Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna prośba i przepraszam za "lamerstwo" . Opłacam rodzicom cyfre/nc od dobrych 4 lat a nie znam szczególowo programów. Moglibyście tylko wrzucić linka , które to dokładnie programy multi+. dzięki i sorry za pewnie banalne zapytanie.

 

@ragazzi no dobra ale technologicznia różnica to z przewagą w nc+ czy polsat ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Zapytam tylko w tej cenie 0/12 i 12/39,90zł/mc jest comfort+ oraz multi+ ?

Tak. A jak chcesz Extra to 20 m. dodatkowo przez całą umowę. Czyli pierwsze 12 po 20, a drugie po 59,90.

 

Wszystko masz na stronie nc

https://ncplus.pl/sklep/promocje/wlaczmultiplus/zamow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do nc na infolinie celem podpisania nowej dodatkowej umowy i co się okazało. Warunki jak na stronie 6m-0zł,potem 59,90zł a umowa na 30m. Wszedłem również na ICA i nie udało mi się znaleźć pozycji z możliwoscią dokupienia nowej umowy na promocyjnych warunkach 12/0 - 12/39,99 czy extra. Czy znowu trzeba będzie się targować jak przy przedłużeniu? Chyba że trzeba będzie podjechać gdzieś do punktu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem wcześniej na właściwy nr tylko osoba z którą rozmawiałem przełączyła mnie od razu do działu z nowymi umowami. Wykonany tel. ponownie i okazuję że ta promocja o której wspominacie obowiązuje tylko przy podpisaniu aneksu do max. 30dni po jej podpisaniu. Jak dla mnie to trochę bezsensu. Mam jedną umowę, chcę drugą i co mam teraz czekać 15m. Przejdę się jeszcze do APS zobaczymy co powiedzą.

Gdybym coś namieszał to z góry Was przepraszam, dwukrotnie konsultant potwierdzał info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ja przedłużałem umowę w połowie grudnia. Wczoraj dzwoniłem z pytaniem o tą promocję konsultantka powiedziała mi, że miałem na to 2 tygodnie a teraz zaproponowała przedłużenie obecnej umowy na kolejne 24-mce i wtedy mógłbym dobrać drugą Comfort+ 12/0 i 12/39,90. Ale i tak się nie zdecydowałem bo słaby ten pakiet. Inne pakiety proponowała w normalnej cenie i nic nie udało się ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...