Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem,bo mam plan oglądać wszystkie mecze,akurat mam urlop;-) Wiec postanowiłem wykupić. Jednak Polski komentator to jest to

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam multiroom z kartami Cameleon na swoich dekach i na obu antenach zez na Astrę, a mimo wszystko wykupiłem ten pakiet. A dlaczego? Brałem pod uwagę tylko kwestie finansowe. Uświadomiłem sobie, że miesięcznie płacę 80 zeta i to głównie za piłkę nożną. W lipcu- kicha, w sierpniu- też nie lepiej, a abonament trzeba opłacać, pomimo tego, że telewizory wtedy uruchamiane są u nas sporadycznie. Polsat już długo nie będzie miał takich praw na turnieje Euro, czy MŚ. Tego problemu z zakodowanymi meczami turniejowymi więc już też długo nie będzie. Jeden miesiąc abonamentu więcej w tą czy tamtą? Jak dla mnie, ale każdy niech robi jak uważa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie konwerter monoblock kosztuje ok 30zł. Zamiast płacić 100zł nc+ lepiej zainwestować w rozbudowę anteny.

 

Poza tym jak ktoś ma dekoder z E2 to powinien wiedzieć że Euro będzie w pięknym szwajcarskim HD i to na 13E...

 

A może ktoś nie ma czasu na instalację bo pracuje i nie chce się w to bawić ?

A może ktoś nie ma zdolności technicznych jak inni żeby to zrobić ?

A może monoblock za 30 zł to badziew ? Za dobry sprzęt trzeba tak koło 100 zł zapłacić.

A może ktoś nie chce Niemca słuchać bo nie lubi i woli Polski komentarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś nie ma czasu na instalację bo pracuje i nie chce się w to bawić ?

A może ktoś nie ma zdolności technicznych jak inni żeby to zrobić ?

A może monoblock za 30 zł to badziew ? Za dobry sprzęt trzeba tak koło 100 zł zapłacić.

A może ktoś nie chce Niemca słuchać bo nie lubi i woli Polski komentarz ?

Nie wiem co może być w tym trudnego.Poświęcić 10 minut to dużo?Przy antenie masz konwerter przykręcony dwoma śrubkami.Odkręcasz je i zamieniasz na konwerter tylko z dwoma łebkami.Nawet nie trzeba anteny ruszać.To już trudniej jest ustawienia w dekoderze poprzestawiać.

 

Dwa lata temu zamówiłem sąsiadowi monoblocka za 30zł i odbiera bezproblemowo 13 i 19,2 do dziś.

Edytowane przez Sorek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem do znajomego i właśnie patrzę na ten Polsat sport 2 i jakość tego HD jest mega przeciętna a to tylko 32" jest...

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam się pytał i bok niemiecki zapewnił ze nawet na Hot birdzie nie będą kodowac, bo ME to nie to samo co MS, tylko nc plus może wykręcić numer

Tylko ciekawe czy można wtedy reklamować. W końcu płaci się ten abonament.
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...