Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie trochę dziwi dalej że nc+ milczy na temat LE. Ponoć owe prawa wygrali. A w czasie mega nagonki na nich to myślałem że od razu się pochwalą żeby ciut choć załagodzić sytuacje. Chyba że toczy się dalej batalia o coś jeszcze i chcą się dopiero pokazać w "pełnej" krasie po zakończeniu pertraktacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste że wiedzą jakie prawa stracili i że próbują dogadać się z 11. Tyle że pytanie brzmi ZA ILE, i ile nam przyjdzie za to zapłacić.

11 jest w Netii za darmo do końca września, chciałbym wiedzieć ile sobie policzą potem za tę przyjemność.

A co do praw - prawa mieli średnie PRZED zakupem La Ligi, teraz mają dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę dziwi dalej że nc+ milczy na temat LE. Ponoć owe prawa wygrali. A w czasie mega nagonki na nich to myślałem że od razu się pochwalą żeby ciut choć załagodzić sytuacje. Chyba że toczy się dalej batalia o coś jeszcze i chcą się dopiero pokazać w "pełnej" krasie po zakończeniu pertraktacji ;)

 

Aktualnie reklamują na portalach mecze rewanżowe LM. LE to "podprodukt" według mnie. Może do grudnia ma jakąś wartość póki polskie zespoły w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualnie reklamują na portalach mecze rewanżowe LM. LE to "podprodukt" według mnie. Może do grudnia ma jakąś wartość póki polskie zespoły w grze.

 

No tak wiadome LM to inna półka niż LE. Ale patrząc na ruch w sieci o nią też dopytują. Ja jako fanatyk piłki czwartek zawsze rezerwowałem na wieczór z LE. Chciałbym i to dalej mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą polskie kluby w LE to będzie miała całkiem niezłą oglądalność, więc po takich stratach dla nc+ powinny być priorytetem. Jednak ja już sam nie wiem na co oni czekają. Z resztą chyba chcieli odpuścić LE razem z włoską i francuską, ale pytanie czy teraz takie odpuszczanie jak poleciała hiszpańska ma sens.

 

Lewis tu masz linka http://www.laliga.es/en/audiovisual-rig ... rnationals

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Kibice,

Otrzymaliśmy informację, że prawa do transmisji rozgrywek piłkarskiej ligi hiszpańskiej zostały pozyskane przez Eleven Sports Network. Wciąż usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać te rozgrywki. Rozmowy są skomplikowane, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji.

 

zródło FB C+SPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko PR-owa zagrywka nc+, że niby "bardzo się starają" dogadać z Arabami czy tym słupem. Potem będzie śpiewka w stylu: "Wiecie, rozumiecie - bardzo się staraliśmy ale tamci [tacy i owacy] się nie chcieli z nami dogadać". A to wszystko będzie tylko wstępem do wojenki z Arabami o polski rynek. Przecież nc+ nie ma złudzeń, że pójście teraz na układ z Arabami oznacza koniec tej platformy, bo dla drugiego CP w Polsce nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wojenki ?

Nie będzie żadnej wojny. Araby mają takie zaplecze finansowe że głowa mała; we Francji jak C+ złożyło ofertę na La Ligę to Bein ją najzwyczajniej w świecie... podwoił.

Serio tutaj pytanie brzmi co nc+ utrzyma bo walczyć to sobie może o golf.

 

A dziwicie się hejtowi ? Jeszcze 3 miesiące temu reklamy waliły się wszędzie - MAMY NAJLEPSZE LIGI SWIATA. Nie dodali że 3 z nich wygasają po sezonie, o 2 z nich w ogóle nie będą walczyć /Serie A i Ligue 1/.

Ludzie podpisali umowy i mogą się cmoknąć.

Dobrze że jest hejt, kiedyś jak tracili wytwórnie to ukrywali to i co bardziej przebiegli abonenci dopiero na ich forum informowali że prawa zniknęły i takich czy innych filmów u nich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wojenki ?

Nie będzie żadnej wojny. Araby mają takie zaplecze finansowe że głowa mała; we Francji jak C+ złożyło ofertę na La Ligę to Bein ją najzwyczajniej w świecie... podwoił.

Serio tutaj pytanie brzmi co nc+ utrzyma bo walczyć to sobie może o golf.

 

Dokładnie tak. Nc+ ma mieczyk i nic nie powojuje z Arabami. Za rok traci angielską i skończy się podskakiwanie - a wtedy znajdzie się miejsca na drugi CP. Niech lepiej teraz dzwonią do francuzów i pytają jak się dogadali z Beinem i powielą schemat. Inaczej zostaną z LM i polską kopaniną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Canal+ jest za słaby ,szejkowe mają tyle kasy że nikt i nic im nie podskoczy nie oszukujmy się,jak będą chcieli to sobie inne ligi też zakupią i nic na to nie poradzimy poza tym że w przyszłości paczka "canal+" będzie tańsza bo sportu będzie tam mało lub mało znaczącego dla nas ,no może futbol amerykański nam "scrips" zafunduję bo to raczej nie interesuję tych od "petrodolarów" :lol2:

Tak się zastanawiam jakby "ekstraklapę" kupili może by szejkowie wprowadzili swoje rządy i lepiej by grali nasi "kopacze" :lol2::wink:

Zero ustawek na stadionach bo wpadłby arab i by pokazał co znaczy "fanatyzm" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że będzie. 11 ma wszystko co nc+ stracił i ludzie nie odpuszczą hejtu dopóki te rozgrywki nie wrócą na antenę w takiej czy innej formie.

Mało kogo obchodzić będzie jaki będzie znaczek w rogu ekranu, byle mecz był.

Że tak rzeknę, nc+ jest w mało komfortowej sytuacji. A 11 może w zasadzie dyktować warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no to prawda i tak długo poczekali z tym info, bo już było wiadomo wczoraj. Natomiast ciekawi mnie jak się zachowają z tym 11, bo mimo wszystko utrata hiszpańskiej im nie ujdzie na sucho. Pewnie już linie nc+ mają oblężenie. Oczywiście abo można zlać, ale to jest polityka dobra na miesiąc,dwa, bo jak zaczną się kończyć umowy to ich ludzie nie przedłużą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zapominasz, że żyjemy w Polsce a nie we Francji. Poza tym owe straty nc+ są per saldo niewielkie. Oto oglądalność lig, które teraz przeszły do Eleven:

 

- liga hiszpańska - średnia widownia 10 tys. widzów/mecz, najlepsza Grand Derby - 479 tys. widzów/mecz

- liga włoska - średnia widownia 10 tys. widzów/mecz, najlepsza - 57 tys. widzów/mecz

- liga francuska - średnia widownia 3 tys. widzów/mecz, najlepsza - 29 tys. widzów/mecz

 

Tutaj nie ma żadnego porównania z ligą polską, angielską czy Ligą Mistrzów i żadne grupki krzykaczy internetowych tego nie zmienią. Dlatego Eleven nie będzie miała z tymi swoimi prawami zagwarantowanej mega-dużej potencjalnej widowni. W porównaniu z Canal+ będzie dalej mikrusem na polskim rynku pod tym względem. Jeśli nc+ i CP przepędzą Eleven ze swoich platform, to pozostaną Arabom kablówki. Problem w tym, że klienci kablówek nie oglądają telewizji dla sportu, bo to u nas domena platform satelitarnych, więc nie będą płacić Eleven kroci za ich kanały. W rezultacie za rok-dwa Araby przekonają się, ze Polska to dla nich żaden rynek i zwiną swój interes. Ot, cała filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...