Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się tak zastanawiam, co C+ będzie puszczał na swoich kanałach sportowych wieczorami w weekendy, jeśli straci prawa do hiszpańskiej? W sobotę EK o 20:30? Cool. A w niedzielę? Jedno wielkie nic? Ramówka nagle stanie się wieczorami pusta, a mecze ligi polskiej jak zawsze będą nakładać się na ligę angielską.

 

Mam nadzieję, że w NC+ pójdą po rozum do głowy, odpuszczą walkę o Ligę Europy (którą i tak mało kto ogląda) i całą kasę wpompują w La Ligę. Innej opcji nie przewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam, co C+ będzie puszczał na swoich kanałach sportowych wieczorami w weekendy, jeśli straci prawa do hiszpańskiej? W sobotę EK o 20:30? Cool. A w niedzielę? Jedno wielkie nic? Ramówka nagle stanie się wieczorami pusta, a mecze ligi polskiej jak zawsze będą nakładać się na ligę angielską.

 

Mam nadzieję, że w NC+ pójdą po rozum do głowy, odpuszczą walkę o Ligę Europy (którą i tak mało kto ogląda) i całą kasę wpompują w La Ligę. Innej opcji nie przewiduję.

 

Może staje się nudny, ale właśnie tym bardziej nie rozumiem tego stworzenia dwóch Canal+Sport. Jak mieli prawa to pokazywali między filmami w durnym Family, a teraz jak już łaskawie wrócili do modelu sprzed 2013 r. i nie będą mieli co pokazać. Tak śledzę ramówkę C+S i C+S2 i niedługo będą powtórki powtórek, a jak przeanalizujemy choćby zeszły sezon, to nie było prawie żadnej powtórki meczów CL itd.

 

La Liga jest ciekawa jak grają pomiędzy sobą Barca, Real, Atletico, Sevilla i Valencia - pozostałe to nudy do kwadratu - mecze typu Southampton - Crystal Palace. Z kolei LE będzie ciekawa z PL klubem to dużo większe emocje niż ligowe potyczki nawet Realu z Atletico (może Real - Barca dorównuje). LE jest ciekawa jak sie robi masową multiligę, a nie wybiera pojedyńcze mecze, wtedy to fajnie się ogląda, bo pada sporo bramek (przydałyby się tam tabele).

 

Ponadto w całym nc+ mi bardzo brakuje publicystyki - trochę jest w L+E i po meczach CL. Natomiast omówienia lig zagranicznych w ogóle nie było. Francuska i włoska były traktowane skadalicznie - zero analizy, dyskusji, prasy, twittera itd - a można było zrobić, w końcu płacimy niemało kasy. Jak słyszę, że Eleven ma zapodać 5 meczów ligi włoskiej (i też 5 francuskiej) to nie ukrywam, że mnie to cieszy bo C+ robił sobie z tych lig po prostu jaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto w całym nc+ mi bardzo brakuje publicystyki - trochę jest w L+E i po meczach CL. Natomiast omówienia lig zagranicznych w ogóle nie było. Francuska i włoska były traktowane skadalicznie - zero analizy, dyskusji, prasy, twittera itd - a można było zrobić, w końcu płacimy niemało kasy. Jak słyszę, że Eleven ma zapodać 5 meczów ligi włoskiej (i też 5 francuskiej) to nie ukrywam, że mnie to cieszy bo C+ robił sobie z tych lig po prostu jaja....

Jak najbardziej zgadzam się. Od momentu, gdy zniknął program Sport+ Extra, dyskusji i podsumowań tego co dzieje się w ligach europejskich po prostu nie ma. 2 studia przed Gran Derbi niewiele zmieniały.

 

Ja to widzę tak, że żadna z platform nie weźmie obu praw. Jeśli C+ wygra LE to odpuści La Ligę ostatecznie. Jeśli weźmie La Ligę, to wtedy LE (tańsze od La Ligi) pójdzie do Eleven jako sensowny wypełniacz ramówki w środku tygodnia (z czym jak wiadomo w tej chwili jest problem).

 

Boli fakt, że C+ nie robi nawet sensownego studia dotyczącego Premier League, skoro to jej flagowy produkt. Jak tak dalej pójdzie, to może jesienią pozbędą się studia Ligi Mistrzów w rundzie grupowej? No bo po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nc+ ma misterny plan i nie weżmie ani la liga ani LE i wrzuci od najniższego pakietu nc+ kanały eleven.A tak na poważnie jak stracą la lige i LE to współczuje im i za dobrze nie wróże tej platformie. W C+ musi byc LM,premiership,ekstraklasa( tu ukłon dla fanów polskiej kopanej) la liga .To są dla mnie podstawowe wydarzenia piłkarskie ...ewentualnie LE.To MUSI być na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze twierdzą, że Eleven o LE nie walczy, więc Twoje założenie jest błędne.

Jeszcze niedawno sami przedstawiciele Eleven twierdzili, że nie walczą już o kolejne prawa związane z piłką nożną. Usypiali w ten sposób czujność nc+, by jednak wystartować w przetargu o La Liga i walnąć wyższą ofertę? I chyba im się to udało.

 

Wciąż jestem zdania, że najgorszy na rynku jest monopol, bo nc+ posiadając prawa niemal do wszystkiego co się dało, na maksa opakowywało polską ekstraklasę w piękny prezent z kokardką (podobnie LM i LE), a całą resztę traktowało jak niechciane dziecko. Wciąż jednak nie wyobrażam sobie, by wieczorami w sobotę/niedzielę na C+ Sport 1/2 ramówka świeciła pustkami jak latem (z wyjątkiem polskiej e-klasy o 20:30 w sobotę). A wszyscy kibice przełączą na Eleven i będą wybierać pomiędzy ligą francuską, włoską i może nawet hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie NC+ nie uda się nabyć praw do LL/LE to mam nadzieję, że przynajmniej włączą kanały Eleven do swojej ramówki i zostaną one włączone do pakietu Extra. Choć to pewnie zbyt optymistyczny scenariusz, bo w przypadku zwycięstwa w przetargu Eleven, ich kanałów pewnie albo nie będzie w ogóle w NC+, lub też będą sprzedawać dwa kanały za 50 zł miesięcznie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Polska,Angielska,LM i żuzel to są rzeczy ktore sa najpopularniejsze i to ciagnie Canal+

Jeśli do tego dojdzie jeszcze LL to nic wiecej nie potrzba.

 

A Ci co zawsze im było drogo to niech teraz "bulą" dodatkowo za eleven.

I jeszcze raz powtarzam.

Eleven MUSI być w NC+ bo tylko tam są ludzie którzy są w stanie płacić 15-20 zl za 2-3 zagraniczne Ligi..

 

coś mi się wydaje ze ten cały Eleven to będzie druga Wizja.

przepłacają kupują i jak się skończyło każdy wie..

 

NC+ ma 2,2 mil abonentów i obraca w palcach każdą złotówkę zanim wyda a CI nie dość że wchodzą na rynek juz zapchany i bez bazy abonenckiej to na dodatek szastają kasą ile wlezie.

głupota.

no ale kto bogatemu zabroni.

biedni tylko abonenci bo więcej ich kieszenie opustoszeją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze nc+ moze stacic na rzecz Eleven nie tylko lige hszpanska ale takze za rok lige angielska

Gdyby nowemu operatorowi udało się zakupić prawa do hiszpańskiej Primiera Division, wówczas Eleven byłby w posiadaniu aż trzech najlepszych produktów z tak zwanej Top 5 największych lig europejskich. Poza zasięgiem nowej stacji zostałaby niemiecka Bundesliga, prezentowana w Eurosporcie oraz angielska Premier League, pokazywana, całkiem możliwe, że już ostatni raz w nadchodzącym sezonie, przez Canal Plus. Drapieżna Eleven poważnie rozważa bowiem przejęcie praw do najdroższej i najefektowniejszej Premier League.

http://futbolplus.pl/zagranica/item/255 ... ecz-eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba do tego jakiegoś futbol plus aby brać realnie pod uwagę, że Eleven wystartuje w przetragu o ligę angielską. Byli w przetragu o Ekstraklase, potwierdzone w wywiadach przez MP Silve (pewnie jakby Eleven była już obecna na polskim rynku od jakiegoś czasu to zarząd Ekstraklasy sprzedłaby im któryś z pakietów), są w przetagu o lige hiszpańską co potwierdził Kożmiński UEFA.com więc łatwo się domyślec że pewnie będa tez i w przetargu o ligę angielską bo sami zapowiadali ze interesuje ich najlepsza piłka a z jakim skutkiem wystartują w tym przetargu to się okaże i nie potrzeba do tego żadnego futbol plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech biorą wszystko. Najlepiej niech wezmą też PL za rok. Im więcej tym lepiej, przy założeniu, że Eleven będzie w NC+. Po prostu zrezygnuje się z paczki C+ na rzecz Eleven.

 

 

Taa niech biorą wszystko i pokazują na 2ch kanałach. :lol2: Większej bzdury już dawno nie słyszałem. Moim zdaniem La Liga na 100% w Canal+ będzie, a działanie Eleven to zwyczajne podbijanie stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma informacji, że na dwóch kanałach ma się skończyć. Jest jedynie oficjalna informacja, że od sierpnia ruszają dwa. Jeśli negocjują tyle wydarzeń sportowych to raczej oczywiste, że będą musieli rozbudować ofertę o przynajmniej jeden dodatkowy kanał. Już teraz mają tak bogatą ofertę, że ciężko powinno im być zmieścić całą ramówkę (Serie A, Ligue 1, SPFL, Formuła 1, LM Piłkarzy Ręcznych, NFL itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienianiem tych praw szarżujesz jak Messi z Bayernem :smile:

 

Do czego posiada prawa Eleven oprócz ligi włoskiej, francuskiej, Pucharu Anglii okaże się w swoim czasie bo np. do włoskiej siatkówki chyba Sportklub twierdzi, że to własnie Sportklub posiada prawa na następny sezon więc poczekaj z tym wymienianiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz14422 w każdym Twoim poście nic innego nie zawierasz tylko ciągle się martwisz, że nic nie wiesz, a po chwili piszesz, że nie interesuje Cie ten kanał dodatkowo płatny, więc po co się tu wypowiadasz i tylko podbijasz sobie licznik postów? Ja tam wierzę, że nawet jeśli wezmą hiszpańską to będzie ten kanał w nc+, bo nie wyobrażam sobie sezonu bez oglądania Barcelony na streamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do Ciebie pracuje, a nie chodzę do gimnazjum i nie płaczę rodzicom by wykupili mi jakiś pakiet, więc swobodnie będę w stanie za ten kanał zapłacić.

 

Strasznie wygląda grafika ekstraklasy. Małe nazwiska, nieczytelne, strasznie to razi. Poprzednia była zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...