Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że nie ma możliwości kupienia i pokazania wszystkich meczów 4. rundy LE tak jak LM bo prawa są scentralizowane dopiero od fazy grupowej! Przekazu z play-offów nie robi UEFA tylko kluby, telewizje we własnym zakresie. Przez to np. nie wiadomo czy doczekamy się w ogóle transmisji rewanżu Legii. Jest już zresztą tak od dawna, kolejny sezon i znów te same pytania...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 6. kolejki Ekstraklasy i 2. kolejki Premier League + komentatorzy :

 

 

Ekstraklasa:

18 sierpnia (piątek)

20:00 Super Piątek; Canal+ Sport
Prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak

20:30 Cracovia - Górnik Zabrze, Canal+ Sport
Komentarz: Robert Skrzyński, Krzysztof Przytuła; reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Żelisław Żyżyński

22:30 Super Piątek; Canal+ Sport
Prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak

19 sierpnia (sobota)

15:30 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin, Canal+ Sport
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda; reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski

18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce, Canal+ Sport
Komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski; reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, Canal+ Sport
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski; reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

22:30 Liga+, Canal+ Sport
Prowadzący: Michał Wodziński

20 sierpnia (niedziela)

15:30 Wisła Płock - Legia Warszawa, Canal+ Sport
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal, Piotr Laboga

18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań, Canal+
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski; reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński

20:00 Liga+ Extra; Canal+
Prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, studio analiz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski; gość: Tomasz Wieszczycki

21:30 Liga+ Extra. Dogrywka; Canal+ Sport
Prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, gość: Tomasz Wieszczycki


Premier League:

19 sierpnia (sobota)

13:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, Canal+ Sport 2
Prowadzący: Filip Surma

13:30 Swansea – Manchester United, Canal+ Sport 2
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

15:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty, Canal+ Sport 2
Prowadzący: Filip Surma

 

16:00 Liverpool FC – Crystal Palace, Canal+ Sport 2
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

18:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, Canal+ Sport 2
Prowadzący: Filip Surma

18:30 Stoke City – Arsenal FC, Canal+ Sport 2
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

23:50 Premier League+, Canal+ Sport

20 sierpnia (niedziela)

14:30 Huddersfield Town – Newcastle United, Canal+
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:00 Tottenham Hotspur – Chelsea FC, Canal+ Sport
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ dużo komentatorów mało spotkañ.
Eleven mniej komentatorów ale robią znacznie więcej spotkañ.

Czemu Twarowski tak mało komentuje ? Jeden z lepszych a robi 4 mecze na miesiąc bo prowadzi śmieszny program o marnej polskiej lidze.

Nie mogli Glenia ablo Wolskiego dać tylko Żelka ? Zawsze mogło być gorzej bo jest jeszcze Milko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj część ekipy C+ bawi się na weselu u Marciniaka, macie odpowiedź czemu Twaro jutro o tradycyjnej 13:25 nie pokomentuje. ;) A tak serio, szkoda, że tak mało go w PL, ale rozumiem też podejście do L+E. Żelka jako komentatora zawsze jakoś nie mogę zdzierżyć...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko np. Rudzki na 18:30 dojedzie, a Twaro już nie... :) 

 

Swoją drogą - dawanie Przytuły do komentowania Cracovii to jest jednak dramat... Pal licho merytorykę, ale jednak bycie stronniczym powinno go wyautować na zawsze. Te cmoki przy stratach Cracovii, zero cieszenie się po golach Górnika, serio, był to żenujący spektakl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro musi być w formie podczas Ligi+ Extra, to dla mnie kultowy program. Nie zawsze oglądam w całości, ale i tak uwielbiam. Cieszy też para komentatorów w meczu Legii- Wolski, Węgrzyn to petarda. Szkoda, że nie wiemy kto skomentuje MC- Everton, czyli dla mnie najciekawszy mecz tej kolejki Premier League. Może usłyszymy Twarowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro musi być w formie podczas Ligi+ Extra, to dla mnie kultowy program. Nie zawsze oglądam w całości, ale i tak uwielbiam. Cieszy też para komentatorów w meczu Legii- Wolski, Węgrzyn to petarda. Szkoda, że nie wiemy kto skomentuje MC- Everton, czyli dla mnie najciekawszy mecz tej kolejki Premier League. Może usłyszymy Twarowskiego?

Kultowy to był zanim wprowadzili publiczność, od tego czasu już go nie oglądam, bo mnie po prostu nudzi. Już wycofanie dziennikarza rok wcześniej było słabe.

Ponadto jakoś odechciewa mi się oglądania omówienia meczów klubów, które dostają baty z 3-4 liga europejska. Obejrzę tylko mecz mojego Górnika i to z bólem, bo wczoraj przy 1-3 przełączyłem już na 11 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie ma możliwości kupienia i pokazania wszystkich meczów 4. rundy LE tak jak LM bo prawa są scentralizowane dopiero od fazy grupowej! Przekazu z play-offów nie robi UEFA tylko kluby, telewizje we własnym zakresie. Przez to np. nie wiadomo czy doczekamy się w ogóle transmisji rewanżu Legii. Jest już zresztą tak od dawna, kolejny sezon i znów te same pytania...

 

Co nie zmienia faktu, że mogliby kupić mecz Milanu, czy nawet Legii. Kto powiedział, że musi to być TVP? Sytuacja jest taka, że jak tego publiczna nie zrobi to żadna nie zrobi. Tylko, że pieniądze to ludzie zostawiają w NC+, a Abonamentu RTV nie płacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny.

Też nieźle, choć Twaro byłby super. Aż tak zmęczony po prowadzeniu Ligi+ Extra chyba nie jest. :)

Mnie publiczność ani grzeje, ani ziębi. Najważniejsze jest to kto jest gościem- Probierz czy Radek Majewski potrafili zrobić show. Oczywiście jak jest ktoś z Legii, to program obowiązkowy, podobnie turbokozak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowy to był zanim wprowadzili publiczność, od tego czasu już go nie oglądam, bo mnie po prostu nudzi. Już wycofanie dziennikarza rok wcześniej było słabe.

 

Dokładnie. Ale Smokowski, gdzieś w wywiadzie powiedział, że zmiany mają być trochę pod młodego widza. Czyli celują w gimbazę i pokolenie beznadziejnych youtuberów. Ich wybór. Ale niestety, "Liga+  Extra" jest coraz nudniejsza, do tego stopnia, że od pewnego czasu szkoda mi na ten program mojego wolnego czasu. A pamiętam czasy, gdy czekało się i walczyło o pilota w domu (gdy nie było multiromów, nagrywarek i innych takich) :/

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już ich nie oglądam, a kiedyś kilka lat oglądałem regularnie. :) Teraz ograniczam się tylko do skrótów Ekstraklasy w Sport+. ;) Ekstrapaka fajna też jest, bo wycięta rodem z Ligi+ Ekstra, ale dla mnie już znudziło mi się dłuższe oglądanie tej kopaniny. :P Może za stary się robię na to. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich oglądałem regularnie przez prawie 20 lat. Jednak od zeszłego sezonu nie zdzierżyłem. Obejrzałem chyba 2-3 według tej nowej formuły i po 20 minutach bujam już obłokach, więc program mnie nudzi. W tym sezonie tylko sobie obejrzałem ten z tymi heheszkami na widowni i niestety widzę, że nic się nie zmieniło.

 

Powinni:

- wywalić publikę (to bezwględnie)

- zaprosić gościa z PN, PS czy innej prasy (oczywiście dodatkowo)

- wywalić te wszystkie Turbokozaki i inne Pomidory, przecież to jest tak nudne, że się nie da, choć Turbo mnie kiedyś bawił, ale już się znudziło

- prowadzenie tylko i wyłącznie Smokowski i Twarowski, żadnych innych nazwisk, gdyby żył to dodałbym i zapraszał jako dziennikarza Zarzecznego.

 

I to byłby klimacik, aż by się oglądało, ale to se ne wrati, niestety, więc nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Panowie, że nie tylko ja mam takie odczucia co do L+E. Z programu na poziomie, kultowego i rzeczowego zrobili pseudo-show. @TVManiac Może se jeszcze wrati  :wink: . Czasami przyznają się do błędu i wracają do tego co było lepsze, np  L+E w poniedziałek, wrócili na niedzielę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największy minus "L+E" to jednak ciągłe te same twarze. Mam tutaj na myśli przede wszystkim Pana Stępniewskiego. Mogliby kogoś do komentarzy zaprosić z jakiejś gazety. Publika mi nie przeszkadza. Sam program jednak wydaje się być zbyt długi. Dwie i pół godziny to sporo, dlatego też coraz rzadziej oglądam. Szkoda czasu. 

 

Ja wolałbym gdyby program był jednak pokazywany w poniedziałki, kiedy już wszystkie mecze są za nami (chociaż z drugiej strony ten poniedziałkowy jest komentowany w ramach "Ekstraklasy po godzinach").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...