Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak, mają prawa do pokazywania wiekszej ilosci meczy, ale mysle ze jak uloza sie 3,4 dobre mecze odpala je na kanalach takich jak; c+family1 lub 2, maja nsport, mają tvn turbo, albo jakis kanal dodatkowy jak dzisiaj przy lidze europejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze w kolejce - więcej nie mogą pokazać, prawa na ten sezon i na kolejny, później jeśli nc plus będzie miała kasę (Co przy tym odpływie abonentów może być trudne) to może kupią większy pakiet, 3-4 mecze. jest miejsce na pokazanie większej liczby meczy, choćby kanały rezerwowe od 36 do 39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dafy najlepiej zadzownic i sie zapytac, choc pewnie, co osoba odbierajaca telefon to inna teoria bedzie. Wedlug mnie nie dodadza kodowania do ESPN America, aby kanal smigal przez 2-3 miesiace na starym sprzecie z Cyfry, skoro latem idzie on do piachu (ESPN a nie sprzet, choc kto wie, czy jego czasem nie czeka to sam wkrotce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Turbo w Nce nadal ESPN działa. Dzis doszły kanały C+ w tym C+sport.

Zrobilem sobie ćwiczenie i spojrzałem ile meczów innych dyscyplin niż piłka nozna czeka mnie do końca weekendu na tym nowym kanale który ma być flagowym sportowym. Wyszło 2-3 mecze NBA i chyba 2 Euroligi koszykówki - a reszta ? :?

W ESPN jest w tym czasie po kilka meczów NHL, Koszykówka NCAA (aktualnie - emocjonujace finały), program o Harlem globetrotters, Baseballu nie liczę. Większość na żywo.

Ale prawda że wielbiciele piłki nożne bedą pewnie w 7 niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyński i “Wieszczu” komentatorami meczu Śląsk-Górnik na Canal+Family HD

Robert Skrzyński i Tomasz Wieszczycki będą komentatorami sobotniego meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze, którego transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+Family HD.

 

Sobotnie spotkanie we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 15.30, a mecz na antenie Canal+Family HD komentować będą wspólnie Robert Skrzyński i Tomasz Wieszczycki. Reporterem będzie natomiast Adam Westfal. Mecz będzie również transmitowany na kanale Polsat Sport HD. Natomiast na kanale nSport HD spotkanie będzie transmitowane z półgodzinnym poślizgiem.

 

źródło: Roosevelta81.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nc+ platinium, mediabox i wczoraj miałem npremium w czasie LE a nie miałem uprawnień do nsport 108 i nsport 109. I zastawiam się dlaczego skoro miały niby kodowanie Conax.

p.s. mecz serie A i komentarz Grzegorza Kalinowskiego, czyli bez Tomasza Lipińskiego albo nawet okropnego Grzegorza Milko to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nc+ platinium, mediabox i wczoraj miałem npremium w czasie LE a nie miałem uprawnień do nsport 108 i nsport 109. I zastawiam się dlaczego skoro miały niby kodowanie Conax.

p.s. mecz serie A i komentarz Grzegorza Kalinowskiego, czyli bez Tomasza Lipińskiego albo nawet okropnego Grzegorza Milko to jakaś porażka.

 

Ja mam C+Superpremium i wczoraj na kanałach nsport 108 i 109 leciały mecze Ligi Europejskiej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dafy najlepiej zadzownic i sie zapytac, choc pewnie, co osoba odbierajaca telefon to inna teoria bedzie. Wedlug mnie nie dodadza kodowania do ESPN America, aby kanal smigal przez 2-3 miesiace na starym sprzecie z Cyfry, skoro latem idzie on do piachu (ESPN a nie sprzet, choc kto wie, czy jego czasem nie czeka to sam wkrotce)

co do ESPN America jeszcze nie wiadomo czy znikna latem z europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy pozostają bez zmian. Czyli nie będzie sytuacji, że mecz na C+ będzie komentować ktoś z eNki.

 

A to co jest:

Niedziela:

CANAL+ SPORT HD

12.25 Fiorentina - Milan (Grzegorz Kalinowski, Sławomir Chałaśkiewicz)

 

:D

Mogliby w takim razie wprowadzić ścieżkę dźwiękową bez komentarza ci panowie potrafią skutecznie zniechęcić do oglądania czegokolwiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...