Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smoku moze mial jakies inne obowiazki nie sadze by negocjowal swoja przyszlosc w innej stacji

 

 

Moze chodzi na dywanik i prosi by kase rzucili.Przyjemnie by bylo zobaczyć puchar Francji z komentarzem Tomasza Smokowskiego lub puchar Wloch z Tomkiem Lipińskim.Ale pewnie to już nie wróci.Jak wam sie wydaje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie oraz opinie ale ja się bedę bardzo cieszyć jeśli NBA nie będzie na NC+ może "wymienią" Wojciecha UŁA Michałowicza albo pojawi się w ogóle osobny kanał ala NBA TV. Poza tym przy tej ilości praw co oni potracili skąd maja mieć kase na taki produkt jak NBA. NA 11 NBA też już jest w Belgii już była reklama. Bein ma NBA z org komentarzem z obłędnym HD wkręca wręcz szczena mimo iż za oceanem pokazują te rozgrywki w 720p. Mają też NBA TV.

 

OJ gdyby 11 wylądowało w CP to ja już widze co to się będzie działo . A powiedzcie mi jak to jest przeciez 11 w necie nie może sobie transmitować tego wszystkiego za free. Tyle osób sobie myśli a po co mi abo ja mam 11 i nic innego nie potrzebuje. Sygnał musi zostać przecież zabezpieczony coś ala apka canal+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie NC+ wyciągnie wnioski po straceniu 3 lig.Powinni pozwalniać osoby odpowiedzialne za zarządzanie ofertą sportową w NC+.Po przybyciu ludzi z dawnej Nki według mnie wizerunkowo NC+ tak jak Canal+ bardzo dużo stracił.Nie rozumiem jak w ciągu kilku miesięcy można stracić tyle lig.Mam nadzieje że nadrobią to przynajmniej wprowadzeniem Eleven do pakietów NC+.NC+ dała ciała po całości.Powinni teraz Ligę Europy wykupić i inne dyscypliny żeby odzyskać zaufanie ludzi płacących za canal+.Myślę że dobrymi opcjami w Canal+ były by F1,NFL.NHL lub sublicencja na niektóre mecze straconych lig.Osobiście jestem bardzo zdedustowany przegraną tych lig.Ciekawie jak sprawy potoczą się dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki Gołowkina zawsze były w C+.

 

Dziwię się, że nie dali na ten mecz Marciniaka albo Smokowskiego, bo nie prowadzą studia. Poza tym już lepszy od Labogi byłby Wolski.

 

EDIT: Jeśli ktoś nie jest wtajemniczony to informuję, że @lucius jest wiarygodnym userem, więc pewnie niedługo Eleven dołączy do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi szczególnie ten brak Tomka Smokowskiego. Zwykle prowadził studio, albo komentował jakiś "ważniejszy" mecz... Teraz prowadzi tylko magazyn skrótów LM w TVN7, a idealnie pasowałby do roli komentatora meczu Monaco - Valencia. W końcu francuska Ligue 1 i kluby stamtąd to jego największa pasja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program "Ekstraklasa po godzinach" to jakiś żart. To ma być chyba program piłkarski jak Liga+, a nie telewizja śniadaniowa...tak mało było dobrej publicystyki po usunięciu Sport+Extra, a teraz jeszcze Liga+ w konwencji Sport telegram, a to w konwencji DD TVN....

Problemem tego programu jest prowadzący, w ogóle tego chłopa nie potrafię strawić. Od zawsze kojarzymy się z takim "ciepłe kluchy" gogusiem. Wg mnie to kreują go na wschodząca gwiazdę, a on nadaje się jedynie do, masz rację, tv sniadaniowej.

Podobnie, po zmianach Liga+ dużo gorsza, o ile pomimo zmian na gorsze Dębiński jakoś ogarnia, to Wodziński wygląda jak puszczony z francuskiego dworku pierwszy raz na świat. Tych jego wykutych na pamięć wersów wypowiadanych przez "ą" i "ę" nie da się ogarnąć przed TV. Strasznie sztucznie mu to wychodzi. Mogli by sobie jakiś program w stylu pudelka razem z Marciniakiem ogarnąć na TVN Style, do tego wg mnie by pasowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się dziwicie, przecież teraz całe to konsorcjum jest lifestylowe. Najważniejsze jest gotowanie oraz urządzanie domu i ogrodu... To niechcący w postaci nowych prezenterów rozlewa się też na canal+ Ehhh... Gdzie ten dobry, stary Canal+ za czasów Francuzów i Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki Gołowkina zawsze były w C+.

huk z Gołowkinem. To bardziej do CP pasuje.

A ja myslalem, ze C+ po utracie tych praw sportowych, to moze bardziej postawi na Box ( wszystkie gale jakie moglyby byc do wziecia ) i inne sporty/wydarzenia, a tu ZONK :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program "Ekstraklasa po godzinach" to jakiś żart. To ma być chyba program piłkarski jak Liga+, a nie telewizja śniadaniowa...tak mało było dobrej publicystyki po usunięciu Sport+Extra, a teraz jeszcze Liga+ w konwencji Sport telegram, a to w konwencji DD TVN....

Problemem tego programu jest prowadzący, w ogóle tego chłopa nie potrafię strawić. Od zawsze kojarzymy się z takim "ciepłe kluchy" gogusiem. Wg mnie to kreują go na wschodząca gwiazdę, a on nadaje się jedynie do, masz rację, tv sniadaniowej.

Podobnie, po zmianach Liga+ dużo gorsza, o ile pomimo zmian na gorsze Dębiński jakoś ogarnia, to Wodziński wygląda jak puszczony z francuskiego dworku pierwszy raz na świat. Tych jego wykutych na pamięć wersów wypowiadanych przez "ą" i "ę" nie da się ogarnąć przed TV. Strasznie sztucznie mu to wychodzi. Mogli by sobie jakiś program w stylu pudelka razem z Marciniakiem ogarnąć na TVN Style, do tego wg mnie by pasowali.

Wodziński to redaktor naczelny fakt.pl i występuje w programie Szulim - Na językach,więc nie jest to raczej dziennikarz sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozpiski meczów Ligi Mistrzów, to zauważcie, że pary są takie same jak przed tygodniem. Co jest w sumie dziwne, że nie pomieszali tego trochę i nie dali szerszej grupie ludzi komentować spotkań. Dziwne rzeczy dzieją się w tym nc+. A duetu Laboga-Orłowski to ja nie mogę słuchać już od kilku lat. Jest tragiczny. Na taki mecz idealnie pasuje Marciniak, albo Smokowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...