Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego niby z astry na pewno ?

Z uwagi na kulejace DVB-T, Astra to nadal jeden z glownych systemow dystrybucji kanalow w Niemczech.

 

Wejdz sobie na strony dot. obioru tych kanalow, a zauwazysz, ze odbior satelitarny wymieniany jest w pierwszej kolejnosci:

http://www.daserste.de/specials/service/frequenzen-100.html

http://www.zdf.de/zdf-verbreitungswege-so-empfangen-sie-das-zdf-und-die-sender-der-zdf-programmfamilie-25744418.html

 

Na Hot Birdzie te kanaly maja charakter pomocniczy, kiedys byla wzmianka, ze to glownie dosyl uzupelniajacy tam gdzie nie dociera Astra, np dla zolnierzy niemieckich.

 

Ale jak juz wspomnieli poprzednicy, jesli nc+ wykopie te kanaly z list, to posiadacze wiekszosci sprzetow od operatora beda mieli spory problem.

Posiadacze golych kart czy modulow tego w ogole nie odczuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby TVP kupiło prawa ,to też byśmy mieli ogólnodostępne mistrzostwa

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nc+ może je zakodować? Jedynie to może je usunąć z listy dedykowanych dekoderów, jedyny który mógłby te kanały zakodować to samo ARD i ZDF ale tego nie zrobi więc nie pleć głupot.

 

 

Niemieckie stacje publiczne mają zostać zakodowane przez polskiego operatora, normalnie śmiechłem.

 

To się przyczepiliście słownictwa. Ok, mój błąd, nie kodowane, tylko w jakiś sposób będą zablokowane w szerokim tego słowa rozumieniu. Będą albo usunięte z listy, albo - co bardziej prawdopodobne - na czas Euro lub w godzinach meczów zastąpione ZDFneo i DasErste.... coś tam... Mniejsza o to, skutek będzie taki, że abonenci NC+ nie zobaczą meczów na kanale ZDF z HB.

 

Ja natomiast śmiechłem, jak widzę ludzi, którzy wierzą, że NC+ udostępni za darmo produkt, za który musiała (zapewne) słono zapłacić. I jeszcze człowiek, o którego nazywa się "ekspertem" pisze w Telemagazynie, że mecze Euro obejrzymy zupełnie za darmo na HB bo tam jest ZDF. No proszęę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie musiała nic płacić - ludzie ogarnijcie się, to Solorzowi zależało żeby kanały były jak najszerzej dostępne i kasa za prawa się zwróciła. Podejrzewam, że Solorz życzy sobie za to coś około 50zł od abonenta, a reszta to zysk NC+. Chociaż te układy są bardziej skomplikowane, mogli coś tam sobie powymienia lub im więcej abonentów wykupi dostęp tym taniej dla NC+. CP ma interes żeby blokować dostęp do tych niemieckich kanałów, ale NC+ to już średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no to lipa po całości... Jeżeli NC+ usunie ARD i ZDF z hotbirda to będzie żenada. Pakietu nie zamierzam kupować, a zeza na Astre nie mam, a kupować teraz komponenty żeby łapać Astre to też średni interes (jedyny plus to może że inwestycja w przyszłość), bo wyjdzie niewiele mniej jak ten pakiet na Euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ nie musiała nic płacić - ludzie ogarnijcie się, to Solorzowi zależało żeby kanały były jak najszerzej dostępne i kasa za prawa się zwróciła. Podejrzewam, że Solorz życzy sobie za to coś około 50zł od abonenta, a reszta to zysk NC+. Chociaż te układy są bardziej skomplikowane, mogli coś tam sobie powymienia lub im więcej abonentów wykupi dostęp tym taniej dla NC+. CP ma interes żeby blokować dostęp do tych niemieckich kanałów, ale NC+ to już średnio...

Tak Solorzowi zależało, że trzeba było ustawy żeby mecze polskich reprezentacji puszczane były w otwartym oknie. Solorzowi zależy tylko na kasie i gdyby nie niemieckie i czeskie stacje tv to dopiero by przywalił ceny za euro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz ARD z dzis na temat dostepnosci kanalu podczas Euro 2016

 

At the moment, there are no plans to stop the transmission of the ARD via Hotbird for the time of the Euro 2016. Other than at the World Championship 2014 there are at the moment no objections of the right owners. Since the Euro2016 is starting this month, we are relatively sure, that we can provide our program also to the viewers of the hotbird signal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego programu w C+, zamiast tego nie lada gratka :) Od dziś (EDIT: A nawet od wczoraj) codziennie około dwudziestej na C+Sport albo C+Sport 2 po jednej kolejce Ekstraklasy będzie można sobie przypomnieć w ramach specjalnie przygotowanych skrótów :D :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ekspert z telemagazynu bzdury opowiada. Na HotBirdzie nic nie obejrzymy niestety, a na pewno nie w NC+ Dostałem dziś cynk, że kanały te NC+ będzie kodował na czas Euro. 

 

Jeśli nc+ jest w potrzebie wyciecia kanałów z oferty to oznacza ze Niemcy nie mają zamiaru tego kodować. Logika na to wskazuje.  więc kazdy kto ma antenę na hotbirdzie mistrzostwa obejrzy. potrzebny mu tylko jakikolwiek stary najlepiej dekoder SD. i tyle. natomiast jak rzeczywiscie to bedzie wyglądało zobaczymy najpóźniej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie mam zagwozdkę. I mimo że również mam Astrę od wielu lat ( zgadzam sie ze jest trochę zawsze sportu który warto mieć w ofercie) zastanawiam się nad wykupieniem pakietu na Euro. Wielu tu pisze ze ma gdzieś Solorza bo ma Astrę to jednak komentarz w j.polskim oraz studio przed meczem jak i po meczu, wywiady, rozmowy itp to wszystko daje pełnie wydarzenia jakim jest ten turniej, dlatego też się łamię czy nie wykupic mimo posiadania dostępu do wszystkich meczy w tv niemieckiej. W koncu to nie jest jakis mega wydatek choc rozumię wszystkich posiadajacych Astre 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej wykupić EURO niż jakieś [beep]icie w PPV za 40zł raz na dwa miesiące, ale cena jest [beep] 50 zł to rozsądny max. Jak ktoś nie przewiduje oglądania co najmniej jednego meczu dziennie (wybranego przez siebie) to się nie opłaca, ja przedłużyłem umowę i mam euro za free, oferta znośna a rozstania z NC+ nie planuję ze względu na PL i LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...