Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej płaczą ci co by chcieli mieć wszystko za darmo, oni też chcą zarobić niestety i kanały C+ za 34 zł to był dla nich strzał w kolano bo dawali to co mają najwartościowszego za darmo, teraz wychodzą na swoje i tylko ci co się nie targują wychodzą na minus...

Nie, nie o to chodzi. Nikt tu nie chce nic za darmo. Uważam jednak, że to nie w porządku ze strony nc+ wobec tych osób, które za swój dotychczasowy pakiet płaciły np. 60-70 zł, a teraz taki sam lub zbliżony pakiet oferuje im się za 120-130 zł... :shock::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jak jest dla kogoś za drogo no to ludzie po to możecie wypowiedzieć umowę !!!!

 

Więcej wykrzykników. Mam C+ Optimum HD z MR i PVR za 65 złotych + nSport na sześć miesięcy i patrząc na obecne ceny jedyne co mnie obchodzi, to zostać z tym do końca umowy, z sześcioma kanałami C+. 16 miesięcy od kwietnia. W mojej sytuacji o to też idzie gra, więc te swoje wykrzykniki wsadź sobie głęboko w buty. I mam to dzięki mądrzejszym ludziom od Ciebie, którzy pisali co i jak, spokojnie i bez nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jak jest dla kogoś za drogo no to ludzie po to możecie wypowiedzieć umowę !!!!

 

człowieku ile tobie płacą w nc + za pisanie takich głupot w każdym temacie - doprawdy jak nie masz nic ciekawego do napisania to zamilcz!!!!!!

 

Nie płacą mi nic po prostu każdy się teraz ogląda na promocje. K...a dawniej ich nie było i każdy z tym żył ! Nie było cie na coś stać to nie lamentowałeś. Dajcie spokój z tą dziecinadą co to zmieni ??? Kruszycie kopie o 10 zł ?? W skali roku 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrozum, że ludzie nie będą płacić 120 zł, jak płacili 34 zł :)

 

No to już nie mój problem, ja miałem wszystko oprócz HBO i Cienmaxa bo nic tam nie puszczają ciekawego za 105 zł, a teraz w NC+ za wszystko co miałem + wszystkie C+ bez HBO i Cinemaxa mam za 109 więc w moim przypadku się opłacało.

 

A swoją drogą jak za 30 parę złotych można mieć wszystko?

 

Można było mieć wszystkie kanały Canal+. Widze że kolega dopiero od niedawna pracuje w NC+ i nie zna starej oferty Cyfry+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma wspolnego z promocjami dla migrujących??

 

List z ofertą Canal+ Silver 69pln, po rozmowie z konsultantką 64pln. Pakiet platinium 99 + 10 za multiroom. Dla mnie na razie za drogo, a jestem napalony na C+sport.

Od 5 do 30 kwietnia będziesz miał za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej płaczą ci co by chcieli mieć wszystko za darmo, oni też chcą zarobić niestety i kanały C+ za 34 zł to był dla nich strzał w kolano bo dawali to co mają najwartościowszego za darmo, teraz wychodzą na swoje i tylko ci co się nie targują wychodzą na minus...

Nie, nie o to chodzi. Nikt tu nie chce nic za darmo. Uważam jednak, że to nie w porządku ze strony nc+ wobec tych osób, które za swój dotychczasowy pakiet płaciły np. 60-70 zł, a teraz taki sam lub zbliżony pakiet oferuje im się za 120-130 zł... :shock::roll:

Dokładnie tak! Dlatego ja nie będę szedł powyżej 100zł bo gra nie jest warta świeczki! Płaciłem 80zł z MR a teraz krzyczą, że chcą 119zł bez MR. Jak do mnie zadzwonią teraz to się zapytam co ja tak naprawdę zyskuję płacąc około 40 zł więcej? Ligę Mistrzów? Sorry ale nie jest ona warta dla mnie tak dużej podwyżki! A resztę tych pseudo kanałów i odgrzewane kotlety 3 lata po premierze kinowej mogą sobie wsadzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mam umowę z cyfra+ podpisana niedawno na 18 miesięcy. Pakiet Prestige HD + MR + Pace VOD całość za 133,00 zł/mies. Czy ktoś z was już dostał pismo z nc+ nową "ofertą" ciekaw jestem na ile zostanę teraz podliczony.

 

Jak pisałem wcześniej jestem w podobnej sytuacji jak ty, też niedawno przedłużałem umowe z C+. Na infolinii powiedzieli że niema jeszcze przygotowanej oferty dla mnie, więc wydaje mnie się że na razie idą Ci co mają niebawem koniec umowy, a my musimy cierpliwie czekać. Zostawiłem swój namiar w nc+ i zobaczymy co mi zaoferują i wtedy napiszę co proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ktoś pisał że dostał ofertę : platyna + hbo + MR + 2x Pace za 129 zł. Mnie taka oferta by nawet ucieszyła. Płaciłbym mniej niż teraz za Superpremium i mógłbym wymienić Philipsa na Paca . Oczywiście jeśli te kanały niegwarantowane nie zostałyby usunięte w trakcie umowy. Myślicie, że ktoś wam da coś więcej w tej samej cenie co mieliście dotychczas dodając tyle wytwórni filmowych i Ligę Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które otrzymały listy od nc+ to tylko i wyłącznie abonenci n? Czy może ktoś z C+ dostał już podobny?

dołączam się do pytania! ja otrzymałem list z n, ale mój ojciec z C+ jeszcze nic nie dostał. Jak wygląda przyszłość klientów n już wiemy, a jak to będzie w kwietniu z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Proste jak jest dla kogoś za drogo no to ludzie po to możecie wypowiedzieć umowę !!!!

 

człowieku ile tobie płacą w nc + za pisanie takich głupot w każdym temacie - doprawdy jak nie masz nic ciekawego do napisania to zamilcz!!!!!!

 

Nie płacą mi nic po prostu każdy się teraz ogląda na promocje. K...a dawniej ich nie było i każdy z tym żył ! Nie było cie na coś stać to nie lamentowałeś. Dajcie spokój z tą dziecinadą co to zmieni ??? Kruszycie kopie o 10 zł ?? W skali roku 120 zł.

Skoro moglismy miec niższe oplaty za wysokie pakiety (od lat, a dokładnie od chwili kiedy C+ przejęła Wizję TV) tzn. że można było i nie gadaj, że nie było promocji.

Obecna zmiana (propozycja nc+) to w moim przypadku rocznie nie jest kwestią 120 zł., ale 564 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj list z nc+ w sprawie mojej umowy z N. Obecnie mam WPT + nPremium + History HD + TVN Player za 72zł i mam umowę z Canal+ Kompakt HD za 58zł. Razem 130zł. W liście odnośnie mojej umowy z N dostałem "ofertę" migracji na Canal+ Gold za 89zł. Jako że chce rozwiązać umowę z N, a migrować z C+ z ciekawości zadzwoniłem na infolinię co mogą mi zaproponować. Po połączeniu z konsultantką przełączono mnie do działu gdzie przedstawią mi specjalną ofertę dla abonentów obu platform. Po połączeniu z kolejną konsultantką powiedziałem co mnie interesuje tj. C+ Platinum + MR Premium na nowym sprzęcie. Dobrze, że rozmawiając leżałem bo bym się chyba przewrócił. Dostałem ofertę albo All Inclusive za 179zł lub C+ Platinum z HBO za 149. I w cenach nie było MR :D Nie wspomnę już o nowym sprzęcie. Przecież za 149 to każdy nowy abonent z ulicy może to dostać. Gdy powiedziałem to Pani konsultantce, to nic nie powiedziała, ale stwierdziła, że na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie innej oferty i nie może mi nic innego zaproponować. Powiedziałem też, że nigdy nie miałem HBO i go nie chce, to nie ma teraz opcji bez HBO :shock: Czytając to forum wiedziałem co można dostać i liczyłem się z tym, że dostanę propozycję za jakieś 119 z MR. Ale to co mi zaproponowano przeszło moje oczekiwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jak jest dla kogoś za drogo no to ludzie po to możecie wypowiedzieć umowę !!!!

 

człowieku ile tobie płacą w nc + za pisanie takich głupot w każdym temacie - doprawdy jak nie masz nic ciekawego do napisania to zamilcz!!!!!!

 

Nie płacą mi nic po prostu każdy się teraz ogląda na promocje. K...a dawniej ich nie było i każdy z tym żył ! Nie było cie na coś stać to nie lamentowałeś. Dajcie spokój z tą dziecinadą co to zmieni ??? Kruszycie kopie o 10 zł ?? W skali roku 120 zł.

[beep]ysz promocje były zawsze przynajmniej w cyfrze można było wyciągnąć dużo tańsze pakiety niż oficjalne ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo obchodzi twoje smęty o wypowiedzeniu - myślisz że będą cie trzymać na siłe. Kup sobie CP i oglądaj siatkówke :lol2:

 

Mnie obchodzi, a Ty co? Dałeś się złowić jak jelonek i zostałeś oficjalnym przyd.u.pasem NC+ i teraz będziesz reklamował ich ofertę i krytykował wszystko inne?

 

 

Człowieku zrozum że oglądam sport i potrzebuje takiej pełnej oferty.

Negocjowałem i zaproponował mi 119 zł z Multirumem + 2 dekodery dodatkowo - HISTORY HD na 18 msc + HBO (6 msc gratis) (którego nie oglądam)

Dla mnie oferta ok - tym bardziej ze mieszkam w domu (3 dekodery) i nie mam alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnołem przez to 250 stron.... i nasuwa mi się taka konkluzja... czy płatna TV jest obowiązkowa ?? Bo mnie sie wydaje że nie, a mnogośc lementów na tym forum jest niesamowita. Nie dam więcej, już poszło wypowiedzenie, a za tyle to bym brał, .... przecież jak nie zgadzasz się z ofertą cenową operartora to rezygnujesz po wygaśniećiu umowy i szukasz tańszej alternatywy. A nazywanie ludzi, którym oferta odpowiada jeleniami to już kompletne przegięcie. Ja sam mam SUEPRPEMIUM z HBO GO za 109 i jak tylko dostanę PLATINUM za 99 to biorę, bo to dobra oferta. Nie rozumie o co ten lament, a może to taka nasza społeczna cecha - mieć ofertę premium, ale płacić grosze, bo MNIE się należy. Przejżałem ofertę CP, nawet najwyższy pakiet to dramat.

Pozdrawiam i więcej zdrowego rozsądku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zrozum że oglądam sport i potrzebuje takiej pełnej oferty.

Negocjowałem i zaproponował mi 119 zł z Multirumem + 2 dekodery dodatkowo - HISTORY HD na 18 msc + HBO (którego nie oglądam)

Dla mnie oferta ok - tym bardziej ze mieszkam w domu (3 dekodery) i nie mam alternatywy.

 

 

Człowieku to zrozum, ze forum to nie Twój dom i daruj sobie głupie komentarze. Tak samo kogoś może interesować, że ktoś wysłał wypowiedzenie, jak to, że sobie wykupiłeś pakiet za 119 zł. A jak ktoś nie chce przepłacać, to sobie weźmie wyśmiewany przez Ciebie CP i będzie oglądał siatkówkę, bo może woli ją od piłki. Problem masz z tym jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ktoś wam da coś więcej w tej samej cenie co mieliście dotychczas dodając tyle wytwórni filmowych i Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów gra 12 razy w roku, 6 kolejek grupowych plus 1/8 (w różnych terminach), 1/4 i 1/2 finału (Finał jest ogólnodostępny). Czy naprawdę dla rozgrywek, które grają średnio raz w miesiącu warto płacić 40 zł/ miesiąc więcej...Co do filmów - mnie one w ogóle nie interesują, więc po co mam za nie płacić, podobnie jak za badziewne VOD.

 

Ta oferta jest dobra dla tych, którzy mieli wypasione pakiety w "n", teraz dochodzi im jeszcze więcej filmów i dużo więcej piłki za nieraz symboliczną podwyżkę, dla tych co mieli obie platformy już niekoniecznie, nie wspomnę o cyfrowiczach z pakietami za 65 zł Canal+ Optimum - ci albo przystaną na wyższe ceny, albo będą musieli odejść.

 

Za dużo mieli do powiedzenia managerzy z "n" przy układaniu tych pakietów wychodzi na to, aż ciśnie się na usta ITI s***laj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...