Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@woyt@s. Pisałem o Orange tylko i wyłącznie, a nie o całym LTE. Widzisz. .. tak się składa, że jestem czasami w tym Grajewie i w innych miejscowościach na wschodzie i korzystam z LTE, ale nie z sieci Orange. Taka praca. Jest się raz tu potem tam. Nie uważam się za experta. Piszę to co wiem i o czym się przekonałem. I w tej chwili sam zachowujesz się jak drażniący typ.

@Pawel. Jak nie ma co się napisać, to trzeba bzdury wycisnąć. Akurat w tej miejscowości jest zasięg LTE b.dobry. Nawet CP ma zasięg b.dobry. Jest nawet neo z prędkością 80. Widzisz. .. g... wiesz, a wcinasz się tam gdzie nie trzeba. Miasto 100 tysięczne.. no tak małe miasto...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podkreslilem co ty wiesz na temat zasiegu  Networks i nie  uwazam ze zasięg LTE w Orange i prędkość to katastrofa a piszac to pokazujesz jak malo na ten temat wiesz , wiec moze nie udzielaj rad w tym temacie .
Piszac to nie jestem jakims funboyem tej seci bo co do zasiegu Neo stwierdzam ze to byla i bedzie katastrofa poniewaz Tepsa nie chce sie stawiac nowych szafek ONU i dusi maxymalnie co sie da z kabli miedzianych. Nie uwazam ze oferta  nc+ z neo ma jakikolwiek sens bo nc+ musialaby stac sie opem na wzor Tepsy co nigdy nie nastapi bo uslugi  neo swiadczy wiadomo kto . Predkosc 80 Mbit  na technologi VDSL jest osiagalna moze dla kilkunastu procent  userow linni stacjonarnych tepsy vel. Orange i w zadnej miejscowosci z racji praw fizyki zasieg nigdy nie bedzie dobry dopoki TP nie pusci jej po swiatlowodach  . Tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nowych ten sam pakiet na 24 miesiące kosztuje 99

Z starym dekoderem na własność który nie wiadomo czy już w dniu zakupu nie będzie zepsuty bo i takie przypadki były.A wtedy nie wymiana tylko wysyłanie do serwisu.

możesz kupić swój dekoder i kartę na popularnym serwisie aukcyjnym :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mogę sobie kupić to wiem doskonale co nie zmienia faktu że to stary złom.To że kupisz tu czy tam to nie znaczy że odnowiony jest w środku i nie wiadomo na co.Dla nowych jest kilka miesięcy w obniżonej cenie średnia jest dość podobna i do tego nowy dekoder który jak się zepsuje to wymieniasz w punkcie a nie wysyłasz na drugi koniec Polski i czekasz np.2 tygodnie aż naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mogę sobie kupić to wiem doskonale co nie zmienia faktu że to stary złom.To że kupisz tu czy tam to nie znaczy że odnowiony jest w środku i nie wiadomo na co.Dla nowych jest kilka miesięcy w obniżonej cenie średnia jest dość podobna i do tego nowy dekoder który jak się zepsuje to wymieniasz w punkcie a nie wysyłasz na drugi koniec Polski i czekasz np.2 tygodnie aż naprawią.

 

zgadza się dekodery oferowane w nc+ mix bywają złomiaste i dlatego najlepiej zaopatrzyć się np. w dekoder z linuxem z 24 miesięczną gwarancją

Edytowane przez maru01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś chyba niedokładnie sprawdzałeś, 2 min temu spojrzałem na strone i są oferty z netem i bez, cena jest taka sama przez pierwsze 12 mies bo net jest za friko przez pierwszy rok, więc ewentualnie do tych cen doliczasz po roku 59 zł a bez internetu nie doliczasz tych 59 zł za internet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...