Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mi w koncu powie, jesli mam pakiet Canal+ Kompakt (5 kanalow Canal+) to bede po 5 kwietnia mial dostep do tych zrebrandingowanych, 6-ciu kanalow Canal+??? Nie moge sie dodzwonic na infolinie w ogole, nie mam zamiaru czekac po kilka godzin na polaczenie z konsultantem.

 

Wydaje mi się, że tak. W sumie podpisałeś umowę z Cyfrą na te kanały, więc powinieneś je mieć. Ja mam taką samą sytuację, tylko ja mam C+ Optimum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO jeśli liczba widzów naszej ligi jest tak znacząco większa od widzów lig zagranicznych, to tym gorzej dla nc+. Płacenie jakichś kosmicznych pieniędzy za prawa do ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej w sytuacji, gdy na CP jest część meczów Ekstraklasy to się może zupełnie nc+ nie kalkulować z późniejszą sprzedażą swojej oferty, bo inwestycja sie nie przełoży na ilość klientów kupujących nc+ głównie dla lig zagranicznych. Racjonalnie trzeba się pozbyć ligi francuskiej i włoskiej bo zainteresowanie nimi jest znikome. Nie wiem jak jest z prawami do lig europejskich ale sensowniej byłoby zakupić tylko prawa do Ligi Mistrzów. U nas nie da się jechać z tak szerokim "frontem ofertowym" niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część wydarzeń z canal+ będzie na nSport, a część z nSport na canal+, na canalplus.pl już zapowiadają transmisje z ligi mistrzów, natomiast w programie nSport na 5 kwietnia jest mecz Ruch - Podbeskidzie i Euroliga koszykarzy.

A jak z komentatorami? nSport - swoich, C+ - swoich? Bo jeżeli tak to ja już wolę żeby nie oddawali nic choćby nawet jednego meczu do nSport wiadomo Jagoda, Terlecki i spółka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają Canal+ w Cyfrze: Tak, będziecie mieli cały sport z Canałow + które macie teraz + włoska i Lm (mecze w Canałach +) Info pewne na 100%. Sam mam C+optimum HD i konsultantka mnie zapewniła że dostane wszystkie nowe Canal+ i nie ma obaw. Także w tym sezonie obejrzycie całą LM od 5 kwietnia (jeśli macie Nsport). W następnym już pewnie wszyscy bedą mieć Nc+ więc problem braku Nsport czy dodatkowych kanałów dołączanych na mecze zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Migracja jest przeprowadzania indywidualnie, jeżeli będziesz uległy w negocjacjach to NIC Ci nie dadzą konkretnego tylko podwoją abonament, jak twardo postwisz sprawę może nawet wynegocjujesz wiecej niż masz.

2. N-sport włączą dopiero po migracji, chyba że bedziesz miał sczęscie i konsultant da Ci go w prezencie na kilka m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale nie wiem, jak to było w n, bo ja migrowałem z C+. Jeśli jest faza grupowa LM i 8 spotkań w jednym dniu, to czy można było wybrać dowolny mecz, czy raczej pokazywano z 4-5? Bo jeśli można było zobaczyć wszystkie 8, to ciekawe, na jakich kanałach teraz to poupychają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale nie wiem, jak to było w n, bo ja migrowałem z C+. Jeśli jest faza grupowa LM i 8 spotkań w jednym dniu, to czy można było wybrać dowolny mecz, czy raczej pokazywano z 4-5? Bo jeśli można było zobaczyć wszystkie 8, to ciekawe, na jakich kanałach teraz to poupychają.

Było kilka meczy i multiliga. Ciekawe, czy tak zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...