Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 u mnie na ie jest taki komunikat: 

Urządzenie o podanym identyfikatorze jest już zarejestrowane na podanym koncie i portalu. (-32)

   

Dodam że do wczoraj było wszystko OK.

...bo wczoraj faktycznie wszystko działało bez zarzutu. Dziś się wzięli za poprawki i zaczęła się jazda. Szczególnie z Chrome, który odtwarzał najpłynniej, a teraz buforuje bez końca.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Ile razy trzeba to pisać ...

 

"Do 29 lutego 2016 korzystasz z serwisu za darmo do 100 godzin" przeczytaj sobie ....

 

1111.jpg

czyli co piszą w aplikacji ncgo+/pomoc i kontakt w temacie cena piszą :/ czyli piszą nieprawdę bo nie wiedzą co u nich słuchać/

Cena

Ile kosztuje korzystanie z usługi nc+ GO?

Obecnie jest bezpłatne. Promocja trwa do końca lutego 2016 roku. Po jej zakończeniu będziesz mógł bezpłatne korzystać z aplikacji minimum przez 3 godziny, w zależnosci od pakietu jaki posiadasz.

Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:

  • pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
  • pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
  • pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

 

Do kiedy korzystanie z nc+ GO jest bezpłatne

Do 29 lutego 2016 roku, korzystasz z obu serwisów za darmo, do 100 godzin miesięcznie. Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu na zasadach promocyjnych..

 

Edytowane przez Marek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na SM2 również śmiga aktualizacja pobrana i problemów nie ma :D

edit

działa wam na firefox?Cały czas mieli.... a na smartfonie działa

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach zmieniać przeglądarki, bo liczy jako nowe urządzenie :D

U mnie jest tak, że momentalnie ładuje na IE, a na Chrome raz mieli, raz szybciej, ogólnie loteria. Jeśli chodzi o nc+go, to proponuję przesiąść się na IE, bo chyba najsprawniej działa.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach wieczornych aplikacja pod IE działała na zasadzie "buforowania" (Internet 30 Mb). Bardzo długo "wczytywało" stream programu na żywo... Po jakiś 30 minutach oglądania występował błąd i po ponownym załączeniu sytuacja powtarzała się. Na Androidzie 5.0.1. działanie bez zarzutu. Nie wiem ja teraz ale coś ewidentnie wczoraj się działo. Do tej pory z malymi kłopotami aplikacja na PC działała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zmieniłem przeglądarkę na IE i śmiga ...

Jest jedno ale ..... brak możliwości zmiany rozdzielczości gdzie wcześniej była taka opcja...

Na smartfonie nadal ona jest ale już w przeglądarce nie :/

 

 

U mnie na FOX HD co kilka sekund buforuje. Nie da się oglądać. Internet 30Mbit.

Podobna sytuacja ;) Internet 80Mb/s Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli usunąć, bo wczoraj jeszcze była taka możliwość pod IE. Pod Chrome się wyświetla, ale to fikcja. Przełączam z 720p na 288p i nie ma absolutnie żadnej różnicy - leci automat. Zresztą jak masz neta 80Mb/s z automatu będziesz miał maksymalną najlepszą jakość.

 

PS. Zauważyłem, że dość aktywnie udzielam się w tym temacie, jednak jak wczoraj sprawdziłem ile godzin wykorzystałem w styczniu, to wyszło 11h z czego pewnie ze 4h na testy :D

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@grande nie wiem na jakim silniku czy jak to tam się mówi ;) zrobione jest hbo go ale tam żadnych problemów niema ,obraz dobry w miarę hd .Ciekawe czemu z nc+go są takie dziwne problemy?

 

1111.jpg

Tego mi brakuje w nc+ go czyli wybór ścieżki i napisów

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że dopracują, bo na razie jest amatorka. Nawet lokalna konkurencja w postaci Ipli czy player.pl bije ich na głowę pod względem stabilności odtwarzacza. Dlaczego pod IE woła przestarzałego i ciężkiego Silverlighta zamiast korzystać z dużo lżejszego PlayReady?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach zmieniać przeglądarki, bo liczy jako nowe urządzenie :D

U mnie jest tak, że momentalnie ładuje na IE, a na Chrome raz mieli, raz szybciej, ogólnie loteria. Jeśli chodzi o nc+go, to proponuję przesiąść się na IE, bo chyba najsprawniej działa.

Widzisz.... Ty to proponujesz. ...a mi na Operze śmiga bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taki komunikat  po odpaleniu na IE Wystąpił błąd odtwarzania (#4): No compatible source was found for this video. Na Mozilli  dobrze odtwarza kanały live natomiast brakuje napisów i ścieżki lektora  w nowych dopiero co wstawianych filmach  czy serialach  natomiast w Google chrome jest na odwrót. Mam Windows 10

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Windows 10. Na gogle chrome chodzi, także na firefox. Prawda jest że na ie chodzi chyba najlepiej. Na edge także nieźle.

 

Wystąpił błąd odtwarzania (#0): Wystąpił błąd

Takie coś mam na każdej przeglądarce ;/

Proszę o pomoc bo na szkoleniu jestem i zwariuję jak nie zobaczę meczu Barcelony dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...