Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przestańcie pisać o jakimś gorszym pakiecie. Są mecze z Anglii w lepszej bądź gorszej jakości. Cały świat dostaje jeden sygnał międzynarodowy. Winą takiej sytuacji obarczam sprzęt, który jak wiadomo na każdym praktycznie stadionie jest inny. Wozy transmisyjny są tak samo jak w Polsce lepszej i gorszej jakości. Na razie najsłabiej wyglądał mecz ManU- Swansea i nie jest to przypadek. Ten mecz jest produkowany dla BT Sport, i w zeszłym sezonie również na tych spotkaniach zdarzało się, że obraz był gorszej jakości. Więc akurat w tej sytuacji nie ma co obwiniać NC+. To po prostu nie jest od nich zależne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy komentarz zhalowanego :brawo:

 

 

nie pozdrawiam i mnie nic nie boli sam se wkręcasz. Nie lubie tylko stronniczych komentatorów .

 

 

Nie no, od dłuższego czasu jednak pokazujesz, że boli ciebie jakaś komórka mózgowa, a w najlepszym dla ciebie wypadku paluszek. :crazy:

 

Ale ok, masz rację. Powinien przestać zachowywać się jak dziecko. Baw się sam w swojej mentalnej piaskownicy. EOT.

 

--

 

Co do tematu teraz głównego. Owszem, nie jest to kryształowa jakość, i jeśli byłaby taka możliwość to mogliby to poprawić.

Choć na szczęście nie jest to aż tak zła jakość, żeby aż tak bardzo to drażniło. Mimo to dawniej było lepiej, mam nadzieję, że wrócą do normy.

 

Zmieniając temat. Wiadomo już więcej o zmianie z nSport na nSport+? Jakaś dokładniejsza data? Może coś wyciekło z grafiką? Może Ty wiesz coś, @Artek1008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie głupot, że cały świat dostaje taki sygnał HD, bo ja w to nie wierzę. Przecież Premier League ośmieszałaby się oferując ludziom taki obraz. Przecież to wygląda jak transmisja z jakiegoś Kazachstanu czy Azerbejdżanu. Po prostu C+ daje nam sygnał z Anglii w SD na kanałach HD i to jest cała tajemnica. Prawa do ligi zdrożały, C+ musiał wyłożyć dużo więcej niż w poprzednim przetargu i teraz szukają oszczędności. A że większość abonentów nie widzi różnicy miedzy SD a HD, więc mamy to co mamy. Jakoś transmisje HD z Hiszpanii, Francji, Włoch i Polski wyglądają tak jak powinny wyglądać i nikt nie zgłasza pretensji. A czy mecz jest na C+Sport HD, czy na C+Family HD nie ma żadnego znaczenia. Mecz MU-Swansea był na C+Sport HD i był najgorszej jakości. :) Jak człowiek już kilka lat ogląda mecze w HD i widzi takie coś, co przypomina transmisje na Sportklubie, to naprawdę ciężko się to ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leo-83 trafil w setno, zapewne prawa w SD byly tansze o ,,kilka złotowek" i stąd ta jakość dramatyczna. To samo jest z NBA, canal+ emituje wiekszosc meczow w NBA w SD, bo kupili tansze prawa. Mam dostep do francuskiego Bein Sport i tam te same mecze NBA są w HD. To samo bylo kiedyś z liga francuską w C+.

 

Chociaz tak sie zastawiam czy gdybym zarzadzal w nc+ takimi sprawami to nie wolalbym zaoszczedzic, skoro i tak 3/4 abonentow nie odczuwa roznicy, bo ma znaczek HD i widzi plansze z wynikiem na swoim 20-40 calowym telewizorze miernej jakosci za max 2000 zł.

 

Proszę tylko nie wyskakiwac z uwagami odnosnie zarobkow/na co kogo stać. To niewazne w tej dyskusji. Telewizja premium powinna dawac jakosc idealną na telewizorze 4K 65 calowym jak Bein Sport francuski np. który jest tańszy od polskiego C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejny mistrz, a może ten sam gość. Tak NBA rzeczywiście jest w SD. Może poprawa przyjdzie już w tym sezonie ( co widać po WNBA gdzie ostatnie mecze są w HD). Ale pisanie, że Liga Angielska jest w SD to największa niedorzeczność z jaką spotkałem się na tym forum. Dzieci ogarnąć się poczytać, poszukać i wypowiadać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No leo palnąles niezłą głupotę. Jakość jak na Sportklubie? To ja chyba sobie podlozylem znaczek C+ pod Sky, bo u mnie jakość Sportklubu jest 15 razy gorsza Niz na tym co oglądam Newcastle. I porównywanie nawet NBA do Premier League jest co najmniej dziwne, bo NBA jest w SD, to fakt. Ale nie w Pl....

 

Po prostu kolegom już się w pupach od dobrej jakości poprzewracało i tak to jest.

 

@Strain, grafika ma być podobna jak np.Ale Kino+ i Minimini+ etc, czyli coś w ten desen. A start mialbyć 1.09, ale czy faktycznie będzie to ciężko powiedzieć. Ostatnio szefowie nc+ przekładają co chwile start Canal+Sport2 itd, miały być od 1.08, teraz słyszałem, że wystartują w 2015...a więc wzięli od KRRIT zgodę na zmiane nazwy, ale mogą z tego zrezygnować, jak pokazuje historia. No, ale w to wątpię, bo fanpage jest, jest konto na TT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008, jaki Canal+ Sport2? :shock: ja słyszałem o Sport 2 i Sport 3. :P

 

Czy zmieniło się coś w ramówce nsportu? Czy Ligue1 będzie w poślizgu, czy jednak live? :)

 

No jakkolwiek to miało się nazywać to chodzi o te same kanały :D

 

Ligue1 i tak miało być na żywo na nCanal+Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie rozumiem jednego, mają nSport, i dziwi mnie to że nie dają w ramach przyciągnięcia widzów do wyższego pakietu jakiegoś meczu Ligi Hiszpańskiej raz na miesiąc lub dwa, bo Angielskiej to chyba dalej nie mogą :D

Ale jest czasami taka promocja i pewnie sobie przypominasz, że w tamtym sezonie to obowiązywało. Jak był natłok spotkań na kanałach C+ to mecze ligi hiszpańskiej pokazywano na NSport lub NSport 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City-Liverpool w przyszly poniedzialek ze stadionu skomentuja.....Andrzej Twarowski i Rafal Nahorny! :D

 

Ponad to, dowiedziałem się, że reporterzy na meczach LM będą. Jednak jak wcześniej się tłumaczyłem, nie dostałem pełnej rozpiski tylko transmisje na żywo. Zobaczymy, chociaż znając życie będą to Adamus, Laboga, Waliszko itd..m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City-Liverpool w przyszly poniedzialek ze stadionu skomentuja.....Andrzej Twarowski i Rafal Nahorny! :D

 

Ponad to, dowiedziałem się, że reporterzy na meczach LM będą. Jednak jak wcześniej się tłumaczyłem, nie dostałem pełnej rozpiski tylko transmisje na żywo. Zobaczymy, chociaż znając życie będą to Adamus, Laboga, Waliszko itd..m

Jeszcze przydałoby się jakieś studio przed meczem, bo tak nie wypada :D a w ramówce brak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wg. niektórych HD jakie było na meczu np. United to jest HD to sorry, ale albo nie wiecie co mówicie, albo oglądacie na 32"...

porównajcie sobie do byle jakiego filmu ze źródła zewnętrznego (nawet 720p) lub zagranicznego kanału HD.

na kanałach C+ momentami piksele widać na zawodnikach albo na murawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...