Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, czerstwy napisał:

To niestety w PC+ nie ma dekodera z dyskiem do MR. Podobnie z tego co wiem jest w CP.

Trochę dziwna polityka firmy, z tego co wiem, to w UPC też można wziąć do multiroomu dekoder z nagrywarką. Tym bardziej, że takie dekodery kiedyś były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2021 o 21:09, Arkon napisał:

Niby taka nowoczesna platforma, a jak sam piszesz do multiroomu dają fatalny dekoder. Pod tym względem nawet przestarzała Vectra ich wyprzedziła.

Witam!Ja mając 2 gołe karty cameleony na 2 różnych kontaktach w multiroomie tłumaczyłem im ,że wifiboxa po dreamboxie dm800 dzieci nawet patykiem nie chcą dotykać.Byłem skłonny do multiroomu zapłacić nawet 20-30 zł.za dekoder z dyskiem czy wifibox premium czy ultrabox 4k, ale takiej możliwości nie było śmieszne, bo do najniższych pakietów dawali nawet ultraboxa to ja im te 20-30 chciałem dopłacić. Musiałem 2 umowy zostawić tylko dlatego,że zależało mi na 2 dekoderach 4k,ale na szczęście zamiast wifiboxa udało się dobrać po module Canal+4k Ecp po multiroomie starej Cyfry.Lata temu dwa Pace z dyskiem dawali a teraz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilq79Dzięki.

Po 20 latach "związku" 😂 zamierzam zrezygnować z usług CP po tym jak w tym roku podniósł mi abo. z 60 na 100zł.

To oczywiste, że w pakietach zawsze znajdą się jakieś rodzynki tego nie da się uniknąć np. TVP Sport czy TVP ABC. Najbliższa programowo dla mnie jest oferta CANAL+ online, ale brakuje mi mi w niej kilku programów z oferty Polsatu i TVN takich jak np. Polsat Film czy TVN Fabuła, w dodatku wolałbym jednak satelit.

Swoją drogą nigdzie nie znalazłem opcji 11x Canal+ do każdego pakietu za 25zł. o czym wspominał @PawelTSW ale może źle szukałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... to takie buty 🙂

a więc jeśli dobrze rozumiem: zamawiam sobie przez internet np. pakiet Pakiet Familijny EXTRA+ za około 60 zł. Zakładam konto na canalplus.com później po miesiącu czy dwóch mogę dokupić do swojego pakietu wspomniany dodatkowy pakiet programów Canal+ za 25zł ?

Tak się tylko upewniam, ponieważ z tą platformą nie miałem do tej pory żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pszonek tak, dokładnie.

Możesz również aktywować za 40 i wyłączyć kiedy chcesz. Zawsze pierwszy miesiąc (niepełny) gratis. 

To samo dotyczy eleven, hbo i innych dodatków. 

Niższa cena = nie możesz zrezygnować do końca umowy. 

Droższa cena = możesz zrezygnować kiedy chcesz 

 

Na święta była fajna promocja, wychodziło extra za 45 zł ;)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

@Pszonek tak, dokładnie.

Możesz również aktywować za 40 i wyłączyć kiedy chcesz. Zawsze pierwszy miesiąc (niepełny) gratis. 

To samo dotyczy eleven, hbo i innych dodatków. 

 

 

 

 

A w jakiej cenie kupię HBO po miesiącu czy dwóch  , A Eleven ?

 

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

@Pszonek tak, dokładnie.

Możesz również aktywować za 40 i wyłączyć kiedy chcesz. Zawsze pierwszy miesiąc (niepełny) gratis. 

To samo dotyczy eleven, hbo i innych dodatków. 

Niższa cena = nie możesz zrezygnować do końca umowy. 

Droższa cena = możesz zrezygnować kiedy chcesz 

 

Na święta była fajna promocja, wychodziło extra za 45 zł ;)

Cena 40zl dotyczy paczki C+ za pełny kolejny miesiąc + niepełny w którym go aktywowałem ? Czyli 40 za każdy miesiąc czy 40/2=20zl na miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...