Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, we Włoszech sa pokazywane 3 mecze, bo takze jest na Sky Sport Plus, a w Hiszpanii sa na kanalach C+espana

Na głównej tylko te dwa kanały z Włoch to są te same kanały?Czy nie mają przypadkiem tam podziału praw? O C+espana nic nie wiem bo nie widzę by sie pojawiały  hiszpańskie kanały więcej niż raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieranie tych meczów, w których grają Polacy to najgorsze kryterium z możliwych, zamiast najciekawszych meczów oglądalibyśmy co tydzień Swansea i Bornemouth. Kogo w Polsce obchodzą te dwa kluby? Jest garstka osób w kraju, które kibicują tym zespołom, większość ludzi płacących za C+ chce oglądać Arsenal, Man Utd, Liverpool, Chelsea, Man City. Ludzie chcą oglądać konkretne zespoły a nie bramkarza Polaka.

Ale Manchestery, Liverpool czy Chelsea można oglądać o innych porach gdy nie ma wyboru. Ile jest meczów z kolejki? 5-6? Chyba można pogodzić i kibiców takich jak ja, którzy kibicują Polakom za granicą jak i kibiców konkretnych klubów.

 

3 mecze są na Sky Italia: główny mecz Man Utd-Swansea na Sky Sport 3 i Sky Calcio 1, Leicester-Bournemouth na Sky Sport Plus i Arsenal-Newcastle na Fox Sports. Akurat w Polsce pasowałoby tak pokazać ale może w tych klubach grają też Włosi, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby was pogodzić - włączcie sobie na Eleven, co prawda mecz zaplecza Premier League, ale za to jaki: lider (Middlesbrough) kontra wicelider (Derby County), więc jest okazja zobaczyć prawdopodobnie przyszłego beniaminka (a może beniaminków?) Premier League ;)

 

Premier League ma tą samą wadę co Bundesliga - kilka spotkań o tej samej godzinie. Szkoda, bo czasami nakładają się fajne mecze, a człowiek też czasami chciałby obejrzeć więcej spotkań z tych lig. Trudno, władze mają taką politykę i nic na to nie poradzimy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie sygnal wszystkich meczow ale tv moze wybrac tylko jeden, i dlaczego akurat dzis SKY Italia i C+Espana pokazuja kilka?

Canal+ Hiszpański pokazuje dziś jedno spotkanie i jest to to samo spotkanie co w PL i FR. Mój błąd, nie wyjaśniłem o co chodzi z tym jednym meczem na Europę, a dokładniej na Canal+. We Włoszech jeden mecz transmituje Sky Sport, drugi FOX. Nie wiem jak z dostępnością Sky Sport Plus, który pokazuje trzeci mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby was pogodzić - włączcie sobie na Eleven, co prawda mecz zaplecza Premier League, ale za to jaki: lider (Middlesbrough) kontra wicelider (Derby County), więc jest okazja zobaczyć prawdopodobnie przyszłego beniaminka (a może beniaminków?) Premier League ;)

 

Premier League ma tą samą wadę co Bundesliga - kilka spotkań o tej samej godzinie. Szkoda, bo czasami nakładają się fajne mecze, a człowiek też czasami chciałby obejrzeć więcej spotkań z tych lig. Trudno, władze mają taką politykę i nic na to nie poradzimy.

Albo jeszcze ciekawszy mecz na Eleven- derby Barcelony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest i tak, że każdy operator, który ma wykupione prawa może pokazać tylko jeden mecz o godz. 16. 

Ale jeżeli w danym kraju jest więcej stacji, które mogą pokazywać mecze BPL, to każdy wybiera inny? Wtedy zgadzałoby się to co piszecie, że np. w Hiszpanii jest więcej niż jeden mecz.

Akurat w tym temacie, nie jestem zorientowany, więc to co piszę może być bzdurami. Chętnie poczytam jak to dokładnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie mogą zrobić tak jak np. TVT Togo: pokazują na żywo mecz Arsenal - Newcastle i przenoszą się tam gdzie pada gol albo groźna sytuacja (np. przed chwilą była czerwona kartka dla Bournemouth to pakzali faul z powtórki ale obroniony karny przez Boruca już na żywo)

Nie wierzę że TV z Togo płaci za prawa więcej niż nc+. Więc jeśli nie chce tak pokazywać meczów to tylko ich celowy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym limitem na 16-stą w sobotę z HB i Astry to dziwna rzecz się  dzieje ostatnio. Jak pisałem wcześniej zaglądam  na Liveonsat  regularnie i do grudnia ubiegłego roku żadna platforma dostępna z HB i Astry nie pokazywała więcej niż 1 mecz o 16-stej.

Do teraz właśnie kiedy widac wyraźnie, że jest więcej meczów.

 

http://liveonsat.com/los_soc_br_premier_ONLY.php

 

Albo limit zniknął, albo nie wiem co.

Wcześniej włosi mieli też1 mecz tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Manchestery, Liverpool czy Chelsea można oglądać o innych porach gdy nie ma wyboru. Ile jest meczów z kolejki? 5-6? Chyba można pogodzić i kibiców takich jak ja, którzy kibicują Polakom za granicą jak i kibiców konkretnych klubów.

To C+ powinien rezygnować z ciekawszego meczu bo za tydzień albo dwa Arsenal/Man Utd/Liverpool/Chelsea zagra w niedzielę i pokazywać o 16 mecze typu West Brom - Bornemouth? Bądźmy poważni, takich jak Ty, którzy chcą oglądać polskich piłkarzy a nie konkretne zespoły jest mniej niż tych, którzy płacą abonament, by oglądać jakiś klub albo po prostu najciekawsze mecze.

 

Żeby was pogodzić - włączcie sobie na Eleven, co prawda mecz zaplecza Premier League, ale za to jaki: lider (Middlesbrough) kontra wicelider (Derby County), więc jest okazja zobaczyć prawdopodobnie przyszłego beniaminka (a może beniaminków?) Premier League ;)

Gdyby o 16 nie grali Kanonierzy to sam bym z chęcią obejrzał ten mecz.

A w następnym sezonie pewnie oglądać w Eleven Aston Villę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...