Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Cie nie zmusza do PLACENIA i wyboru nc+. Wybierz innego operatora jezeli ten Ci nieodpowiada. Platforma jest PREMIUM, trabili o tym przed startem wiec moznabylo sie spodziewac wysokich cen za kanaly Premium gdzie bedzie najlepszy sport i filmy. Wybierz Sky.de jezeli jest lepsza.

 

 

była mowa że oferta będzie bardziej elastyczna... pokaż mi ta elastyczną oferte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tansze pakiety, dlatego mozna mowic o elastycznsci. Nikt nie mowil ze za 40 zl bedziesz mial Canal Plusy i HBO oraz Lige Mistrzow. Jezeli gdzies to obiecywali to podaj zrodlo. Oferta filmowo - sportowa jest baaaaardzo premium stad tez kanaly te sa w najwyzszych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tansze pakiety, dlatego mozna mowic o elastycznsci. Nikt nie mowil ze za 40 zl bedziesz mial Canal Plusy i HBO oraz Lige Mistrzow. Jezeli gdzies to obiecywali to podaj zrodlo. Oferta filmowo - sportowa jest baaaaardzo premium stad tez kanaly te sa w najwyzszych pakietach.

 

który pakiet mam tańszy niby? teraz za c+kompakt płace 62 zł mam wszystkie canal plusy, HBO? filmów nie oglądam, podobnie jak ligi mistrzów i włoskiej więc na co mi to jest? jak by była elastyczna to był by wybór osobno sport i filmy a nie że dają wszystko i albo bierzesz albo wypad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie nie zmusza do PLACENIA i wyboru nc+. Wybierz innego operatora jezeli ten Ci nieodpowiada. Platforma jest PREMIUM, trabili o tym przed startem wiec moznabylo sie spodziewac wysokich cen za kanaly Premium gdzie bedzie najlepszy sport i filmy. Wybierz Sky.de jezeli jest lepsza.

 

Ja mam All Inclusive zaz 179 zl i jestem zadowolony z ceny. Mieszkam w Holandii i tutaj oferta operatorow cyfrowych jest gorsza za wyzsza cene. I nie porownuj takich poteg jak Niemcy do Polski. Tam FTA jest lepsze niz polskie kanaly kodowane.

 

 

no właśnie: oferta jest nieadekwatna do porównania bo sky.de jest znacznie lepsza... a jaka cena ?

full pakiet 40E...

czujesz różnicę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jedyną osobą, która uważa, że "elastyczność" = tańsze pakiety (co też jest mocno naciągane). Elastyczność to możliwość dopasowania oferty pod swoje potrzeby. Żeby daleko nie szukać: gdzie oferta oferująca możliwość wzięcia podstawowych kanałów rodem z DVB-T i paczki 6x Canal+? (dla tych co mieli kiedyś Multipakiet albo C+ Start?)

 

Jedyne co mi się nasuwa gdy słyszę, że nc+ jest elastyczne, to to, że mogą wywalić całkiem sporą ilość kanałów, a abonent i tak nie będzie mógł wypowiedzieć umowy, bo nie są gwarantowane. Elastyczna.. ale dla operatora :lol:

 

A tłumaczenie się drogimi prawami to jest komedia. Najpierw wszystko (oprócz LM i LE) było w C+ i aż takiego sajgonu cenowego nie było. Później Cyfra straciła prawa filmowe i Serie A i minimalnie obniżyła cenę za pakiet Canal+ (dodając tylko tenisy i inne [beep]oły). N nabyło te prawa (pewnie po zawyżonej cenie, skoro przebili C+), a teraz wracają one do nc+ i cena nagle szybuje w górę. Ale faktycznie, kto tego nie śledził, pomyśli że to normalne 8)

 

Co do gorszo-lepszomeczowania - oba mecze na Al Jazeera Sport HD1 i HD2 (~12 mbit bitrate i angielski komentarz) i lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z żużlem? NC+ to banda oszukańców. EE powinna zerwać z nimi kontrakt! Liga miała być dostępna w najtańszym pakiecie(39zł) a w tym pakiecie żadnego z kanałów C+ lub N! Żużel ma być na nsport, który jest w pakiecie za 59 zł(79)!!!! Skandal! Oszuści i tyle! Tak wkręcać kibica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się chłopie żużel się nie zaczął a ty wyzywasz od oszustów. No i będzie od 39zł. Bo chyba zmienili zdanie i nie jeden mecz w miesiącu a wszystkie mają być na tvn turbo. Na forum nc przestawićiel napisał że na żużel zapraszamy do turbo. Napisane jest co gdzie. Grand prix canal plus sport czyli pakiet za 119zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że trochę przesadzacie. Ja wiem, że w Cyfrze było wygodnie i full pakiet kanałów premium był za 50/60 zł. Ale to już jest historia. Jest NC+, chcesz oglądać za kompletną, ekskluzywną ofertę sportową premium u monopolisty, który nie ma konkurencji - musisz płacić. W kablówkach takie ceny są od jakiegoś już czasu, sam płacę od kilku lat ponad 100zł za kablówkę + pakiet C+ i nigdy nie spotkałem się ze stwierdzeniem, że to drogo. Płacąc 119zł dostajesz wszystkie najmocniejsze ligi europejskie, LM, LE, [beep]ianą polską, która pewnie wyjdzie z ramówki po przyszłym sezonie (jeśli powstanie Ekstraklasa TV) i Ekstraligę żużlową. Do tego jeszcze NBA na deser i kilka innych, mniej znaczących sportów.

 

A najbardziej słabi mnie [beep]enie o przejściu do CP, który jasne - jest tani, ale CP nawet nie wie co to jest oferta PREMIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, Polska to nie Francja żeby zdzierać 30 Euro/mies za dostęp do kanału sportowego + dodatkowo 50 Euro za dekoder który i tak musisz zwrócić. Zwróćcie uwagę na to że najlepsze mecze, SGP itd będzie właśnie na c+sport bądz canal+. Reasumując, nc+ ma sens za co najmniej 119PLN dla kibica. W niższych pakietach będą śmieci. Stanowczo za drogo na nasze realia dla przeciętnego Kowalskiego. Kibice żużla czują się oszukani, miało być w najniższym pakiecie a będzie w promocji za 59 PLN a po niej aż 79 PLN/mies. Wczesniej mieli za grosze w tvp sport. Nie wspomnę o możliwości likwidacji wielu kanałów bez możliwości wypowiedzenia umowy co jest chyba nawet sprzeczne z prawem telekomunikacyjnym. Mogą ci wyłączyć Eurosport czy MTV HD i nic nie zrobisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale CP ma w umowie zapis ten sam. Też Ci mogą tam wyłączyć MTV i Eurosport i nic nie zrobisz. Wynika to z tego, że prawa na europejskie kanały tematyczne są krótkie, przeważnie przedłużają się co roku, a nC+/CP nigdy tych kanałów z własnej woli nie wyłączy (no bo po ch...?). To Eurosport czy MTV może nagle stwierdzić, że nie przedłużają umowy i nC+/CP nic z tym nie zrobią, stąd ten zapis.

 

A co do C+ Sport HD, to tak, tam będzie Liga Mistrzów, tam będą derby Manchesteru, bo to jest kanał PREMIUM. Nie po to nC+ kupuje prawa do wszystkich meczy LM, LE, czy Premier League, by puszczać je w najtańszym pakiecie. To jest nielogiczne. Jeśli te spotkania byłyby w tańszych pakietach, to nikt nie kupiłby droższego. Takie są prawa rynku, czy też marketingu i jeśli Ty byś zarządzał taką platformą, to zrobił byś to samo. Tak wiem, to skur...stwo, ale logiczne. To nie jest nic nowego. Można było przewidywać, że skoro zostaje jeden kanał sportowy premium, to będzie wypakowany najbardziej ekskluzywnym contentem (LM, 3 najciekawsze mecze Ekstraklasy, hitowe mecze premier league).

 

Tak jak mówię - jeśli ktoś jest w kablówce z pakietem C+, to do takich cen (ponad 100 zł łącznie za TV) jest przyzwyczajony. Cały hejt i ogólna niechęć do oferty nC+ wynika z tego, że dotychczas kanały PREMIUM na Cyfrze były naprawdę za dobrą cenę. Jednak mając monopol na rynku, w swojej garści 100% sensownych praw telewizyjnych, ceny można sobie podbijać do góry. Smutne, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A co wieksze atrakcje i tak beda w PPV :)) Pieknie wydymano cyfrowiczow...Jednak kablowki gora,poki co...

Dokładnie bo w kablówkach starzy klienci dostaną pełną paczkę C+ i dożywotnio będą za nią płącić tylko 39 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...