Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem z Cyfry+ do nc+ i nie mam dostępu do nPremium, a tam będą dwa mecze Ligi Mistrzów live. Denerwuje mnie to, bo abonenci "n", którzy zmigrowali do nc+, mają dostęp do Canal+ i będą mogli obejrzeć sobie np. mecze Premier League czy La Liga. Mam pakiet AllInclusive, więc chyba powinni mi dać dostęp (do czasu, dopóki te kanały będą istniały, czyli do 4 kwietnia) do kanałów nPremium.

 

To ja bym wolał żeby kanały nazywaly się nPremium i miałbym dostęp i do tego i do c+ do czasu powstania nowych kanałów ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest kibiców w związku z drożyzną i ograniczaniem dostępu do meczów T-Mobile Ekstraklasy

Protest polega na wysyłaniu mailów z prośbą o interwencje zarządu Ekstraklasy i PZPN w związku z próbą narzucenia astronomicznych sum za dostęp do meczów Ekstraklasy oraz innych rozgrywek

 

Cyfra+ do tej pory żyła w zgodzie z kibicami T-Mobile Ekstraklasy. Wystarczył abonament Canal+ Start (około 40 zł), a kibic miła pewność, że na żywo i w jakości HD zobaczymy wszystkie mecze swojej ulubionej drużyny. Nowa oferta nc+ także oferuje dostęp do pełnej oferty T-Mobile, ale w nowej cenie - tylko w trzy razy droższym abonamencie (Canal+ Platinum) i tylko z pełną ofertą wraz z serwisami VOD.

 

MY - KIBICE LIGOWI nie chcemy płacić ANI ZŁOTÓWKI WIĘCEJ za dostęp do Ekstraklasy w nC+!!! Dlatego RAZEM musimy głośno przemówić przeciw krzywym zmianom nC+.

Jeśli nasza akcja ma być słyszalna, musimy mówić JEDNYM GŁOSEM

 

To przede wszystkim cios w kibiców, którzy stanowią największą grupę abonentów Canal+. Do tej pory mogli oni wybrać czy chcą sam pakiet Canal+ czy też Canal+ z mniejszym bądź większym pakietem kanałów podstawowych. Nowa oferta nc+ tego wyboru nie daje. Pełna oferta sportowa Canal+ dostępna jest tylko w pakiecie Platinum za 119 zł, który dodatkowo został naszpikowany dostępem do pełnej oferty kanałów podstawowych SD i HD oraz usług VOD (np. nc+GO). Zapomniano natomiast chociażby o klientach, którym zależy na dostępie TYLKO do pełnego Canal+ bez usług i kanałów dodatkowych.

 

Niestety piłka nożna w tv stanie się towarem luksusowym

Oto adresy mailowe

 

info@ekstraklasa.org

klubkibica@pzpn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczących Canal+ Family 1 i 2. Jestem abonentem Cyfry i nie mam zamiaru narazie migrować. Czy w zamian kanałów Canal+Gol i Canal+ Weekend które mają być wyłączone na początku kwietnie dostane oba Canal+ Family? czy bez przejścia do nc+ nie ma o tym mowy?

 

Nikt nie zna odpowiedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enea Ekstraliga za 49 zł! Pełen pakiet żużla za 79!

 

Po decyzji Speedway Ekstraligi o sprzedaży praw telewizyjnych do Enea Ekstraligi pojawiły się wątpliwości dotyczące cen pakietów, dzięki którym będzie można oglądać spotkania żużlowe.

Udziałowcy Speedway Ekstraligi w styczniu zadecydowali o sprzedaży praw do Enea Ekstraligi platformie NC +. Prezes Wojciech Stępniewski tłumaczył, że przy wyborze kierowano się przede wszystkim jakością, jaką gwarantuje nowa platforma. Niewiadomą pozostawała jedynie cena pakietów, w których dostępne będą kanały, dzięki którym możliwe będzie oglądanie na żywo rozgrywek Enea Ekstraligi. Prezes Stępniewski zapowiadał jedynie, że będą one dostępne w najniższych pakietach platformy NC+. Te informacje potwierdza Michał Stryjecki. - Rozgrywki Enea Ekstraligi będzie można oglądać na kanale nSport HD. Potwierdzamy wypowiedź prezesa Stępniewskiego. Żużlowe rozgrywki Enea Ekstraligi będą dostępne już dla widzów podstawowych pakietów. Z kolei najtańszy pakiet z ofertą CANAL+: CANAL Silver, w ramach którego będzie można oglądać Drużynowy Puchar Świata i Speedway Grand Prix kosztuje 79 zł - powiedział dla SportoweFakty.pl pełniący obowiązki dyrektora do spraw public relations w NC + Stryjecki.

Oferta programowa NC + nie przewiduje w tym momencie kanału nSport HD w najniższym pakiecie, który kosztuje 39 zł. Mecze Enea Ekstraligi będzie można jednak oglądać już za 49 zł. Skąd taka oferta? - Posiadacze podstawowego pakietu NC + za 39 zł będą mogli dokupić za 10 zł pakiet, który będzie zawierał program nSport HD. Dzięki temu będzie można oglądać na żywo mecze Enea Ekstraligi - wyjaśnił Stryjecki.

Przypomnijmy, że NC + poza prawami telewizyjnymi do Enea Ekstraligi dysponuje również prawami do Drużynowego Pucharu Świata i Speedway Grand Prix. Canal+ Sport, na którym do tej pory można było oglądać turnieje Grand Prix jest dostępny w pakiecie za 119 zł. Pełen pakiet żużla będzie już jednak dostępny za 79 zł. - To prawda, że Canal+ Sport dostępny jest w pakiecie za 119 zł. Jednak oferta pakietu Canal+ Silver zawiera już programy Canal+ Family, na których również dostępne będą zawody DPŚ i Grand Prix - zakończył Stryjecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/liga-mistrzow

 

Wtorek, 2 kwietnia

 

Paris SG - FC Barcelona, nPremium HD, komentują: Adam Marchliński i Stefan Białas

Bayern - Juventus, nSport HD, komentują z Monachium: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda

Multiliga - nPremium 3 HD

 

Środa, 3 kwietnia

 

Real - Galatasary, nPremium HD, komentują: Grzegorz Kalinowski i Maciej Terlecki

Malaga - Borussia Dortmund, nSport HD, komentują z Malagi: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaskiewicz

Multiliga - nPremium 3 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/liga-mistrzow

 

Wtorek, 2 kwietnia

 

Paris SG - FC Barcelona, nPremium HD, komentują: Adam Marchliński i Stefan Białas

Bayern - Juventus, nSport HD, komentują z Monachium: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda

Multiliga - nPremium 3 HD

 

Środa, 3 kwietnia

 

Real - Galatasary, nPremium HD, komentują: Grzegorz Kalinowski i Maciej Terlecki

Malaga - Borussia Dortmund, nSport HD, komentują z Malagi: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaskiewicz

Multiliga - nPremium 3 HD

Mam nadzieję, że jak już będzie to wszystko w c+ to wszystkich tych pseudo komentatorów odsuną od komentowania czegokolwiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/liga-mistrzow

 

Wtorek, 2 kwietnia

 

Paris SG - FC Barcelona, nPremium HD, komentują: Adam Marchliński i Stefan Białas

Bayern - Juventus, nSport HD, komentują z Monachium: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda

Multiliga - nPremium 3 HD

 

Środa, 3 kwietnia

 

Real - Galatasary, nPremium HD, komentują: Grzegorz Kalinowski i Maciej Terlecki

Malaga - Borussia Dortmund, nSport HD, komentują z Malagi: Sergiusz Ryczel i Sławomir Chałaskiewicz

Multiliga - nPremium 3 HD

Mam nadzieję, że jak już będzie to wszystko w c+ to wszystkich tych pseudo komentatorów odsuną od komentowania czegokolwiek!

 

http://alkosport.pl/dariusz-tuzimek-szefem-sportu-w-nc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile będą chcieć za nowy kanał ekstraklasa.tv bo wkręcają że bedzie liga polska na canale+ a potem dodatkowe opłaty...

 

Właśnie i teraz zapłacę "w promocji" 99 zł za Platiunium a od sierpnia znowu ekstra pakiet pakiet z T-Mobile . Dramat, ciekawy jestem czy konsultant może zagwarantować bezpłatny dostęp do meczy live T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014 przez telefon przy migracji czy powie że tak jak Eurosport nie gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzimek szefem? [beep]...nie o margarynie, jak mnie takie posty wkurzają. Z którego dnia to jest informacja? Z lutego? Ślepy? Nie dowidział? Potwierdził Ci to ktoś? Nie siej chorego fermentu na forum, tylko sprawdź swoje źródła. Jakby na konferencji nC+ 21 marca Tuzimek podpisany był jako "naczelny sportu w nC+" to byłaby to prawda, tymczasem podpisano go jako "naczelny nSport". Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie? oczywiście, że tak. dostęp do wszystkich C+ dla obecnych abonentów Cyfry mających C+ do końca czerwca 2013..

Masz gdzieś to info oficjalnie potwierdzone? Bo to jest ostatnia tajemnica, której nigdzie nie chciano mi ujawnić. Na infolinii dowiedziałem się, że nie będziemy ich mieć, ale tam to oni kłamią jak z nut żebyś tylko migrował do nc+ i nie będziesz musiał się martwić o takie rzeczy....

 

Tak z innej beczki.... żałosne jest to, że od dziś abonentom C+ kanał nSport został udostępniony za [beep], zaś abonentom n w zamian udostępniono bezwartościową serię kanałów C+.... Wiadomo, że sport jest teraz najceniejszy i wszystkie pakiety są tak poustawiane właśnie z powodu sportu. Żałosne jednak jest to że abonenci obu platform znowu nie są traktowani tak samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przed meczem Polska - SanMarino na TVP Sport, jak zwykle podawali info o fundacji dla tego redaktora co nogę stracił. No i był Smokowski z podpisem na dole ekranu: Szef Sportu NC+

No i bardzo dobrze. Redaktor o którym mówisz, to Przemek Pełka. Jeden z najlepszych komentatorów Canal+ razem z Twarowskim i Rosłoniem. Smokowski zna się na rzeczy, nie bał się wykopać Laskowskiego tylko dlatego, że ten chciał być naczelnym C+ ze względu na swój wiek i doświadczenie. No i tak się dogadywali, że Laskowski teraz komentuje dwa mecze w miesiącu w TVP (po Euro i IO zostały wspomnienia). Mam nadzieję, że Smokowski podobnie postąpi z Kalinowskim, Jagodą i Terleckim i nie pozwoli im się dobierać do ważnych transmisji spotkań piłkarskich, bo tych ludzi słuchać się nie da. Reszta ekipy z "n" IMO jest do ogarnięcia, a kilku ludzi jak Gleń, czy Zabijak są lepsi niż Żyżyński, czy Wróblewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zmigrowałem do nc+, i cały czas jestem w cyfrze, to nie obejrzę Ligi MIstrzów w c+ 2 oraz 3 kwietnia?

Chyba nawet po zmigrowaniu byś wszystkiego nie obejrzał (część zobaczysz w nSport - dzisiaj włączone dla cyfrowiczów), bo jakoś nie widzę w ich ofercie kanałów nPremium. Żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...