Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu kończy mi się umowa z Polsatem, obecne płacę 55 PLN za najwyższy pakiet +1 MR. Zastanawiam się nad przyjściem do nc+. Byłbym skłonny płacić max. 85-90, ale interesowałyby mnie kanały C+ i HBO + 1x MR. Czy jest jakaś szansa by coś takiego wynegocjować czy szkoda zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu kończy mi się umowa z Polsatem, obecne płacę 55 PLN za najwyższy pakiet +1 MR. Zastanawiam się nad przyjściem do nc+. Byłbym skłonny płacić max. 85-90, ale interesowałyby mnie kanały C+ i HBO + 1x MR. Czy jest jakaś szansa by coś takiego wynegocjować czy szkoda zachodu?

1. Nowy klient dostaje ofertę i jej nie może negocjować.

2. To co pisze roberttosat jest negocjowaniem jako klient obecny czyli np. po podpisaniu umowy na "goły" Comfort. Dobierasz później kolejne rzeczy, ale wcale nie muszą być zaoferowane w cenach jaki kolega wyżej podał. C+ może być zaoferowany też standardowo za 40zł lub 25zł na 6 miesięcy, a później tylko za 40zł. Tego, że na pewno otrzymasz za 25zł nikt nie powie na 100%.

3. Czy szkoda zachodu? To już zależy od tego ile masz nerwów i czasu żeby walczyć o niższą opłatę za opcje dodatkowe. Musisz być posiadaczem jakiegoś pakietu czyli tak naprawdę klientem "na łasce" operatora w tym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowy klient dostaje ofertę i jej nie może negocjować.

2. To co pisze roberttosat jest negocjowaniem jako klient obecny czyli np. po podpisaniu umowy na "goły" Comfort. Dobierasz później kolejne rzeczy, ale wcale nie muszą być zaoferowane w cenach jaki kolega wyżej podał. C+ może być zaoferowany też standardowo za 40zł lub 25zł na 6 miesięcy, a później tylko za 40zł. Tego, że na pewno otrzymasz za 25zł nikt nie powie na 100%.

3. Czy szkoda zachodu? To już zależy od tego ile masz nerwów i czasu żeby walczyć o niższą opłatę za opcje dodatkowe. Musisz być posiadaczem jakiegoś pakietu czyli tak naprawdę klientem "na łasce" operatora w tym momencie. 

 

Nic podobnego. To jest oferta dla nowych przenoszących abonament na 15 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz nic podobnego jakby to co napisałem, że nie negocjuje jako nowy albo że będzie po 6 miesiącach na łasce operatora w kwestii ceny za C+ nie było prawdą. Może wziąć Comfort+HBO za 50zł i multiroom za 10zł, ale C+ będzie jako opcja dodatkowa do negocjacji po pół roku. Czy dają na papierze stałą cenę za C+ 25zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki że nie można jako nowy negocjować, dla operatora chyba lepiej zabronić trochę mniej niż nic nie zarobić, mając telefon w plusie to tv u nich zawsze bardziej się opłaca ale właśnie jestem na wykończeniu remontu i w salonie poszedłem w meble biało czarne na wysokim połysku i tak premium box by się fajnie z nimi skomponował choć to zawsze dodatkowy grat obecnie nie stoi nic bo korzystam z karty w tv

Edytowane przez ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy ktoś może wie ile umów można podpisać z nc+ z ofertą karta podarunkową bo miałem podpisać umowę nc+ na trzy pakiety jedną umowe na pakiet VIPMAX+ drugą Superpremium+ i trzecią na EXTRA+ ale na infolinii dostałem info ze mogę podpisać jedną umowę tylko z taką ofertą o pozostałe na 2 miesiące gratis i bez dekoderów 4 k ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną umowę może każda osoba podpisać na promocję świąteczną(precyzując jedną telewizyjną). Weź pozostałe umowy na bliskie osoby, z tego co mi wiadomo oferty do 3 miesięcy gratis są nadal bez dekodera 4K - przywrócili je, bo widocznie nie każdy chce się bawić w karty podarunkowe, a gratisowe miesiące, to praktycznie to samo, a nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofert do 3 m-cy gratis są tylko na comfort i extra, na pakiety z c+ tylko z kartami lub stare oferty przejęciowe. Co do "lepiej" oferty bez karty to się mylisz. W każdej ofercie $ wychodzą lepiej z kartą. Chyba, że bierzesz pod uwagę inne aspekty. Jakie? Nie wiem.

 

e: zapomniałem jeszcze o ofertach z instalacją, które nadal są dostępne.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego pakietu dla nowych. jest pakiet Extra+ Canal+(6) za 79,99zł.


@roberttosat, jeśli liczymy samą kasę, to jakieś 20-50zł rzeczywiście jesteśmy do przodu. Natomiast jakiś starszy człowiek, który nawet nie korzysta z internetu będzie miał problem, żeby zarejestrować ją, potem jeszcze zrobić nadwpłatę, żeby mieć szybciej pieniądze. Różne są sytuacje, a gratisowy abonament nie wymaga od klientów żadnego ruchu, ani myślenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się nad tym co wybrać. Mam nc+mixa, ale dekoder coraz częściej szwankuje, a gwarancja już się skończyła. I tak biorąc...

 

Comfort+ otrzymuje 2 miesiące za 0zł, co daje średnio 36,66zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Do tego Canal+ za 25-30zł, ale to oferta czasowa na 6 miesięcy i nie wiadomo co będzie dalej. A na tych kanałach mi zależy. No i dekoder z nagrywarką za 10zł miesięcznie.

 

Biorąc Extra+ z Canal+ za 79,99zł mam 3 miesiące za 21zł. Średnio 72,61zł. Do tego dekoder z nagrywarką za 5zł miesięcznie. Pytanie jednak czy oferta będzie do zdobycia w punkcie, bo po moich doświadczeniach obawiam się, że może być z tym różnie.

 

Sumując chyba bardziej na plus wyjdzie oferta Extra z C+. W sumie mam jeszcze czas na zastanawienie. Podpowie ktoś może coś jeszcze?

 

Oferta z kartą rabatową raczej mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...