Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ją byłem abo cyfry jednak zmieniłem dekoder na mediabox dlatego mam polsat hd i espn wy macie sprzęt cyfry a nie ma oddanego systemu kodowania seca jedynie conax

 

 

A czy wiadomo mniej więcej kiedy ów kodowanie zostanie dopisane do tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wiadomo. Na bank będzie w nocy z 4/5 kwiecień kiedy to wszystko łącznie z listą uporządkują. Tak miało być i dla mnie to wówczas NC+ startuje. Teraz to zaczęła się migracja a nie start. NOWE C+ = Start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzyweczka82

na nSport

 

Swoją drogą, dla fanów żużla w wydaniu ligowym, najlepiej wyjdzie zakup w OrangeTV pakietu za 24 zł na 2 lata. nSport co prawda w jakości SD no ale 24 zł to nie 59 ; )

 

Grand Prix na zuzlu i Druzynowy Puchar Swiata beda jednak pewnie w canal+sport lub canal+premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore

Masz rację, nie byłem pewny ale teraz sobie pomyślałem i wyszło mi, że w życiu się Eurosportów nie pozbędą. Każda platforma satelitarna ma ES, więc to takie trudne i drogie nie jest, żeby móc dysponować tymi kanałami. Czy NC+ chciałaby z tego bogatego zestawu lig piłkarskich stracić Bundesligę? Wątpię. W 2014 są Igrzyska Olimpijskie w Sochi, a Eurosport dysponuje najlepszą ofertą zimowych dyscyplin i do tego w HD, a NC+ zależy by mieć jak najwięcej HD. Także, pozbycie się Eurosport 1 i 2 byłoby idiotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się o Eurosporty. Są w Polsce od wielu, wielu lat i jeszcze nie zdarzyło się, by jakaś kablówka albo platforma zmuszona została pozbywać się go z oferty. Ten cały hejt wytworzony wokół zapisu regulaminu, gdzie eNka zastrzega sobie możliwość wyłączenia kanałów i na tej podstawie nie da się rozwiązać umowy jest nic nie warty. Utworzony został na podstawie ogólnej niechęci do nC+. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że przy zagranicznych stacjach (Eurosport jest francuski, polska redakcja nie ma tutaj nic do gadania) jest tak zawsze i wszędzie, a szczególnie przy Eurosporcie, który jest liderem wśród kanałów sportowych w naszym kraju. Więc tak jak mówię - Eurosporty na 100% w ofercie pozostaną. Umowa na nie automatycznie odnawia się co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to że ES mogą wypaść ale z danego pakietu a nie z całej oferty chyba bardziej prawdopodobne.

Albo zazycza sobie za dwa Eurosporty dodatkowe 10 zl... po prostu life is brutal... wszystkiego sie mozna po ncih spodziewac. Na chwile kanaly wyleca, a pozniej beda dodatkowo platna opcja. Obym sie mylil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Silver za 79 zł miesięcznie dostępne są już kanały Canal+ Family i Canal+ Family2 w których będzie można oglądać mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, innych lig, a także co najmniej jedną premierę filmową tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzyweczka82

na nSport

 

Swoją drogą, dla fanów żużla w wydaniu ligowym, najlepiej wyjdzie zakup w OrangeTV pakietu za 24 zł na 2 lata. nSport co prawda w jakości SD no ale 24 zł to nie 59 ; )

 

A możesz podesłać linka do tej oferty? Bo ja nic takiego nie widzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Silver za 79 zł miesięcznie dostępne są już kanały Canal+ Family i Canal+ Family2 w których będzie można oglądać mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, innych lig, a także co najmniej jedną premierę filmową tygodniowo.

Ale zdajesz sobie sprawę, że te co lepsze mecze (np. Real-Barcelona) będą w Canal+ lub Canal+Sport? Na Canal+Family zobaczysz co najwyżej drugi sort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie czują tego po co NC+ kanały niegwarantowane...

a nóż m.in po to żeby uwalić klientów C+ migrujących do NC+ ze swoim sprzętem...

otóż Pan Kowalski migruje do nc+ z pakietem np. Platinum i multiroomem C+ ażeby móc korzystać z platformy na swoim sprzęcie...

tymczasem chytre nc+ które podpisało z nim niejasną umowę na 18 miesięcy za 129 zł z dniem 1 maja wyłącza kodowanie MG/Nagravision na kanałach niegwarantowanych (np. Eurosportach)

oburzony klient dzwoni do BOK zapytać co się dzieje, a tam milutkim głosem powiadamia się go że nie ma wsparcia kodowania innego niż Conax dla tych kanałów i uprzejmie prosi o przejście na multiroom nc+, jeżeli chce się wszystkie kanały.

Po to jest lista kanałów niegwarantowanych. Te dziady mają dość kasy żeby swoją redakcję całą dla Eurosportu zatrudnić (oczywiście tego nie zrobią bo zarząd jest tępy - widać to po styczniowych zwolnieniach)

Tadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...