Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Problemem" angielskiej piłki jest też to, że mecze BPL są nadawane o tej samej porze, jeśli dodamy do tego ten idiotyczny zakaz z HB to mamy naprawdę sporą wadę jak na dzisiejsze czasy czyli śmieszne ograniczanie transmisji. Gdyby BPL był nadawany jak polska czy hiszpańska to liga byłaby znacznie bardziej atrakcyjna dla widza...Dla mnie Angole żyją trochę w innej epoce ;) W dodatku terminarz też jest tak ułożony, że przy zakazie równoległej transmisji mamy o 16 dwa spotkania czołowych drużyn i stacja musi wybierać - to głupota w najczystszej postaci ;)

 

Ponadto angielskie kluby mają LM (nie mówiąc o LE) w poważaniu, bo mają ogromną kasę na swoim podwórku, więc LM mogą zlać, co też robią ;)

 

P.S. Żeby nie było chodzi o WYBÓR, nie o to, że należy obejrzeć 10 spotkań od deski do deski - uprzedzając absurdalne argumenty ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesują ligi narodowe to z Elevenem byłoby taniej, bo nie byłoby ceny 70 PLN (w wątku o ofertach widać jak idzie w górę) i byłyby 4 najlepsze w jednym miejscu plus 5 w Eurosporcie, którego cena jest na podobnym poziomie jak Eleven, tak więc taki Eleven mógłby wtedy kosztować nawet 30 PLN. 25% polskiej jest w tym samym Eurosporcie 2, a kolejne dwa spotkania w retransmisji, mecze polskich w LE są w TVP....a LM to trudno jak ktoś lubi to może bulić za samą LM jak kiedyś było w N. Ja patrzę z punktu widzenia Cyfry+, bo tylko ich oferta mnie interesowała.

 

Nie płacimy za to samo! C+ miał gdzieś ligę włoską, a jak się okazuje hiszpańską też - teraz dopiero kibic LL czy Serie A ma pełen przegląd - paradoksalnie kibic Serie A czy LL już płaci mniej ;) Kibic BPL został z ręka w...i jeszcze się cieszy ;)

 

Ponadto radzę wziąć pod uwagę perspektywę kilku lat - C+ ma już BPL do połowy 2019 to bardzo długo, do tego czasu Eleveny mogą być szeroko dostępne. Z każdym kanałem sportowych, poza C+ (z wiadomych względów) tak było i z nimi też tak będzie.....No a kibic BPL do połowy 2019 musi mieć umowę przynajmniej za 70 PLN, z które nie może zrezygnować przez 12 msc....tzn. w wakacje też płaci ;) A jak kogoś interesują inne kanały to ma fulla w CP za 90 PLN i z wartościowych nie ma tyko C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ponowne walki o tym, co,kto za co, po co, dlaczego i ile płaci.

Czy tylko mi się wydaje, że na koniec Andrzej Twarowski eksplodował propagandowo przechwalając w niebogłosy mecz Manchester United - Chelsea m.in. fantastyczny, wspaniały itd. Chyba takich meczów mało oglądał. Do fantastycznego meczu brakowało bramek, czerwonej kartki, zwrotu akcji itd.

Dziś może być grubo, Leicester vs Citizens.

Przy okazji jest noworoczna rozpiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że na koniec Andrzej Twarowski eksplodował propagandowo przechwalając w niebogłosy mecz Manchester United - Chelsea m.in. fantastyczny, wspaniały itd. Chyba takich meczów mało oglądał. Do fantastycznego meczu brakowało bramek, czerwonej kartki, zwrotu akcji itd.

Nie, nie chwalił meczu jako najlepszego w ogóle, ale bardziej zaangażowanie drużyn w tym meczu mimo gry po 48h od poprzedniego spotkania. Mówił, że mecz bardzo dobry jak na te kończone wynikiem bezbramkowym. Wspominał, że to najlepszy mecz, ale Manchesteru w tym sezonie i rzeczywiście dużo nie przesadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale taka Serie A nie ma szans konkurować obecnie z ligą angielską jeśli chodzi o atrakcyjność i przyciągnięcie widza przed odbiornik. Weźmy na bok na chwilę elementy sportowe. Liga angielska to zawsze wypełnione stadiony, świetna otoczka meczowa, piękne obiekty oraz kapitalna realizacja telewizyjna każdego spotkania. Liga włoska to w większości stare, zniszczone obiekty, które świecą pustkami. Brak jest atmosfery, która działałyby jak magnes dla widzów i sama otocka meczowa również pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście, przynajmniej jeśli chodzi o stadiony, to pomału się to zmienia. I właśnie m.in. dlatego mecze ligi angielskiej w Polsce ogląda kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a mecze Serie A kilka tysięcy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak było, ale stwierdzenia były przesadzone.

Co do otoczki, to wczoraj podobał mi się nietypowy, świetny, żywiołowy, (możliwe że podpatrzony z innych stadionów) jak na warunki Premier League doping kibiców Watford. Tego chyba najbardziej brakuje na stadionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś błąd że w 21 kolejce Premier League pokażą tylko Newcastle - M.United i Liverpool-Arsenal :crazy:

Gdzieś chyba jeszcze jeden mecz jest ulokowany, można tym kanale serwisowym.

Ale to i tak bieda, skoro minimum 4 powinni pokazać. Bieda też te wtorkowe mecze.

 

 

ale ramówka nPowtórka+ :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinFC - ale po co miałby być na serwisowym jak inne anteny są wolne? ;)

 

To nie błąd, tylko wina idiotycznego zakazu z HB :D Mecze 12 i 13.01 są w tych samych godzinach....No, więc to jest jest właśnie to co niestety,ale mocno ogranicza atrakcyjność tej ligi...ta kolejka pokazuje to idealnie ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport+ wolne ale wiadomo, że nie mogą tam pokazywać Premier League.

na +Sport2 dają Puchar Króla, który mógłby być transmitowany na nSport+ chyba że j/w?

 

edit-znalezione:

W środe wspomniany mecz jest na Canal+, tylko dlaczego nie mogą tak zrobić we wtorek? Czyli bedą trzy mecze, wychodzi że na C+Sport City-Everton.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś błąd że w 21 kolejce Premier League pokażą tylko Newcastle - M.United i Liverpool-Arsenal :crazy:

Gdzieś chyba jeszcze jeden mecz jest ulokowany, można tym kanale serwisowym.

Ale to i tak bieda, skoro minimum 4 powinni pokazać. Bieda też te wtorkowe mecze.

 

 

ale ramówka nPowtórka+ :popcorn:

Jak odblokują ten serwisowy bo w dalszym ciągu brak uprawnień do tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport+ wolne ale wiadomo, że nie mogą tam pokazywać Premier League.

na +Sport2 dają Puchar Króla, który mógłby być transmitowany na nSport+ chyba że j/w?

 

edit-znalezione:

W środe wspomniany mecz jest na Canal+, tylko dlaczego nie mogą tak zrobić we wtorek? Czyli bedą trzy mecze, wychodzi że na C+Sport City-Everton.

 

Jeśli tak jest to łamią ten zakaz, bo mecze 13.01 się nałożą.....Swoją drogą ciekawe jak to jest z tym zakazem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BPL jednak nam daleko ;)

Co? Angielska liga ma lepszą atmosferę na meczach niż my? Co jak co, ale nasi ultrasi to czołówka europejska, takiego młynu na meczach mogą nam zazdrościć wszyscy. Gdyby właśnie taka atmosfera była w Premier League to byłaby to liga idealna. Chyba, że ktoś woli krzyki piłkarzy albo ciszę jak w operze.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie aby zobaczyć ligowy mecz Barcelony muszę mieć Eleven i wydawać dodatkowe pieniądze. Ja jeszcze w C+ oglądam LM, LE, Ekstraklasę, SGP, NBA... Daj juz spokój, to też już pisałeś. Wiemy, cudowne, to Eleven, tylko zapamiętaj, że takie rozgrywki jak BPL, to nie dla psa kiełbasa. Jakie, to zakupy Eleven zrobiło za duże pieniądze, aby porównywać z C+. Jedyne co mają to prawa, jakie "dostali" od M&P Silva... i od Bein... aby Bein udu... C+.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś interesują ligi narodowe to z Elevenem byłoby taniej, bo nie byłoby ceny 70 PLN (w wątku o ofertach widać jak idzie w górę) i byłyby 4 najlepsze w jednym miejscu plus 5 w Eurosporcie, którego cena jest na podobnym poziomie jak Eleven, tak więc taki Eleven mógłby wtedy kosztować nawet 30 PLN. 25% polskiej jest w tym samym Eurosporcie 2, a kolejne dwa spotkania w retransmisji, mecze polskich w LE są w TVP....a LM to trudno jak ktoś lubi to może bulić za samą LM jak kiedyś było w N. Ja patrzę z punktu widzenia Cyfry+, bo tylko ich oferta mnie interesowała.

 

Nie płacimy za to samo! C+ miał gdzieś ligę włoską, a jak się okazuje hiszpańską też - teraz dopiero kibic LL czy Serie A ma pełen przegląd - paradoksalnie kibic Serie A czy LL już płaci mniej ;) Kibic BPL został z ręka w...i jeszcze się cieszy ;)

 

Ponadto radzę wziąć pod uwagę perspektywę kilku lat - C+ ma już BPL do połowy 2019 to bardzo długo, do tego czasu Eleveny mogą być szeroko dostępne. Z każdym kanałem sportowych, poza C+ (z wiadomych względów) tak było i z nimi też tak będzie.....No a kibic BPL do połowy 2019 musi mieć umowę przynajmniej za 70 PLN, z które nie może zrezygnować przez 12 msc....tzn. w wakacje też płaci ;) A jak kogoś interesują inne kanały to ma fulla w CP za 90 PLN i z wartościowych nie ma tyko C+...

Intermario czytam już kilka-dziesiąty twój post mniej więcej tej samej treści- myślę,że już każdy zna twoje zdanie na ten temat i korzyści jakie płynęly by z BPL w Eleven. Może już starczy?? Jest jak jest, nie mamy na to wpływu. Za trzy lata kolejny przetarg i zobaczymy kto wygra. Nie mamy na to wpływu. Takie pisanie też niewiele zmieni. Chcecie obniżki abonamentu- wymuście to na nich, tak jak zrobiono to po drastycznych podwyżkach po starcie NC+. Tak to można wyprodukować 200 postów,ale to nic nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Intermario ma rację.

Płaciłem za paczkę Canal+ i miałem tam ligę włoską, hiszpańską i francuską. A teraz gdybym chciał oglądać znowu mój Real czy ligę włoską musiałbym wykupić eleven. Baa musiałbym mieć pakiet Canal+, na którym nic a nic już nie ma praktycznie, a abonament pozostał taki sam.

Ja czuje się zrobiony jak łoś.

 

Ale jeżeli ja się czuje jak łoś, to co czują abonenci kablówek, UPC, Vectry, gdzie oni za paczkę Canal+ płacą jak za zboże, czyli dużo więcej od nas abonentów nc+. Oni również nie mają dostępu do Eleven, poprzez co nie mogą obejrzeć ligi włoskiej, swojego Realu czy Barcelony, lub naszego Krychowiaka.

Klienci kablówek zostali jawnie oszukani. Nawet nie dostali rekompensaty.

 

To samo u mojego kolegi, właściciela pubu, gdzie obroty spadły, bo mało kto przychodzi oglądac już mecze. Podczas gdy leciał Real vs Barcelona ludzie szukali po mieście knajp gdzie był Eleven. U niego w knajpie nie było nikogo w tym czasie. Rok temu, dwa lata temu i wcześniej knajpa miesiąc przed miała full rezerwację, pękała, obroty były kosmiczne, a w tym roku kiszka.

Nawet ludzi nie ma o 20, gdyż Ekstraklasa mało kiedy gra o 20:00 w Soboty i Niedziele, ponad to angielska o tej godzinie nie gra na weekend. Liga włoska, francuska, czy hiszpańska grają i o 12:30 i o 14 i o 16, 18 i o 20. baa grają nawet i o 22:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Intermario ma rację.

Płaciłem za paczkę Canal+ i miałem tam ligę włoską, hiszpańską i francuską. A teraz gdybym chciał oglądać znowu mój Real czy ligę włoską musiałbym wykupić eleven. Baa musiałbym mieć pakiet Canal+, na którym nic a nic już nie ma praktycznie, a abonament pozostał taki sam.

Ja czuje się zrobiony jak łoś.

 

Ale jeżeli ja się czuje jak łoś, to co czują abonenci kablówek, UPC, Vectry, gdzie oni za paczkę Canal+ płacą jak za zboże, czyli dużo więcej od nas abonentów nc+. Oni również nie mają dostępu do Eleven, poprzez co nie mogą obejrzeć ligi włoskiej, swojego Realu czy Barcelony, lub naszego Krychowiaka.

Klienci kablówek zostali jawnie oszukani. Nawet nie dostali rekompensaty.

 

To samo u mojego kolegi, właściciela pubu, gdzie obroty spadły, bo mało kto przychodzi oglądac już mecze. Podczas gdy leciał Real vs Barcelona ludzie szukali po mieście knajp gdzie był Eleven. U niego w knajpie nie było nikogo w tym czasie. Rok temu, dwa lata temu i wcześniej knajpa miesiąc przed miała full rezerwację, pękała, obroty były kosmiczne, a w tym roku kiszka.

Nawet ludzi nie ma o 20, gdyż Ekstraklasa mało kiedy gra o 20:00 w Soboty i Niedziele, ponad to angielska o tej godzinie nie gra na weekend. Liga włoska, francuska, czy hiszpańska grają i o 12:30 i o 14 i o 16, 18 i o 20. baa grają nawet i o 22:00.

Reasumując.

NC+ jest winne spadkom obrotów pubów tak?

Bardzo daleko idąca sugestia.

Według mnie jeżeli ktoś tu jest w ogóle winny to raczej Eleven na spółkę z MP&Silva.

Dlaczego?

Z bardzo prostego powodu, to Eleven poszło na taki układ jaki jest obecnie czyli sparowanie z C+ co skutkuje wzrostem cen za oglądanie meczy. Pomijam fakt która strona była inicjatorem tej chorej umowy.

Chorej umowy dla wielu wielu oglądaczy futbolu.

Nawet gdyby to NC+ jasno dawało do zrozumienia, że albo parujemy 11 z C+ i jednocześnie blokujemy dostęp Eleven dla CP  i dużych kablówek [ tak to wygląda ] albo my was nie chcemy na platformie to Eleven spokojnie mogło rzec to bye bye w takim razie.

Więcej zarobiliby na ogólnym dostępie w kablu i CP niż na platformie NC+.

Samo to ostatnie moje zdanie mówi wszystko o tym gdzie ma potencjalnych klientów to wspaniałe Eleven.

 

A jeżeli to Eleven było pomysłodawcą tego mega dziwnego porozumienia to nie mam słów i życzę szybkiego upadku takiemu podmiotowi.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...