Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że chodzi tylko o marketing. Ale czy evobox miał coś czego dekodery nc+ nie miały? Oprócz rozbudowanego SCR (co mnie nie dziwi przecież kiedy powstały turboboxy a kiedy evobox) to wszystko już było i tylko dzięki marketingowi są wydawane te dekodery. Masa abonentów CP nawet nie wiem jak korzystać z tych funkcji i co mogą uzyskać dzięki evoboxowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, mam Evoboxa, fajny sprzęt, ale co do nagrywania kilku kanałów jednocześnie i prześcigania się w ich ilości przez platformy:

Najpierw trzeba mieć CO NAGRYWAĆ, żeby móc to wykorzystać. :) Funkcja marketingowo fajna, na co dzień się z tego nie korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... teoretycznie może i super opcja, ale kto ma zamiar z tego korzystać ? Bardzo rzadko mi się zdarzy, że oglądam jedno a chcę nagrać drugie a gdzie tu jeszcze 2 kolejne wartościowe materiały ? :D Lepsza byłaby możliwość 'cofnięcia' bo często mi się zdarzy z kolei że odpalam dekoder i coś się już zaczęło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienił ktoś już ten turbodekoder? Dostałem 2x info, że jest 'akcja' wymiany bo nie będzie więcej wspierany ale po szczegóły trzeba się wybrać do punktu i tam jakieś 2 miechy temu proponowali wifi albo media ale tylko z dopłatą... Aktualnie płacę 5 zeta za tego dziadka i nie mam zamiaru nic dorzucać im. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 dekodery Pace i nie nagrywa mi programów. Wyłączenie nagrywania kwadracikiem na pilocie tzn stop nic nie daje żadnej reakcji. Jak się naciśnie stop nie pokazuje się informacja czy chcesz przerwać nagrywanie. Ponowne naciśnięcie nagrywania pojawia się informacja , że nagrywanie trwa. Co może być tego przyczyna.Co zrobić aby stop działał.

Za rady z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 2 dekodery Pace i nie nagrywa mi programów. Wyłączenie nagrywania kwadracikiem na pilocie tzn stop nic nie daje żadnej reakcji. Jak się naciśnie stop nie pokazuje się informacja czy chcesz przerwać nagrywanie. Ponowne naciśnięcie nagrywania pojawia się informacja , że nagrywanie trwa. Co może być tego przyczyna.Co zrobić aby stop działał.

Za rady z góry dziękuję.

Niedziałający przycisk na pilocie? Naprawa pilota lub wymiana. Czy miga dioda na dekoderze podczas naciskania innych przycisków i czy miga podczas naciskania stop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukają naiwniaków. Mój turbo-box też niby do wymiany bo nie będą go wspierać ale chcieli bym płacił więcej za wynajem (10 zamiast 5) obojętnie czy bym wybrał wifi premium czy mediaboxa xD Powiedziałem że poczekam aż będzie wymiana za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taką sprawę. Mam umowę jeszcze z Cyfry+, na czas nieokreślony. Generalnie nic nie zmieniamy, bo warunki OK nie licząc braku nc+go. 
Z dekoderów mamy jakiegoś zwykłego Sagemcoma HD i Pace PVR HD. Z Pace jest problem, padł wyświetlacz, raz się włącza, raz nie, raz dysk wydaje dziwne dźwięki, już nie nagrywa - ogólnie kiepsko.

 

Teraz pytanie - chcę jutro iść do punktu nc+, jaki dekoder warto wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...