Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są tacy co już za to płaca bo mieli obiecane przez przedstawiciela NC+.Ale jak widać dla Ciebie nie ma problemów bo można za to samo płacić dwa razy.Powinni to rozwiązać jak większość mówi abonenci paczki C+ powinni mieć te kanały za free.

Mieli obiecane, ale słownie, podkreślam, słownie, a nie na piśmie. Niestety potem mogą być takie zagrywki, jakich jesteśmy świadkami teraz. 

 

@kingofsouth

Nie ma jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Lukas_k dzięki za info bo już myślałem że coś jest nie tak u mnie ;)

@Arkon ja nie marudzę swoje opinię wyraziłem kilka postów wyżej :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek warto zaznaczyć, że @Lucius ma w 99% przypadkach pewne info. Potwierdziło się to i tym razem. Minął się o 1 dzień. :D

 

A teraz odnośnie wejścia Eleven do nc+. Bardzo prawdopodobne, że stanie się to, co pisałem kilka dni temu. Nc+, po dodaniu tych kanałów, z dnia na dzień nie tylko odzyskał stracone prawa, ale także pozyskał nowe. Nie wydał ani złotówki m.in. na La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, a od dzisiaj to wszystko będzie miał w ofercie. Dodatkowo, jeszcze na tym zarobi, bo nie oszukujmy się - kanały raczej będą dodatkowo płatne. Przynajmniej dla tych, co nie mają pełnej paczki Canal+. Francuzi mają łeb na karku, to trzeba przyznać. Jednak chcę zaznaczyć jedną rzecz. Jeżeli abonenci pełnej paczki Canal+ nie dostaną tych kanałów za free, to będzie to jawna kpina z ludzi i otwarte [beep] im w twarz.

 

P.S. Poczekajmy na to, jaką jakość będą mieć te kanały. Oby chociaż zbliżyły się do tego, jaką jakość ma Canal+ czy Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz  skończa się masowe odejścia z nC+        bo ci co chcą mieć La liga i inne wręcz nie potrzbują Canal+ no chyba że Liga mistrzów.

 

Ciekawe kto kogo przycisnął        :)

Nie do końca się z Tobą zgodzę w przypadku, gdyby Eleveny pojawiły się bez dodatkowej opłaty w CP (pakiet Sport). Jeśli nawet będą dodatkowo płatne, a ktoś nie potrzebuję paczki C+, to może przejść do CP, bo sam abonament jest sporo tańszy, a kanały typu HistoryHD, H2HD, Sundance czy paczka Filmbox są bez dodatkowych opłat. Więc może być tak, że jeśli Eleveny by weszły do CP, to może wywołać (choć nie musi) dodatkową frustrację wśród abonentów nc+ od których chce się ekstra kasę za coś, co wcześniej mieli w abonamencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziabolek7

Eleven-y nie sa na wyłączność w nc+.

 

TimesSquare

Zapoznaj się dokładnie z cennikiem nc+ a CP, i później się wypowiadaj. ( porównujesz najniższy abo w nc+ jak komuś się uda go wynegocjować do max w CP )

 

Arkon

Po 15 X będą dodatkowo płatne.

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich spostrzeżeń.

Zmienili by te krwistoczerwone logo bo na mojej plaźmie na bank się zaraz odbije.

Jakość przekazu? Nie jest źle ale na c+ było lepiej.

Eleven powinien być za darmo dla wszystkich z pełną paczką c+. To by było uczciwe ze strony ncplus.

Ważne jednak że w końcu oglądnę LL. Ciekawe tylko jeszcze za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam w lipcu jeszcze pisałem, że nc+ może ubić złoty interes z tymi ligami. Czyli niewydaniem kasy i włączeniem Elevena, jeszcze za dodatkową opłatą. Mam nadzieję, że to nie się sprawdzi, chociaż tak analizując to co ich powstrzymuje ? Nie ich u żadnej poważnej konkurencji, poza streamem (pewnie wkrótce płatnym) na player.pl. Najgorsze jeżeli zrobią takie coś, że aby mieć 11 musisz mieć paczkę C+ i potem dopiero od tego możesz wykupić za kolejną opłatą 11....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jestem przekonany, że osoby mające Canal+ będą Eleveny oglądali za free. Podejrzewam, że sytuacja jest taka, że Elevens Sport w nc+ musi napędzać sprzedaż Canal+. Po prostu zrobią wszystko, by fan piłki nożnej w nc+ od razu miał Canal+ (ich główny produkt) i Eleven w pakiecie, zamiast tylko Eleven :)

 

Chociaż pewnie i tak taniej będzie przejśc do Cyfrowego Polsatu, bo oni - jak włączą Eleveny - to pewnie wsadzą do pakietu sport :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że CP będzie miał Eleveny, po prostu w to nie wierzę....ale może się zdziwię....Tak więc na SAT konkurencji pewnie nc+ nie będzie miała...

 

 

Jesteś człowiekiem małej wiary :)

Eleven Sport zależy na dużej dostępności, by odzyskać miliony za prawa, więc o "wyłączności" z nc+ nie ma mowy :)

Zobaczysz :)

 

PS. Nie zapominaj, że nc+ ma guzik do gadania, gdzie ma być dostępny Eleven. Dla Eleven Cyfrowy Polsat jest bardziej atrakcyjny, więcej abonentów, więcej kasy :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare

Czyli dobrze Cię zrozumiałem.

Porównywałeś najniższy abo nc+ ( negocjując jako stały klient ), do najwyższego abo CP ( nowy klient bez negocjacji ).

Takich porównań się nie robi, bo sa nieżetelne. A jeśli już to powinieneś kolegdze dopowiedzieć, że narazie przepłaca 5-7 zł ale później jako stały klient to róznica wzrośnie do xx zł. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...