Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mallenco Borbalan i Lahoz ta trójka sędziowka to nadaje się na jakąs okręgówkę. Co mecz to skandal a mimo to LFP stale na nich stawia i jeśli to się nie zmieni to ci sędziowie zawsze będą niszczyć widowisko. Dodam że Mallenco także sedziował słynne 6-2 na Bernabeu to tam jakoś było w porządku

 

Barcelona potrzbuje wzmocnienia nadal w obronie i w pomocy a pod koniec meczu jak Mandzukic szczuł jak pies i posyłał sierpowe właśnie w takim chwilach jest brak Puyola .

To tylko 1 mecz ligowy przypominam że 8 lutego derby Madrytu ponownie i tutaj znowu ktoś straci pkty.A potem w marcu El Classico ponownie ktoś straci pkty i na sam koniec sezonu Barca jedzie na Vicncente Calderon i to samo

Dodać do tego jeszcze Copa Del Rey ciekawe czy biali rzucą się na Atleti czy Atleti będzie się głownie bronić bo w tym są mocni i oni nic nie muszą. Ich nie interesuje posiadanie piłki.

 

Czwartek się nieźle zapowiada na TVP Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciekawa rozpiska :)

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 17.01:

15:55 | Canal+Sport | Swansea City - Chelsea (P.Pełka - K.Węgrzyn) :shock:

18:25 | Canal+Sport | Newcastle United - Southampton (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

Niedziela, 18.01:

14:25 | Canal+Sport | WHU - Hull City (E.Durda - R.Nahorny)

16:55 | Canal+Sport | Manchester City - Arsenal (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

Poniedziałek, 19.01:

20:55 | Canal+Family | Everton - West Bromwich Albion (P.Pełka - P.Rudzki)

 

 

LA LIGA:

Sobota, 17.01:

19:55 | Canal+Family | Villarreal - Athletic Bilbao (R.Wolski - L.Orłowski)

 

Niedziela, 18.01:

11:55 | Canal+Sport | Getafe - Real Madryt (P.Laboga - L.Orłowski)

18:55 | Canal+Sport | Deportivo - FC Barcelona (A.Marchliński - R.Jezierski) :shock:

20:55 | Canal+Family | Sevilla - Malaga (R.Wolski - L.Orłowski)

 

 

LIGUE 1:

Niedziela, 18.01:

13:55 | nSport+ | PSG - Evian TG (K.Marciniak - S.Białas)

20:55 | nSport+ | Olympique Marsylia - Guingamp (R.Dębiński - T.Wieszczycki) :shock:

 

 

SERIE A:

Sobota, 17.01:

20:40 | nSport+ | Palermo - AS Roma (C.Olbrycht - T.Lipiński)

Niedziela, 18.01:

12:25 | Canal+Family2 | Lazio - SS Napoli (B.Gleń - F.Surma)

 

 

NBA:

Piątek, 16.01:

02:00 | Canal+Sport | Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (T.Dryła - H.Radke) :brawo:

 

Sobota, 17.01:

02:00 | Canal+Sport | Houston - Golden State Warriors (W.Michałowicz - M.Dydek) DYDEK :evil:

 

Niedziela, 18.01:

21:30 | Canal+Sport | Toronto Raptors - New Orleans Pelicans (W.Michałowicz - W.Kijanowski) :smile:

 

Poniedziałek, 19.01:

20:30 | Canal+Sport | Atlanta Hawks - Detroit (M.Łopaciński - H.Radke) Za eksperta 'propsy', ale komentator nr1..ah

23:00 | Canal+Sport | Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks (W.Michałowicz - C.Trybański)

01:30 | Canal+Sport | Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls (W.Michałowicz - M.Dydek)

 

Pozdrawiam :)

AKT.: Widze, ze cos edytor wariuje, bo duzo przerw dziwnych sie robi, a w edycji nie ma jak to usunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako sympatyk Barcelony muszę się niestety z Tobą zgodzić.Szansę na jakiekolwiek trofeum upatruje w CDR.

Atleti w tym sezonie już ma więcej porażek niż w poprzednim Blancos po 22 wygranych nagle 3 porażki na czwartek dużo może się wydarzyć jeśli to Atleti przejdzie.

 

W lidze mistrzów np biali po przejściu Shalke mogą trafić od razu na Bayern z historii znam wiele przypadków tzw rewanżów jednak znając Pereza zawsze rewanż będzie na Bernabeu.

 

Za miesiąc wraca liga mistrzów. Real zajeżdzą piłkarzy Carlo prawie nie rotuje. Druga 11 gra tylko gdy graja z ostatnią drużyna w tabeli bądź jak maja wynik typu 5-0 w lidze mistrzów z 1 meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego dałeś uśmiech obok duetu Michałowicz-Kijanowski. Ten drugi jest tak beznadziejnie słaby, że Łopaciński to przy nim Bóg komentarza. Używa słów które nijak nie pasują do kontekstu jego wypowiedzi (jego ulubione słowa to prozaicznie, deprymuje). Ja już wolę Dydkową, która generalnie jest beznadziejnie słaba, ale za to ma jedną zaletę w stosunku do Kijanowskiego - rzadko się oddzywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Łopaciński niestety aż za bardzo. On tak bardzo nie pasuję do kosza, on tak strasznie to komentuję, że jako fan NBA po prostu nie mogę zdzierżyć oglądania meczów przez niego komentowanych. Jeden plus - zacznie się sezon żużlowy to być może nie będzie miał czasu na NBA. Minus - do sezonu żużlowego jeszcze prawie 3 miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem uśmiech na Michałowicza, bo właśnie on jest super w porównaniu do Lopacinskiego. A jak oceniacie Dryłe w koszykówce? :P

Jal zacznie się sezon Żużlowy to i Dryła i Łopaciński zajmą się czarnym sportem, a pewnie wróci Durda. Lubię go, w sumie w koszu jest fajny. W piłce średniawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Durda przy piłce to irytuje. Komentarz bez pauzy, nagada nagada a nie wiadomo o co mu chodzi. Wiedza tez teoretyczna i uboga, brak ciekawostek, ogólniki, nie zna potencjału poszczegółnych graczy i nie orientuje się w niektórych kwestiach.

Dla mnie bardzo niski poziom, w C+ jeden z najgorszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nie jest ta, ze komentuja dwie inne rzeczy w jeden dzien. Chyba, ze w ekstramalnych warunkach. Komentatorzy wiedza, kiedy transmisja im wyszla, a kiedy nie. To normalne.

 

Kurde, sa zli komentatorzy jak Milko, Lopacinski, Jonca...ale bez przesady, jak widze wpisy, ze Polscy komenattorzy sa zalosni (bo widac takie opinie w internecie, to naprawde wymiotowac sie chce) :D Nie narzekajmy, wyobrazacie sobie rózne wydarzenia bez Twara, Wegrzyna, Szpakowskiego, Szaranowicza, Zimocha, Ciszewskiego...itd? :D Ja nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt wydarzenia bez Szpakowskiego są do niczego.Nie ma to jak np.posłuchać o Maradonie występującym w obecnym meczy.Węgrzyn a kto to Taki?Dla mnie wydarzenia z nim czy bez niego są takie same.A tak na marginesie co ten Pan takiego dobrego komentuje beż czego trudno było by się obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty widzę wielu krytykujesz :D sam zasiadz i komentuj, bo uwierz mi, że to nie jest takie proste jak się wydaje.

Szpakowski....i słynne "Gol, gol, goooool" na meczu z Portugalią, czy też "dominatorzy, terminatorzy!". Węgrzyn i chociażby finał LM? Albo Legia-Steaua :)

Naprawdę nie ma po co siać jadu, bo jeszcze konstruktywna krytyka, ale to jest bardziej "nie, bo nie" :D

 

Swoją drogą to te prawa do żeglarstwa, golfa to chyba od Mp&Silva i Jarocki daje zarobić swoim kolegom, hehe. Tak akurat mi przyszło do głowy, bo kiedyś się tutaj wspólnie zastanawialiśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich niby wielu? Kogo niby krytykowałem co standardowo komentują Ligę angielską?Nikogo.Lida hiszpańska Laboga nigdy nie krytykowałem włoska Surma ,Lipiński,Gleń nigdy złego słowa nie powiedziałem.Tyle co zarabiają komentując mecze jak się nie sprawdzą miesiąc to won i następny.A jeszcze był zapomniał Pełka jeden z najlepszych a mało doceniany zamiast niego miernoty typu Milko,Przytuła i Jagoda mają względy.Szpakowski i te jego egzotyczne wymowy nazwisk zawodników wielu przyprawia o niestrawność żołądka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do wymowy nazwisk to już jest taka nagonka, że to się w głowie nie mieści. W Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Hiszpanii nie wymawiaja afrykańskich czy to polskich nazwisk dobrze, a u nas jak ktoś powie to nie po polsku, że tak to ujme to parodia. Przykład? "Fellaini" w Polsce czytamy jako "Felajini", a po belgijsku brzmi to "Felejne", natomiast "Marscherano" już jako "Maszerano", a nie "Marherano". I jaki tu sens? :P Na Mundialu to przeszło ludzkie pojęcie, Zawacki mówił "Dżepes" (Fifa udostępniła mediom wymowę nazwisk i tak właśnie wymawiano nazwisko Yepesa), a w Polsce juz była granda. Zastanawiam się czy naprawdę niektórzy nie mają co robić? ;)

 

Dobra, skończmy ten offtopic, bo zaraz moderator będzie krzyczał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja doskonale sobie wyobrażam wydarzenia bez Dariusza Szpakowskiego i kiedy tylko mogę uniknąć słuchania go - robię to. Po prostu jest obiektywnie słaby, nieprzygotowany do transmisji, a z emocjami, które rzekomo tak wspaniale buduje to też jest trochę mit. To nie sztuka robić emocje na finale MŚ czy meczu reprezentacji, sztuką jest zrobić ciekawy komentarz z gorszego meczu, a Szpak przy Atletico-Real dał ostatnio pokaz niewyobrażalnego nudziarstwa. Dużo lepiej podgrzewają atmosferę Laskowski czy Wolski. DSz nie jest dla mnie autorytetem ani legendą, bo trudno za autorytet uważać kogoś, kogo nieustannie się poprawia, siedząc przed telewizorem (pal sześć wymowę nazwisk, tu ciężko utrafić). Jest pewien sentyment, ale pan Dariusz w przeciągu ostatnich ok. pięciu lat dołożył wszelkich starań, by mnie z tych pozytywnych odczuć odrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...