Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki sens jest robić studio 2 albo 3 godziny przed meczem to tylko chyba w Polsacie wiedzą, zapowiedz Pana Magiery oszałamiająca. Przeczytanie składów, a prowadzący też niezle, na pół godziny przed meczem mysli, ze Magiera poda przewidywalny skład, jak oryginalne są już jakoś ponad godzine przed meczem :v

Powinno być max 45 min przed, łączenie z komentatorami, przedstawienie składow, plan transmiji i jak ten mecz ewentualnie będzie wyglądał. Na co komu 2 dzień z rzędu powtarzać to wszystko co mówili o Polsce wczoraj przez 2h.

 

E: Ja nigdy nie pojmę, jak można robić dłuższe studio od samego meczu :v

Gdyby robili krótkie studio to ktoś inny by narzekał, że płaci 99 zł, a Polsatowi nawet dobrego studia nie chce się zrobić. Dobrze, że są takie długie wejścia - nie chcesz, nie musisz przecież oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu na żywo w kanałach sportowych nc+:

 

Wtorek, 14.06:

 

02:55 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

 

Czwartek, 16.06:

 

19:00 C+S GOLF: USGA - US Open - 1. runda (do 02:00)

 

Piątek, 17.06:

 

02:55 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (jeśli konieczny)

19:00 C+S GOLF: USGA - US Open - 2. runda (do 02:00)

 

Sobota, 18.06:

 

03:00 C+S SPORTY WALKI: MMA Bellator 156 (do 05:00)

18:00 C+S GOLF: USGA - US Open - 3. runda (do 01:00)

21:25 nS+ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Drift Masters Grand Prix - 5. runda w Warszawie (+ studio od 21:00 i 23:15)

 

Niedziela, 19.06:

 

12:30 nS+ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Drift Masters Grand Prix - 6. runda w Warszawie (+ studio od 12:00 i 14:15)

17:00 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów (+ wstęp od 16:30)

18:00 C+S GOLF: USGA - US Open - finał (do 01:30)

19:30 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (+ wstęp od 19:00)

21:30 nS+ MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kto nie chce płacić za to, co inni mają za darmo znajdzie to, czego szuka na 245 i 359 kanale, czyli na ZDF i ARD. Trochę zaczęli z obrazem kombinować i czasem znika na sekundę i się pojawia. Podejrzewam naszych, że coś knują. Oby tylko nie usunęli tych programów z listy na czas Euro.

Edytowane przez Mr. Orbita
nc+ nie ma wpływu na emisję kanałów FTA, przerywanie obrazu itp., co najwyżej mogą je wywalić z listy. Das Erste i ZDF mają swój wątek tu: http://forum.satkurier.pl/topic/6776-das-erste-d-ard-zdf/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wykupił to wykupił. Mistrzostwa już lecą. Zaraz będzie 2 runda. Wątpię by teraz ktoś wykupił za pełną cenę tylko dlatego że komuś zablokuja. Myślę że to by było tylko na złość. A na złość nie ma co ludziom robić.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dodawanie informacji w poście o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zablokowali te programy na listach to na pewno wielu fanów piłki by im tego nie darowało. A to że czasem "gaszą światło" podczas meczu nie jest aż tak irytujące, jak perspektywa płacenia za ME2016.

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/ard-transmisje-meczow-euro-2016,0,0,2105088.html

No i coś podłego zaczyna się dziać! Takie rzeczy tylko w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że posiadacze dekodrów z kartami CONAX mają inny układ kanałow FTA niż na kartach NAGRA (Cameleon/Cayman).

 

Conax: kanały FTA Astra są od 500 kanału

Nagra: kanały FTA Astra od 650 kanału

 

W przypadku Nagry kanał SAT.1 jest na 666 kanale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że posiadacze dekodrów z kartami CONAX mają inny układ kanałow FTA niż na kartach NAGRA (Cameleon/Cayman).

 

Conax: kanały FTA Astra są od 500 kanału

Nagra: kanały FTA Astra od 650 kanału

 

W przypadku Nagry kanał SAT.1 jest na 666 kanale :mrgreen:

Dobry numer - na pewno go zapamiętam :twisted: Dzięki!

Edytowane przez rallyrychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo sport na żywo w kanałach nc+:

 

Poniedziałek, 20.06:

 

02:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz finałowy fazy play-off: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

 

Czwartek, 23.06:

 

11:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - 1. runda (do 13:30)

15:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - 1. runda (do 18:30)

 

Piątek, 24.06:

 

11:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - 2. runda (do 13:30)

15:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - 2. runda (do 18:30)

 

Sobota, 25.06:

 

02:00 C+S SPORTY WALKI: MMA Bellator 157 (do 04:00)

13:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - 2. runda (do 17:30)

19:00 C+   ŻUŻEL: Grand Prix Czech (+ wstęp od 18:30)

 

Niedziela, 26.06:

 

03:00 C+S BOKS: Walka o pas mistrzowski federacji WBA w Nowym Jorku - waga półśrednia: Keith Thurman - Shawn Porter (do 06:00)

12:30 C+S GOLF: European Tour - BMW International Open - finał (do 17:00)

17:00 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (+ wstęp od 16:30)

19:30 nS+ ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (+ wstęp od 19:00)

21:30 nS+ MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem spóźniony, ale wkurzyłem się na NC+, ponieważ mam max pakiet (prawie 190 zł/mc) i nie udostepnili mi tych polsatowskich kanałów transmitujących Euro.

Musiałbym przedłużyć umowę (mam do 2017) i coś tam dokupić. A wszędzie wisza plakaty "wszystkie mecze w NC+ za darmo". Jak dla mnie to granda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...