Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie ma możliwości zakupu mediaboxa+, są tylko wynajmowane z kartą która jest przypisana do dekodera :read: Jeśli ktoś Ci sprzedał mediaboxa+ to jest zwykłym oszustem a dekoder pochodzi prawdopodobnie z wyłudzenia/kradzieży od operatora nc+ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marpop11 jaka okazja najwyżej oskarżenie o paserkę jest wiele ogłoszeń że sprzedają dekodery tylko że to są dekodery z kradzieży jak chcesz dobrej rady jak naj szybciej idź na policję z dekoderem i zgłaszaj że cię oszukali kasę stracisz ale nie będziesz ciągany za paserkę

i z z adwokatem nie zapomni się stawić za paserkę jest wyrok bez zawiasów a wartość media boxa jest powyżej 250 zl czyli mała szkodliwość społeczna cię nie dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie do znawców tematu: Mam jeden dekoder Pace i multiroom - działa na odrębnych kartach :censored: ... Dziś zadzwoniła Pani z NC plus z informacją, że wymieniają dekodery na Sagemcom DSI87... ale czy jest sens takiej wymiany? A może można tego Pace wymienić na jakiś nowszy dekoder, lepszy MediaBox np... (jutro ma Pani zadzwonić ponownie i chciałbym wiedzieć)

 

dziękuje za poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko samgemcom - samo przejście na HD (gdy masz samą kartę lub dek. SD) jest możliwość wyboru DSI83 lub DSI87 przy dekoderze do multiroom "przejście na HD multiroom 0 zł dla abonentów" - tylko DSI83 - dekoder jest dawany w użyczenie na cały okres umowy, w przypadku zakończenia umowy dekoder trzeba zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta akcja jest mocno podejrzana.

Niektórym, wraz z dekoderem przysyłali cyrografy zobowiązujące do zwrotu aktualnie posiadanej karty.

 

Inne dekodery nie były możliwe.

 

 

Dzisiaj tez dostałem telefon od NC+ i pani mnie namawiała abym wziął Sagemcoma za 0zł na cały czas trwania umowy.W tej chwili posiadam Pace PVR i drugi dekoder mam swój.Tak więc nie wiem czy jest sens brać, chyba że tylko po to jakby mój Ferguson padł to miałbym w zapasie.A o co chodzi z tym cyrografem bo pierwsze słyszę o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że te sagemcomy nie współpracują ze spliterami :-/

 

Apropos spliterów: właśnie odesłałem Clone+ : na odległości ok 8 metrów raz działał raz nie - zanikała komunikacja (przekaz z parteru na pietro, przy otwartej klatce schodowej... dramat) - natrafiłem na wadliwy egzemplarz? bardzo by mi to rozwiązanie odpowiadało, ale nie tak jak to działało...

 

P.S a co do dekoderów - to zadzwoniła Pani dziś i wyślę mi kurierem... skoro dają go za darmo? ale swoją drogą, to nieco dziwne, że dają te dekodery za free dla abonentów - oby nie skończyło się to rzeczywiście tym, że za chwile własne dekodery przestana działać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W wrześniu przedłużałem umowę i o dekoderze do multiroomu za free nie chcieli słyszeć, jeden konsul radził kupic dekoder samemu z allegro.... Płacę obecnie 99,90zł umowa na 24m-c. Mam multiroom 2xcameleon dekoder: pece pvr wynajem oraz strong 6880 moja własność. Pece pvr wpisany u nich jako główny dek. Czy w takiej sytuacji jak ja jestem tez mam szanse na drugi dekoder hd? czy tylko osoby które mają dekoder sd u nich podany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...