Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy udało się komuś wymienić Sagemcoma DSI-83 na Wifi-Boxa? Sprawa jest tego typu, że codziennie po włączeniu dekodera wyskakuje mi info o tym, że podłączono nowe urządzenie USB i konieczne jest formatowanie. Po sformatowaniu normalnie nagra, można to odtworzyć ale na następny dzień znów woła o format. Przez te kilka razy już straciłem kilka ciekawych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dzisiaj wymienić Philipsa na Pace (dekoder jako drugi w mr) , ale to dzięki temu że na początku miesiąca wyprosilem taka wymianę przy przedłużeniu umowy, bez tego to wymiana możliwa jest tylko na ten sam typ, chyba że na model nie jest już dostępny.

 

A jesteś pewny ze winny jest dekoder, a nie sam pendrive/dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy udało się komuś wymienić Sagemcoma DSI-83 na WiFi-Boxa? Sprawa jest tego typu, że codziennie po włączeniu dekodera wyskakuje mi info o tym, że podłączono nowe urządzenie USB i konieczne jest formatowanie. Po sformatowaniu normalnie nagra, można to odtworzyć ale na następny dzień znów woła o format. Przez te kilka razy już straciłem kilka ciekawych transmisji.

mam Sagemcoma DSI-83 wynajęty, u mnie wygląda to tak, na infolinii chcą za WiFi-Boxa 49zł aktywacji bez miesięcznej opłaty ale z przedłużeniem raz jeszcze umowy, która przełożyłem w czerwcu br za 99,99 24m a dawają mi 109,99zł 24m odmówiłem, co ciekawe w punkcie bez dodatkowego przedłużania umowy za 129zł mogę bez problemu wymienić dekoder na WiFi-Boxa i na karcie kameleonie którą mam po cyfrze+ jeszcze...

 

pójdź do punktu weź ze sobą w razie potrzeby 129zł , jeśli na twoim koncie będzie możliwe wzięcia WiFi-Boxa bez karty a jest taka możliwość bierz bez problemu, info z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wersję z enigmą. Czy wtedy jest to inne ? Dzięki za fatygę.

 

Różne skórki są na E2, więc każdy może mieć inny wygląd oprogramowania. Wpisz Enigma2 w Google jak kolega wyżej poradził. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...