Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga polska (większosc meczy) na Canal sport, reszta na Family i nsport

Żużel liga polska na nsport i tvn turbo, GP na canal Sport

Liga Mistrzów co lepsze mecze na canal Sport, reszta nsport i Family

Liga angielska na Canal Sport

Liga hiszpańska lepsze mecze na Canal Sport reszta na Family

Włoska to na nsport i canal sport

Liga francuska to pewnie na family i nsport

NBA na Canal sport

Euroliga koszykarzy na family

Liga Europy to pewnie na kazdym kanale po trochu ale najlepsze mecze na canal sport

Rugby pewnie na Family

Tenis i MMA też pewnie w tych niższych kanałach

 

Pytanie czy powtórki meczy z canal sport bedą na family i Nsport, wg mnie tylko na canal sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nawet takowe się pojawią to będzie to raz na ruski rok!

typu ostatnia kolejka ligi polskiej, MOŻE LM.

więc nie ma co tu wielce się zastanawiać nad tym bo to marginalna sprawa...

podstawowa sprawa dla abonentów Cyfry 'sportowych' to jak można żądać za to 119zł...

 

Zapewne będzie co tydzień jak będzie nadawana LM, faza grupowa lub pucharowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga polska (większosc meczy) na Canal sport, reszta na Family i nsport

Żużel liga polska na nsport i tvn turbo, GP na canal Sport

Liga Mistrzów co lepsze mecze na canal Sport, reszta nsport i Family

Liga angielska na Canal Sport

Liga hiszpańska lepsze mecze na Canal Sport reszta na Family

Włoska to na nsport i canal sport

Liga francuska to pewnie na family i nsport

NBA na Canal sport

Euroliga koszykarzy na family

Liga Europy to pewnie na kazdym kanale po trochu ale najlepsze mecze na canal sport

Rugby pewnie na Family

Tenis i MMA też pewnie w tych niższych kanałach

 

Pytanie czy powtórki meczy z canal sport bedą na family i Nsport, wg mnie tylko na canal sport

 

Jesli chodzi o eurolige, jeden z meczy 05.04 jest na nsport. A co do powtorek, tak sa przewidziane na nsport, ale tylko polska liga i kosz. Sprawdzalem na telemagazyn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych dodatkowych kanałów !

 

Do wykorzystania jest pięc kanałów które już są i spokojnie wszystko pomieszczą.

 

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Oczywiście, że będą kanały eventowe. – "nc+ to również dynamiczna ramówka. Kiedy równolegle będą odbywały się znaczące wydarzenia sportowe, specjalnie dla widzów CANAL+ będą uruchamiane eventowe kanały CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT4. Kibice sami zdecydują, które spośród nadawanych równolegle transmisji będą chcieli oglądać."

 

Możesz w takim razie przytoczyc zródło tego zaskakującego newsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych dodatkowych kanałów !

 

Do wykorzystania jest pięc kanałów które już są i spokojnie wszystko pomieszczą.

 

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? Oczywiście, że będą kanały eventowe. – "nc+ to również dynamiczna ramówka. Kiedy równolegle będą odbywały się znaczące wydarzenia sportowe, specjalnie dla widzów CANAL+ będą uruchamiane eventowe kanały CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT4. Kibice sami zdecydują, które spośród nadawanych równolegle transmisji będą chcieli oglądać."

 

Możesz w takim razie przytoczyc zródło tego zaskakującego newsa ?

 

 

Nie ma problemu. http://ncplus.pl/strefa-abonenta/informacje-prasowe/nc-plus-rozrywka-dostosowana-do-potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na jakim kanale będzie 2.04 PSG-Barcelona? Widzę, że Bayern Monachium - Juventus Turyn zostanie pokazany ma nSport.

 

Tutaj masz pełen rozkład jazdy "nowego" Canal+. http://media2.pl/media/101457-Pierwszy-tydzien-nowego-Canalplus-Filmowe-premiery-i-sport-na-zywo.html Barca - PSG na Canal+ Sport :curious:

 

Barca - PSG to rewanż 10.04

02.04 jest PSG - Barca i wygląda, że niestety będzie tylko na nPremium - czyli nie dla tych, którzy przeszli z Cyfry :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na jakim kanale będzie 2.04 PSG-Barcelona? Widzę, że Bayern Monachium - Juventus Turyn zostanie pokazany ma nSport.

 

Tutaj masz pełen rozkład jazdy "nowego" Canal+. http://media2.pl/media/101457-Pierwszy-tydzien-nowego-Canalplus-Filmowe-premiery-i-sport-na-zywo.html Barca - PSG na Canal+ Sport :curious:

Ciekawe gdzie się podział mecz Śląsk-Górnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem z Cyfry+ do nc+ i nie mam dostępu do nPremium, a tam będą dwa mecze Ligi Mistrzów live. Denerwuje mnie to, bo abonenci "n", którzy zmigrowali do nc+, mają dostęp do Canal+ i będą mogli obejrzeć sobie np. mecze Premier League czy La Liga. Mam pakiet AllInclusive, więc chyba powinni mi dać dostęp (do czasu, dopóki te kanały będą istniały, czyli do 4 kwietnia) do kanałów nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bo to mój pierwszy post na forum.

 

Mam pytanie dotyczących Canal+ Family 1 i 2. Jestem abonentem Cyfry i nie mam zamiaru narazie migrować. Czy w zamian kanałów Canal+Gol i Canal+ Weekend które mają być wyłączone na początku kwietnie dostane oba Canal+ Family? czy bez przejścia do nc+ nie ma o tym mowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem z Cyfry+ do nc+ i nie mam dostępu do nPremium, a tam będą dwa mecze Ligi Mistrzów live. Denerwuje mnie to, bo abonenci "n", którzy zmigrowali do nc+, mają dostęp do Canal+ i będą mogli obejrzeć sobie np. mecze Premier League czy La Liga. Mam pakiet AllInclusive, więc chyba powinni mi dać dostęp (do czasu, dopóki te kanały będą istniały, czyli do 4 kwietnia) do kanałów nPremium.

 

Jak sam piszesz migrowałeś do NC+ a tam nie ma kanałów Npremium :lol2: To nc właśnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...