Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Ligi Mistrzów i ilości transmisji będę zawiedziony jeśli będą tylko 4 mecze na żywo plus multiliga. Będą mieć dalej 5 anten sportowych, ale niech po prostu wrzucają mecze wyjątkowo LM do Canal+Family bądź do dodatkowych kanałów. Mnie nawet zadowolą powtórki nie transmitowanych meczy w całości np. o 24 godzinie na Canal+Sport2 czy 3 albo na drugi dzień. Niech korzystają do oporu z tego co mają.

Nawet jeśli zostanie jak do tej pory to i tak warto uruchomić dodatkowe kanały sportowe ze względu na powtórki. W weekend meczy od groma i nie da się wszystkiego obejrzeć. Z chęcią bym sobie w poniedziałkowe popołudnie obejrzał jakiś mecz, a nie w piątek rano o 8 jedyna powtórka meczu, który był w miniony weekend. Dla mnie po prostu wymaga chociaż jeszcze jeden Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zawody żużlowe i kolejny raz dźwięk nie jest zgrany.Czy oni nad tym panują ?:)

Dźwięk mijał się z obrazem. Do tego siadały im mikrofony i co chwilę nie było słychać komentatora, albo było go słychać bardzo cicho i tak jakby ze studni. Na koniec tenże komentator stracił praktycznie całkowicie głos. Aczkolwiek przeprosił i starał się jak mógł.

 

W każdym bądź razie - kolejna dźwiękowa kompromitacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj że dżwięk mijał się z obrazem bo nie bylo tak jak podczas LM.Komentatora nie było słychać kilka razy a nie co chwila a że stracił głos to nie on pierwszy i nie ostatni.Nie było tak żle jak podczas LM teraz jest boks i głos jest ok.Mnie osobiście najbardziej denerwował ten komentarz w języku czeskim podczas GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 01.06:

22:00 | nSport | Magazyn ENEA Ekstraligi (Prowadzący: Daria Kabała-Malarz)

Obiecanki, cacanki. Daria była na kopanej w Krakowie, a w magazynie po raz kolejny kompromitował się Marcin "no yyyyyyyyyyyy no powtórzę sobie dwa razy to samo no yyyyyyyyyyyy no powtórzę sobie dwa razy to samo yyyyyyyyyyyy no" Majewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na meczach ekstraklasy nie problemow . bo komentarz jest tak samo jak obraz ?

finał 4 drużyn piłkę ręcznej ligi mistrzów też bez problemów jakoś.

Wydaje mi się, że podpinają się z transmisją dźwięku pod wóz transmisyjny Ekstraklasy, ale to tylko moje przypuszczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 01.06:

22:00 | nSport | Magazyn ENEA Ekstraligi (Prowadzący: Daria Kabała-Malarz)

Obiecanki, cacanki. Daria była na kopanej w Krakowie, a w magazynie po raz kolejny kompromitował się Marcin "no yyyyyyyyyyyy no powtórzę sobie dwa razy to samo no yyyyyyyyyyyy no powtórzę sobie dwa razy to samo yyyyyyyyyyyy no" Majewski.

 

Taa... Miał być na urlopie w tym tygodniu, a tu du**. Tego nie da się oglądać, przciez już lepiej byłoby jakbym to prowadził ja. Jestem pewien, że wyszłoby lepiej. On ma 0 luzu, Wardzała się zasmieje i inni goście też, a on siedzi jak kamień. Do tego zamiast mówić "Teraz pytanie do Ciebie, Robert" to my słyszymy jeszcze nazwisko Wardzała, co jest dziwne, przynajmniej dla mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdecydowanie bardziej podobało niż rok temu. Było zwięźlej i weselej (bryndal+extra świetne momentami). Nie pasowała mi natomiast Mołek jako prowadząca (jest słaba ogólnie, a z piłki to już w ogóle) oraz pchanie polityków na siłę podczas takiej imprezy. Oczywiście wszyscy z jedynie słusznej partii według tvnu ;)

 

Ale na szczęście była Daria. Momentami Marcin Baszczyński nie wiedział gdzie patrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie takie te żarty wszystkie na siłę. Jak w niektórych amerykańskich pseudo komediach. Ludzie się śmiali bo tak wypadało, a nie dlatego że było to śmieszne. Pewnie kilka momentów wesołych było ale tak to raczej kiepsko. Piosenka słabiutka. To były czasy dobrych gal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystko podobało, prócz właśnie tego Bryndal+Extra. Wkurza jeszcze to, że Mołek robią [beep]ke, że nic nie wie. Mogliby to chociaż ukryć, albo dać kogoś innego z TVN. Przykładowo Prokopa... ;) Generalnie NC+ oprawia tak skstraklade, że to niesakowite. Gdyby zajęli by się Premier League byłby to jeszcze lepssy produkt niż jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...