Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizor nie musi mieć wyjścia audio output.Może być normalne wyjście słuchawkowe typu jack

 

Telewizor nie ma także Jack-a .. ale chodzi właśnie o to, że mojej mamy streamer do aparatów słuchowych musi być podpięty do dekodera... wtedy słuchajmy jednocześnie telewizji, i mama może sobie pogłośnić a my słyszymy ciszej... Jakbyśmy podłączyli streamer to TV to my nie słyszelibyśmy nic - tylko mama w aparatach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego byście nic nie słyszeli ?Podłączenie słuchawek pod gniazdo nie odcina przecież głośnika w telewizorze (tak było w sprzęcie poprzedniej epoki ;))

Nawet w 15 letnim telewizorze miałem gniazdo słuchawkowe typu jack z niezależną regulacją głośności ( oddzielnie głośnik,oddzielnie słuchawki).No ale to nie był sprzęt LG ;)

Skoro jednak telewizor nie ma takiego wyjścia pozostaje przejściówka z euro ewentualnie podpięcie mediaboxa światełkiem pod kino domowe które wyjście słuchawkowe mieć powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy adb wtedy obraz wypuści po HDMI. .... Skoro będzie ustawione na mniejszą rozdzielczość, aby wyjście euro było ożywione.

 

Wypuści. Ja mam tak podłączoną wieże stereo i gra, nie musi być dekoder ustawiony na mniejszą rozdzielczość. Może sygnału video po scart nie wysyła w 1080i, ale dźwięk jest :) . Oczywiście tv podłączony po hdmi. Można też w ten sposób słuchać radia, gdy tv po hdmi jest wyłączony. Niestety programiści nie wpadli juz na to gdy korzystamy z mediaplayera i słuchamy mp3,wtedy tv musi być juz włączony bo inaczej nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja.

 

Miałem tel nc+ i akurat nie mogłem rozmawiać (mają jeszcze dzwonić).

Chcieli proponować zmianę mojego przestarzałego dekodera na nowoczesny.

Mam Pace PVR i starego Sagemcoma (multiroom). W wakacje skończyła mi się umowa z C+ i przeszedłem do nc+.

 

Nie spotkałem nigdzie, żeby ktoś pisał o podobnej propozycji z ich inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w każdej chwili opłacając aktywacje :) jednak nie jestem pewien, czy wymienią Ci mediaBOX+ na wifiBOX+, bo mediaBOX+ jest lepszy (2 głowice vs 1 głowica, brak dysku w wifiBOX+ itd.), a zawsze wymieniali tylko z gorszego na lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. a ile taki Mediabox jest warty? Bo płacę za jego najem 5 zł co miesiąc przez całą roczną umowę, która mi się kończy w grudniu i jak ją sobie przedłużę na następny rok lub dwa (teraz chyba nie można na rok?) i znów cały czas będę płacił piątaka miesięcznie to ta opłata za najem nie przekroczy w końcu jego wartości? Nie można go sobie kupić na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy przedłużeniu dadzą Ci na niego rabat i nie będziesz za jego najem w ogóle bulił. Ja np. opłaciłem aktywację za 199 zł i nie płacę co miesiąc za jego najem. Z tego co pamiętam opłata 5zł/mc była przy aktywacji za 49 zł. Jeśli umowa Ci się kończy w grudniu to już teraz możesz dzwonić i negocjować o wiele lepszą ofertę. Poczytaj w wątku viewtopic.php?f=174&t=32968 co można dostać i za ile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To negocjuj ;) nie gódź się na pierwszą lepszą ofertę. Popatrz w wątku, który podałem Ci wyżej jakie oferty dostawali inni. Im bliżej końca umowy tym bardziej będą mięknąć :). A jak wyślesz im wypowiedzenie, to praktycznie już Ty będziesz dyktował warunki umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kupiłem sobie nowy telewizor - 65", jak oglądam telewizję, to obraz jest bardzo nieostry, brzydki, w przeciwieństwie np. do Blu-Raya, albo konsoli. Na forum telewizorowym doradzono mi wymianę dekodera na inny. Tak się akurat składa, że mój Pace PVR 500GB się wyłącza co jakąś godzinę, dwie, więc mam powód do wymiany. Co o tym myślicie? Na tamtym forum doradzono mi nboxa, podobno na nim uzyskam najlepszy obraz. Czy zgadzacie się z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że obraz z Pace PVR 500GB jest taki jaki jest, to wina niesprawnego tegoż dekodera. Spróbuj wypożyczyć od kogoś znajomego sprawny dekoder PACE - to zobaczysz różnicę. Oczywiście przy założeniu, że masz dobrze ustawioną antenę satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo od kogo pożyczyć. Antenę montował mi fachowiec, z tym czymś do ustawiania. W drugim pokoju mam dekoder Sagemcom ten z numerkiem bodaj 83, obraz mniej więcej ten sam. Jeśli zadzwonię do nc+ to jest szansa, że wymienią mi dekoder na inny (np. na nboxa) przez to, że obraz jest nieostry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena, tak ogólnie. Może to być źle ustawiony skew konwertera. Sam konwerter. Korespondencyjnie tego nie ustalimy. Zawołaj innego montera. Trochę to dziwne, czy po zamontowaniu anteny przez fachowca, jak to określiłeś, to od początku było z obrazem źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...