Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nc+ jest teraz spoko- ceny porównywalne a sprzęt o klasę lepszy. O ofercie nie wspomnę. Tylko na samym starcie znów zonk. Na głównej stronie jak zamówisz przez internet to gratisy, talon na balon (znaczy do empiku za 50 zł) etc. no i dostawa 48 h. Dwa dni robocze (!). Zamówiłem 30 listopada, wykonałem kilka maili do konsultantów bo cisza, coś tam obiecywali ale nie widzieli w systemie. No to poszedłem do punktu po kilku dniach i odebrałem co trzeba w ciągu 15 minut. Babeczka od zamówienia internetowego dzwoni z potwierdzeniem czy wysłać 10 grudnia czyli wczoraj. 7 a nawet 8 dni roboczych to nie 48 godzin to po co takie bzdury pisać na pierwszej stronie. Ale może to ja mam pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem nc+ przez telefon, umowa 12m-cy, pakiet universe+ z hbo i premium sport na 12m-cy i premium film na 2m-ce za 59 zł. Powiedziałem, że przechodzę z kablówki, ale konsultant nic więcej nie pytał. Moje pytanie, czy będę musiał komuś pokazywać rachunki od poprzedniego operatora, albo przekazać je kurierowi?

Pytałem o to, nie trzeba nic pokazywać kurierowi. Jak to powiedział konsultant: "wierzymy panu na słowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem nc+ przez telefon, umowa 12m-cy, pakiet universe+ z hbo i premium sport na 12m-cy i premium film na 2m-ce za 59 zł. Powiedziałem, że przechodzę z kablówki, ale konsultant nic więcej nie pytał. Moje pytanie, czy będę musiał komuś pokazywać rachunki od poprzedniego operatora, albo przekazać je kurierowi?

Pytałem o to, nie trzeba nic pokazywać kurierowi. Jak to powiedział konsultant: "wierzymy panu na słowo"

Czyli teoretycznie można skłamać że przechodzi się z konkurencji, a w rzeczywistości jest się nowym klientem i wynegocjuje się lepsze warunki ? Czy też nc+ ma jakieś możliwości weryfikacji tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem nc+ przez telefon, umowa 12m-cy, pakiet universe+ z hbo i premium sport na 12m-cy i premium film na 2m-ce za 59 zł. Powiedziałem, że przechodzę z kablówki, ale konsultant nic więcej nie pytał. Moje pytanie, czy będę musiał komuś pokazywać rachunki od poprzedniego operatora, albo przekazać je kurierowi?

Pytałem o to, nie trzeba nic pokazywać kurierowi. Jak to powiedział konsultant: "wierzymy panu na słowo"

Czyli teoretycznie można skłamać że przechodzi się z konkurencji, a w rzeczywistości jest się nowym klientem i wynegocjuje się lepsze warunki ? Czy też nc+ ma jakieś możliwości weryfikacji tego ?

Raczej tylko rachunek chyba nie ma dostępu do bazy abonenckiej u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj czyli 13 grudnia 2013 r. nc+ wprowadza trzy nowe oferty, do których każdy nowy Klient otrzyma prezent 8)

 

1. Pakiet Comfort+Multi+ TABLET 24miesiące w cenie abonamentu 49 zł przez okres 24 miesięcy, Klient ma możliwość korzystania z opcji nc+GO, netVOD+ za 0 zł do 13 miesięcy oraz otrzymuje dostęp do opcji Extra+ i Seriale+ do dwóch miesięcy gratis.

 

Aktywacja dekodera mediaBOX+ wynosi 99 zł + 10 zł miesięcznie

 

2. Pakiet Universe TABLET 24 miesiące w cenie 69 zł każdy Klient w ramach abonamentu będzie miał dostęp do opcji Canal+ VOD za 0 zł przez 24 miesiące bez dodatkowych opłat. Oprócz tego Abonent otrzyma w prezencie pakiet kanałów Premium Film i HBO do 4 miesięcy oraz HBO OD+HBO GO do 6 miesięcy za 0 zł.

Opcje netVOD+ oraz nc+GO będą dostępne do 13 miesięcy bez żadnych opłat.

 

Aktywacja dekodera mediaBOX+ wynosi 99 zł + 5 zł miesięcznie

 

Do powyższych ofert Abonent otrzymuje tablet Manta MID 706S

 

3. Universe Premium Sport & Film TABLET 24 miesiące w cenie 129 zł zawiera opcje Premium Family &Sport i Premium Film ( 6 kanałów CANAL+).

Opcje HBO, Cinemax, HBO OD+HBO GO są dostępne do 6 miesięcy w prezencie. Każdy Klient w ramach abonamentu otrzyma dostęp do opcji netVOD+ i nc+go do 13 miesięcy w prezencie.

 

Jednorazowa opłata aktywacyjna dekodera mediaBOX+ wynosi 249 zł + 5 zł miesięcznie

 

Do powyższej ofery Klient otrzymuje tablet Samsung Galaxy Tab 3.8.0 SM-T3100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ta oferta jest b.droga. No,ale mante trzeba spłacić jakoś.

Wychodzą z założenia że potencjalny klient ma zasobny portfel....

w końcu NC+ od początku twierdzi że jest platformą "premium" :wink:

Tak jak wspominał @Kibo ciekawe czy na tych tabletach od nich będzie śmigało NC+GO

Jeśli tak to aby być w pełni abo NC+ trzeba mieć sprzęt "ADB + tablet od NC+" i będzie bangla(ło) wszystko :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiemy na czym wreszcie nc+GO będzie działać :lol2: a może jednak nie i to by były jaja dopiero :mrgreen:

Coś strasznie małe te "telewizory" :P

 

No po tych tabletach to po 40-tce mozna miec pózniej ''oczy jak wampir'' :D Dla mnie do ogladania TV jest TV a nie jakiś tablet gdzie mozna jedynie wady wzroku sie nabawic i nic wiecej

 

No ceny aktywacji @ircios sa makabrycznie zawyżone ;-) Te ceny to chyba na odstraszenie a nie przyciagnięcie klienta bo w tej cenie można juz sam tablet kupiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...