Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzą Ci że media za 2zł a wifipremium a 5zł, lub jednorazowo 199zł. Aby takie info uzyskać nie musisz z wakacji aż wracać ;)

W sumie to ciekawe bo jeśli się nie mylę to obecnie płace 5zeta za turbo to jeszcze dodatkowo chcą 2/5 zł ? Niby grosze ale w takim wypadku jak już wcześniej ktoś doradzał- lepiej poczekać na oby darmowa wymianę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziadek ma umowę z NC+ ważną jeszcze niecałe pół roku, ma stary dekoder jeszcze z czasów N na kartę. Płaci prawie 100 zł miesięcznie ale za chiny nie chcą mu wymienić dekodera, a ten się wiesza itp. Można coś z tym zrobić? Czy trzeba czekać na przedłużenie umowy i wtedy dopiero walka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ma z nimi umowę na abonament i kartę sparowaną to muszą coś zrobić aby zapewnić odbiór, bo inaczej sprawa nadaje się do rzecznika praw konsumenta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak padnie kompletnie to co? Korzystanie z usługi będzie niemożliwe. A chyba nie będzie można rozwiązać umowy bez ponoszenia kary, to w takim wypadku tylko rzecznik. Ale uważam ze operator ma obowiązek świadczenia usługi nawet jeśli to był sprzęt na własność powinni naprawić albo wymienić nawet płatnie ale powinni.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinni, to tak jakby mi się zepsuł telefon pięcioletni i żądałbym od operatora nowego, bo nie mam jak dzwonić...

Jest na to sposób, było to opisywane na forum, podpisujecie nową umowę ze sprzętem najmowanym na pakiet nie niższy niż obecny i NC+ anuluje starą umowę bez kar za zerwanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie awarii dekodera prywatnego możesz anulować stary kontrakt i podpisać nowy za cenę taką samą lub wyższa niż obecnie. 

W sumie to ciekawe bo jeśli się nie mylę to obecnie płace 5zeta za turbo to jeszcze dodatkowo chcą 2/5 zł ? Niby grosze ale w takim wypadku jak już wcześniej ktoś doradzał- lepiej poczekać na oby darmowa wymianę

 

​A kto Ci powiedział że dodatkowo? oddając start dekoder to 5zł za turbacza się ujmuje a wchodzi nowy cennik 2 lub 5. Myślenie nie boli.

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziadek ma umowę z NC+ ważną jeszcze niecałe pół roku, ma stary dekoder jeszcze z czasów N na kartę. Płaci prawie 100 zł miesięcznie ale za chiny nie chcą mu wymienić dekodera, a ten się wiesza itp. Można coś z tym zrobić? Czy trzeba czekać na przedłużenie umowy i wtedy dopiero walka?

 

Prosta sprawa. Idziesz z dziadkiem do punktu, podpisuje nową umowę z pakietem nie niższym z dekoderem dzierżawionym i punkt zgłasza tamtą umowę do rozwiązania bez ponoszenia kar ze względu na uszkodzenie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie za wiele mu nie ugram skoro bez wypowiedzenia itp ;/ Obecnie ma Extra + 8xC za 79,90 plus Eleveny za 15,90 - dostanie chociaż za tyle samo ale z nowym dekoderem? Na ile umowa?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie awarii dekodera prywatnego możesz anulować stary kontrakt i podpisać nowy za cenę taką samą lub wyższa niż obecnie.

 

​A kto Ci powiedział że dodatkowo? oddając start dekoder to 5zł za turbacza się ujmuje a wchodzi nowy cennik 2 lub 5. Myślenie nie boli.

Czyli wymienią mi dekoder starszy na nowszy i obniżą koszt najmu? Spoko, pójdę i zapytam i zobaczymy kogo myślenie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zero maila. Wpadła jakaś aktualizacja? W przyszłym tygodniu i tak idę się dowiadywać, na jakich warunkach zechcą mi wymienić turbo na media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mervel 23 maja wpada taka aktualizacja ;)

 

image.jpg

 

5 pln i wymienią ci turbo na wifi premiumbox+.

Ja tam bardziej czekam na usługę "Backward TV" :P

Replay TV już jest w UPC. Czas teraz na NC+ ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątaka już płace za turbo wiec jak chcą kolejnego to im powiem siarczyste nara ;) i poczekam sobie na darmowa wymianę albo koniec abo

Co do backward- zdecydowanie to dla mnie jest hit i oby to wprowadzili jak najszybciej, choć pewnie za odpowiednia cena ;]

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Piątaka już płace za turbo

Ja za turbo nie płacę, więc nie wymieniam, chyba że za darmo ;)

Dobry dekoder więc zmiana jest zbędna mimo tego że już 7 lat go mam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...