Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

daruj sobie ten access point wyrzucisz tylko pieniądze w błoto nie ma powodu żeby podłączać media boxa pod internet ncgo nie działa albo prawie działa ja je wywaliłem bo nie potrafiło się nawet z media boxem połączyć tvn player tnie przeglądarka internetowa ograniczona do onetu z przed pół roku więc po co ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki access point polecacie do mediaboxa+? nc+ rekomenduje Netgear WNCE2001, czy jest cos lepszego w podobnej cenie (okolo 140zl)? odleglosc pomiedzy routerem a access pointem to jakies 10 metrow, w tym 2 sciany o grubosci okolo 6 cm

Tak normalnie to to cudo jest tańsze sprawdzałem któregoś dnia), ale iti musi zedrzeć z nieświadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wybrałem dobry wątek, ale sprawa dotyczy naprawy dekodera wykupionego na własność. Co prawda jeszcze się nie zepsuł, ale działał przez rok trwania umowy, a wczoraj zmieniłem pakiet na wyższy i przedłużyłem umowę o 2 lata, a nie zapytałem co w przypadku jego awarii. Nawet jeśli jest jeszcze na gwarancji, to zgubiłem kartę gwarancyjną i dowód zakupu, więc naprawa byłaby na mój koszt. Orientujecie się, czy Skymax dużo bierze za naprawę albo wymianę takiego sprzętu, albo może ktoś już przerabiał taki przypadek? A może przy okazji przedłużania umowy przysługiwał mi nowy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy np. jakiś Nbox na Enigmie 2 z allegro? A ten klucz mogą mi obliczyć w jakimś serwisie, czy to już dużo bardziej skomplikowana sprawa? Mój dekoder to Nbox recorder 5800 sx BZZB. Dopytuję tak, bo nie chcę zostać na lodzie jak rzeczywiście coś nawali, a mam na tyle specyficzną pracę, że potrzebuję 24h dostępu do tv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od serwisów bardziej pomocne w takim przypadku będą fora ale pewnie znajdziesz serwis który zrobi wszystko

nie musi być koniecznie nbox jakikolwiek dekoder na linuksie tylko dobrym wyznacznikiem jakości jest cena i nie spodziewaj się cudów jak kupisz dekoder za 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wifibox karta nie parowana działa w innym dekoderze. Nagran z dysku podłączonego przez usb nie odtworzysz w innym dekoderze. Posiada wifi możliwosc bezprzewodowego podłączenia internetu.

 

mediabox karta parowana - wbudowany dysk, nagrania szyfrowane. Brak wifi. Internet po kablu lan.

 

Wygląd rzecz gustu - o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to oczywiście, że będą działać nie parowane. Myślę , że jak mu ten padnie, a padnie bo jest to szrot z odzysku to operator wydzierżawi mu deka. Nie wiedzieć czemu cały czas myślałem, że ma Sagema :)

@ empy ma rację oczywiście.

 

Z tego co się orientuję, kanały nieparowane to te z niższych pakietów, a mając pakiet za 80zł miesięcznie nie odbierałbym wielu kanałów. Czyli nie ma opcji, by z mojego dekodera "przenieść się" na inne urządzenie zachowując wszystkie kanały? Najlepiej by było, gdyby operator po prostu sprzedał nowy dekoder, ale dla nc+ korzystniej jest chyba wydzierżawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz dysk no to chyba wifibox lepszy musisz pamiętać że w media boxie po okrojeniu przez vod i te ich serwisy zostaje na nagrania raptem 320GB z drugiej strony nie przywiązywałbym się zbytnio do nagrań bo jak dekoder padnie to i po nagraniach nawet na zewnętrznym dysku nowy dekoder sformatuje dysk jak go podłączysz na pewno argumentem jest to że wifi jest tańszy od media a ja nie widzę sensu sponsorowania co miesiąc nc+ opłatą za dzierżawę dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały nie parowane z karty NC+ ( Conax ) to te co w ofercie Smart HD+.

 

Dzierżawic sprzęt opłaca się bo masz wieczystą gwarancję na sprzęt :)

 

Wifibox ma nieparowaną kartę z Cyfry ( tzw. Cameleon ). Jak zmienisz dekoder na swoj prywatny to w nim zadziała. Tak samo zadziała w module CAM i włożonym do TV z tunerem sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vettori nie wiele tych kanałów jest z tego co pamiętam wszystkie kanały tvn polsat 4 tvp 1,2 seriale i jeszcze coś

nc+ nie kieruje się logiką jeżeli naprawdę padnie ci dekoder to pozostaje podpisanie aneksu do umowy i wydzierżawienie dekodera jeżeli byłbyś 6 miesięcy przed końcem i złożone wypowiedzenie możliwe że nie musiałbyś sobie podwyższać abo jeżeli jednak zostałby ci rok niestety nc+ chciałoby ci podwyższyć abo inaczej by nie chciało rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 ciekawe jak długo wifi będzie miał nie parowaną kartę nie ma żadnej gwarancji że nc+ się nie odmieni i za 6 miesiecy z parują karty nie podawałbym informacji że plusem jest nie parowana karta może być to zagrywka nc+ żeby zwiększyć sprzedaż i po jakimś czasie z parują bez słowa wytłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...