Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy tutaj piszą że sprawa migracji jest poruszana tylko na specjalistycznych forach; a w cale nie coraz to większe media zaczynaj pisać o niezadowoleniu klientów; tylko grupa kapitałowa związana z ITI pokazuje wywiady z prezesami i jaka to jest ta nowa platforma wspaniała; jak UOKIK się za to weźmie to i w dzienniku o 19.30 będą o tym trąbić

 

przed chwilą znalazłem:

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... w_juz.html

a to już zobaczą setki tysięcy ludzi którzy przekażą rodzinie że coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem N-kę w pakiecie o wartości 59 PLN/mc (ale po rabatach zapłaciłem 44 PLN/mc). Ew. godziłem się na migrację na roczną ofertę UNIVERSE za ok. 50 PLN/mc. W infolinii stwierdzili, że mogę wziąć tylko pakiety od SILVERA (po kilku rozmowach utargowałem na 64 PLN) - ale wszystkie były na 18 m-cy (na co absolutnie się nie godziłem). Ponieważ jednak zmuszali mnie bym brał ofertę , którą oni uważali dla mnie optymalną, a nie tą którą bym chciał, a ponadto wynikła kwestia kanałów niegwarantowanych, to dałem sobie spokój z nc+. Dziś zaniosłem do APS wypowiedzenie z korzystania z platformy N ( z winy nadawcy - termin wypowiedzenia 14 dni). Musiałem w APS trochę odczekać w kolejce składających wymówienia:) Dla pewności zaniosłem 2 egzemplarze wypowiedzenia - na drugim przybili pieczęć potwierdzająca przyjęcie rezygnacji i dodatkowo wystawili własny dokument.

Na reakcję nc+ specjalnie nie czekam - przechodzę na DVB-T oraz weebTV (poprzez Mini PC). Chyba że ktoś się obudzi , ale to wątpię.

Powodzenia

Ja miałem "Nkę" za 48 i po negocjacjach dostałem universala za 49 na 12 miesiecy i do tego 6 miesięcy HBO gratis więc może jeszcze troche możesz im pomarudzić to coś więcej ugrasz. Faktem jest że konsultant który dzwonił do mnie po tym, jak zostawiłem numer na stronie nc+ tego mi nie zaproponował dopiero dziewczyna która dzwoniła do mnie (chyba z działu utrzymania klienta czy coś w tym stylu) zaproponowała mi ten gratis w postaci HBO. Niby nic ale zawsze. Oczywiście podzękowałem. Ma jeszcze dzwonić w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A jednak prezes poszedł po rozum i wyciągnął wnioski z oburzenia abonentów, jak na razie jakiś mały postęp chociaż z tymi kanałami tematycznymi gratis na 3 miesiące ... Fakt na N-ce chodzą już wszystkie 6 kanałów HD z Cyfry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały na 3 miesiące to jak by w [beep] strzelił, mają nas cały czas za idiot'ów, kanały na 3 miesiące jak za misiąc przymusowa migracja na psich warunkach albo zerwanie umowy! Zrywajmy umowy i nie negocjujmy z nimi dopóki nie zaczną nas traktować poważnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nkowiec zapewniam, że mnie nie przekonali dodając mi na trzy miesiące gratis tematyczne kanały C+. Z abonentami tej platformy zgadzam się co do jednego rzucono nam ochłapy nie modyfikując nic w rabunkowej ofercie nc+.Co0óż ci mniej świadomi na pewno się na ten numer nabiorą.pan prezesik powinien też wytłumaczyć się z obraźliwego stwierdzenia o braku zrozumienia przez abonentów " wspaniałej oferty nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zgadza się co to daje 3 miesiące gratis jak człowiek ma 3 tygodnie na zastanowienie się czy zostać czy rezygnować ... Ja wczoraj dostałem list z propozycją Canal+ Gold + HBO z abonamentem wyższym o 28 zł niż w chwili obecnej mam w N-ce ... Dziś idę zobaczyć co mi zaproponują w punkcie NC+ ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś w rodzaju N Full HD (WPT + nPremium + HBO + nVodNet + HBOOD + nSeriale, itp) + Multiroom HD za 119 zł

Zaproponowali w liście:

Canal+Platinum + HBO za 129 zł + Multiroom za 20 zł = 149 zł (brak info, czy byłoby nc+ go)

Podczas kontaktu telefonicznego stwierdzili, że nie ma możliwości przejścia na niższe pakiety w ramach migracji, ewentualnie można przejść jeszcze wyżej do All za 179zł (Multiroom wliczony)

 

W związku z tym zamierzam zerwać umowę i podpisać nową na Universe+ + Multiroom Standard za 69 zł z umową na 12m.

 

Dzwoniłem dziś jeszcze raz powołując się na konferencję z zarządem z 25 marca:

"Indeed, according to Artur Prybysz, a member of the nc+ board, they would be able to choose from 600 possible promotions."

Pani poszła do przełożonego i stwierdziła, że owszem są dostępne inne opcje, ale droższe. Nie ma możliwości negocjacji cenowych. Pani stwierdziła, że w związku z tym jedynym dla mnie wyjściem jest wypowiedzenie umowy.

 

Wypowiem, zobaczę co zaproponują wtedy. Jak nic sensownego, to CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... To fakt, że abonenci Cyfry dostali tylko nSport a N-ki aż 6 kanałów ... Oj brak sprawiedliwości ze strony nc+ ... Powinni dać wszystkim gratis na 3 miesiące ale całą paczkę nowych Canal+, która wchodzi od 05 kwietnia, to byłby jakiś gest, a nie kanały ze średniej i dolnej półki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w ence abonament 54 zł. Gdy będą do mnie dzwonić, uda mi się utrzymać tą kwotę? Niezbyt widzi mi się płacić 5 zł więcej za syfne kanały (dosłownie) od Cyfry których i tak nie będę oglądał.

Podbijam pytanie ;)

Powinieneś dostać universala za 49 no chyba że miałeś npremium wtedy to silver za 64 na 12 miesięcy z tym że lepsze propozycje mają konsultanci którzy dzwonią po tym jak dostaną Twoje wypowiedzenie. Ja mam do końca marca więc do mnie dzwonili z działu utrzymana klienta a nie ze strony nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...