Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to będzie z sportem, który jest obecnie w kanałach nPremium? Przeszedłem do nc+ z Cyfry, zostałem na swoim dekoderze, na którym nie mam kanałów nPremium (czytałem, że jedynie na dekoderach Media Box działają). Mam pytanie - te kanały (nPremium) 5 kwietnia znikają i co w zamian się pojawi? Gdzie ten sport zostanie przeniesiony? W zamian będzie to paczka Canal+? Dobrze to wszystko rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jaki pakiet zmigrowałeś ?

sport będzie na nsport, family, family 2, i c+ sport.

oczywiście najlepsze mecze w tym ostatnim kanale ;]

i może też coś na c+ 'zwykłym' będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na pakiet Platinum, interesuje mnie cała piłka nożna (najbardziej liga włoska oczywiście, ale resztę też oglądam). Czyli dobrze rozumiem - te mecze, które do tej pory były na nPremium (na moim Sagemcomie, którego sobie zostawiłem tych kanałów nie ma i to mnie zmartwiło) będą teraz na nsport, family, family 2, i c+ sport, do których dostęp poprzez mojego Sagemcoma będę miał tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po migracji z C+ na mediaBoxie+ nie mam dostępu do nPremium. Szkoda, bo to zawsze jedna kolejka ligi mistrzów. Chyba, że powinienem mieć? Bo tego nie wiem, a nie chcę dzwonić i znowu czekać w kolejce kiedy kasa leci za połączenie. Wie ktoś jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzyweczka82

na nSport

 

Swoją drogą, dla fanów żużla w wydaniu ligowym, najlepiej wyjdzie zakup w OrangeTV pakietu za 24 zł na 2 lata. nSport co prawda w jakości SD no ale 24 zł to nie 59 ; )

 

A możesz podesłać linka do tej oferty? Bo ja nic takiego nie widzę :-)

http://www.orange.pl/kid,4002235531,id, ... ticle.html

lub

http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego w sieci:

 

"CANAL+ Family i CANAL+ Family 2

- 4 hity tygodniowo w tym 1 premiera

- 2 premierowe odcinki seriali

- Wybrane wydarzenia sportowe

- Liga Francuska

- Liga Hiszpańska

- Koszykówka

- Rugby

- Najlepsze koncerty, dokumenty i rozrywka

- LIGA MISTRZÓW (min. 2 mecze grupowe)

- LIGA HISZPAŃSKA (większość meczy)

- LIGA FRANCUSKA (większość meczy)

- NBA (min. 1 mecz)

- WNBA (min. 1 mecz)

- PUCHAR 6 NARODÓW

- DUCHAR DAVISA

 

Canal+ i C+Sport

-LIGA MISTRZÓW ( mecze grupowe i pucharowe)

-LIGA ANGIELSKA (cała)

-LIGA HISZPAŃSKA

-LIGA FRANCUSKA

-T-MOBILE EKSTRAKLASA ( 6 meczy z kolejki)

-NBA ( min. 2 mecze)

-WNBA

-EUROLIGA

-PUCHAR 6 NARODÓW

-DUCHAR DAVISA

-SPEEDWAY GRAND PRIX (całe)

-SPEEDWORLD CUP (cały)

-MMA BELLATOR (cały)

 

Canal+ Film i Canal+ Film 2

-Propozycja dla wielbicieli dobrego filmu od najnowszych hitów kinowych do najlepszych filmów wszech czasów. Zdobywcy Oskarów, nagród Emmy i Złotych Globów. Największe gwiazdy, unikalne seriale oraz najlepsze polskie filmy.

 

Zestawieni przygotował Lukasz Recheta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MECZE SERIE A WRACAJĄ DO C+ !

 

Dla fanów serie a info że w kolejce następnej na c+ będą dwa mecze

Viola - Milan i derby Rzymu na sport + i family .

 

Co do LM to zmieniła się sytuacja odnośnie meczy rewanżowych, na c+sport polecą ciekawsze mecze. Czyli najpewniej malaga- bvb i juve-bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zauwazyliscie taka rzecz iz w spotach reklamowych i na ulotkach jest pomijana liga wloska? czy ktos wie na ile lat nsport zakupil ta lige bo chyba nigdzie o tym nie bylo jedynie po zakupie praw lakoniczna informacja ze liga wloska na platformie N i cisza. obawiam sie ze moze nie byc ligi wloskiej w przyszlym sezonie. Co o tym myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe jest zmieścić na C+ Sport zarówno 6 spotkań ligi polskiej, jak i 5 spotkań ligi angielskiej w ciągu jednego weekendu...

 

Mają być uruchamiane dodatkowe kanały wtedy.

 

Ktoś się orientuje co kryje się pod "rugby" czy chodzi o jakąś ligę czy mecze państwowe? Przyznam , że po pucharze 6 narodów wciągnął mnie ten sport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być uruchamiane dodatkowe kanały wtedy.

Po ch.. mają dodatkowe kanały uruchamiać, skoro wszystko zmieszczą na C+ Family 1/2 i C+ głównym? O_o Dodatkowe kanały mają sens tylko w przypadku rozgrywek grupowych LM lub multiligi na koniec sezonu, a nie podczas normalnego weekendu. Poza tym, dodatkowych kanałów nie uruchomią na kablówkach, a zdaje się, że abonenci z kablówek to będzie na chwilę obecną główna widownia nC+, skoro dalej będą taką postawę utrzymywać wobec abonentów Cyfry i eNki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być uruchamiane dodatkowe kanały wtedy.

Po ch.. mają dodatkowe kanały uruchamiać, skoro wszystko zmieszczą na C+ Family 1/2 i C+ głównym? O_o Dodatkowe kanały mają sens tylko w przypadku rozgrywek grupowych LM lub multiligi na koniec sezonu, a nie podczas normalnego weekendu. Poza tym, dodatkowych kanałów nie uruchomią na kablówkach, a zdaje się, że abonenci z kablówek to będzie na chwilę obecną główna widownia nC+, skoro dalej będą taką postawę utrzymywać wobec abonentów Cyfry i eNki.

 

 

Kulturę wyniesioną z domu zachowaj dla rodziny.

Kilka razy ludzie pisali , że mają być dodatkowe kanały ale w tym bałaganie to pewnie do momentu aż wszystko nie ruszy nic nie będzie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumialem klienci Cyfry nie musza poki co migrować... dla Nkowiczów niby jest mus, a tak zabierają lige wloską z Nsport i część LM .. wychodzi na to ze obecni nKowicze nie zyskają nic.. z kolei osoby ktore mialy wykupione pakiety z C+ mogą dotrwać bodajże do końca czerwca na staarych umowach i jeszcze dostaną dostęp do Serie A i LM.. gdzie tu sprawiedliwosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy ludzie pisali , że mają być dodatkowe kanały ale w tym bałaganie to pewnie do momentu aż wszystko nie ruszy nic nie będzie pewne.

 

ale już rozpiska jest gotowa , nie ma śladu po dodatkowych kanałach . to nie ma nic wspólnego z faktami, jest 5 kanałów do dyspozycji i to nie jest mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych dodatkowych kanałów !

 

Do wykorzystania jest pięc kanałów które już są i spokojnie wszystko pomieszczą.

 

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Oczywiście, że będą kanały eventowe. – "nc+ to również dynamiczna ramówka. Kiedy równolegle będą odbywały się znaczące wydarzenia sportowe, specjalnie dla widzów CANAL+ będą uruchamiane eventowe kanały CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT4. Kibice sami zdecydują, które spośród nadawanych równolegle transmisji będą chcieli oglądać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nawet takowe się pojawią to będzie to raz na ruski rok!

typu ostatnia kolejka ligi polskiej, MOŻE LM.

więc nie ma co tu wielce się zastanawiać nad tym bo to marginalna sprawa...

podstawowa sprawa dla abonentów Cyfry 'sportowych' to jak można żądać za to 119zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nawet takowe się pojawią to będzie to raz na ruski rok!

typu ostatnia kolejka ligi polskiej, MOŻE LM.

więc nie ma co tu wielce się zastanawiać nad tym bo to marginalna sprawa...

podstawowa sprawa dla abonentów Cyfry 'sportowych' to jak można żądać za to 119zł...

 

Innymi słowy dają zniżke na 99. Ja osobiście dostałem propozycję za Platynka + HBO za 99 przez pół roku, a potem 119, a to już była oferta godna rozważenia. 8):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie ciekawi podział praw sportowych do kanałów nsport i C+ Family 1 i2 i C+ Sport.

 

nsport to żużel , euroliga, liga mistrzów i europy . Wydaje się być konkurentem dla Polsatu Sport.

C+ Famili 1i2 to pewnie liga francuska, włoska i rugby

C+ Sport to GP Żużel, liga angielska, hiszpańska, lepsze włoskie w nocy NBA

 

pewnie tak to rozbiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...