży i wolę zrobić to samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija ponad rok odkąd Canal+ utraciło swoje prawa, więc pora podsumowań. Jestem zażenowany. Nc+ nie zrobiło nic. Dosłownie NIC, aby w jakikolwiek sposób pokazać ludziom "dobra, straciliśmy prawa - trudno, będziemy rozwijać to, co mamy do czas kolejnych przetargów". Mieli rok czasu, aby przeanalizować wszystko, podpatrzeć jak inaczej można pokazać prawa, które oni mieli przez ponad 15 lat, wyciągnąć wnioski i wprowadzić w życie nowe działania etc.. No i co? No i nic.

 

1) Rozpoczęła się Champions League. Multiligi brak. Wykorzystują wszystkie dostępne kanały (wraz z kanałem 38)? Oczywiście, że nie. Nowości związane z LM? Nic.

2) Rozpoczęła się ekstraklasa. Nowości? Brak. A nie, sorry - po zeszłorocznym zj*baniu Ligi+ w tym zj*bali Ligę+Extra. Nowi komentatorzy i eksperci w miejsce tych słabszych? Oczywiście, że nie.

3) Rozpoczęła się Premier League. Nowości? Brak. Mamy te 2 czy 3 programy przed-kolejkowe. Fajnie i za to szacun. Ale nie oszukujmy się - oni je dostają i tylko podkładają lektora. Gdzie programy własne? Brak.

4) Zaraz zacznie się Liga Europy. Nowości z nią związanych pewnie też nie będzie, bo i po co.

 

Tragedia! Mają tylko 2 ligi w weekend, miejsca na antenie pełno, a oni po prostu mają to gdzieś. Spokojnie przed każdym spotkanie mogliby zrobić studio 20-30 minutowe i to już byłoby coś. Jasne, mamy obecnie to całe GPS w soboty, ale co to jest? Dla mnie to jest żenada, a nie studio. W piątek od tego sezonu są czasami mecze ligi angielskiej. Antena wolna cały dzień. Dlaczego nie mogą zrobić 30-minutowego wstępu do swojej JEDYNEJ zagranicznej ligi? Obecnie powinni ją pielęgnować i dopieszczać do granic możliwości, bo i tak nie mają nic innego do roboty - innych lig nie ma. Nowe, WŁASNE magazyny w stylu Sport+Extra osobno o lidze angielskiej, lidze mistrzów, lidze europy. Omówienie każdej kolejki, ciekawe wywiady, eksperci etc. Pomysłów jest PEŁNO (!) tylko, że po prostu oni tego nie chcą robić. Zwyczajnie.

 

Czarno widzę przyszłość Canal+ z takim podejściem. Może za 2 lata odzyskają jedną ligę, bo może powalczą np. o ligę hiszpańską. Tylko, patrząc z perspektywy kibica, jaki w tym sens? Aby znowu pokazywali średnio 4 spotkania z La Ligi argumentując "panie nie da się, zabiegani jesteśmy, nie ma miejsca" myśląc, że ciemny lud to kupi? W Canal+, jak i w całym nc+, potrzebny jest powiew świeżości! Nowi ludzie, nowe pomysły i przede wszystkim CHĘCI! Niestety nie widzę ani jednej z tych rzeczy. W studio (i pewnie poza nim) siedzą te same mordy od kilkunastu lat, którzy zwyczajnie nie czują już pasji z tego co robią. Jak patrzę czasami na Smokowskiego podczas studia, albo słyszę go w roli komentatora to czuję, jakby chłop był tam za karę. Jakby to wszystko mu się przejadło i zwyczajnie miał dość.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam przy okazji, bo też w czwartek zamierzam włączyć. Długo trzeba czekać na Eleven, jeżeli zamówię przez ICA? Niby jest te 48h, ale zawsze jak coś zamawiałem (czy to siatkówkę, Euro, czy +miesiąca) to było po kilku minutach, a wiem, że jeszcze do niedawna nie można było włączyć tego przez Internet (przynajmniej ja nie mogłem). Zależy mi, aby wszystko świeciło do czasu GP Włoch, a nie wiem, czy te 48h to roboczych, czy normalnie, a na ich infolinii to zawsze się dłuży i wolę zrobić to samemu.

Najczęściej trwa to kilka kilkanaście minut.Choć nieraz bywa i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

 

Czy ktos moze mi powiedziec czy mecze BPL beda juz na stale w nc+go zamiast w canalplussport online? Ladnie wszystko dzialalo a w tym nc+go nie dosc ze mam gorsza jakosc to co chwila mi sie buforuje...

 

Od tego sezonu nie ma już BPL. ; )

 

C+ widać w nowym sezonie postarał się o retransmisje 1 meczu PL z 16,00 w sobotę.

Tylko, że 20,30 to ciut za długo po meczu.

 

Prawdopodobnie retransmisja jest o 20:30, bo o 18:30 masz jeszcze często inny mecz Premier League, ale na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...