Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przyznam, że już z ciekawości śledzę wydarzenia związane z nc+. Wg zawalił tu marketing i brak trafnej analizy rynku, by odpowiednio dobrać reklamę. ITI chyba chciał zaoszczędzić na tym, bo kampanii reklamowej w ogóle nie było. A tu trzeba było odpowiednio przygotować Klientów do tego. Kompletna klapa!!! ITI dało [beep] na całego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no trwa zwłaszcza, że Cyfrowcy dopiero co dostaną listy, a ze skanów wynika że bedzie można zostać przy starych umowach :jupi: o ile oczywiście jest to prawda. Jeśli prawda to okaże się że cierpliwość popłacała.

 

Jasne, wywalili lepiej płacacych nkowców a zostawia mało płacących cyfrowiczów. Widzisz tu sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem N-kę w pakiecie o wartości 59 PLN/mc (ale po rabatach zapłaciłem 44 PLN/mc). Ew. godziłem się na migrację na roczną ofertę UNIVERSE za ok. 50 PLN/mc. W infolinii stwierdzili, że mogę wziąć tylko pakiety od SILVERA (po kilku rozmowach utargowałem na 64 PLN) - ale wszystkie były na 18 m-cy (na co absolutnie się nie godziłem). Ponieważ jednak zmuszali mnie bym brał ofertę , którą oni uważali dla mnie optymalną, a nie tą którą bym chciał, a ponadto wynikła kwestia kanałów niegwarantowanych, to dałem sobie spokój z nc+. Dziś zaniosłem do APS wypowiedzenie z korzystania z platformy N ( z winy nadawcy - termin wypowiedzenia 14 dni). Musiałem w APS trochę odczekać w kolejce składających wymówienia:) Dla pewności zaniosłem 2 egzemplarze wypowiedzenia - na drugim przybili pieczęć potwierdzająca przyjęcie rezygnacji i dodatkowo wystawili własny dokument.

Na reakcję nc+ specjalnie nie czekam - przechodzę na DVB-T oraz weebTV (poprzez Mini PC). Chyba że ktoś się obudzi , ale to wątpię.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci cyfry też dostają listy ? czy tylko Ci z n ?

 

Na razie tylko N, Cyfra wysyła po 2.04.2013

 

a tu masz skany tych listów co idą:

 

http://iv.pl/images/99655628876709997407.jpg

http://iv.pl/images/16526391344957530389.jpg

 

Ale nie powiem Ci czy dokładnie taki dostaniesz, bo nie ja to skanowałem, zapożyczone z innego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no trwa zwłaszcza, że Cyfrowcy dopiero co dostaną listy, a ze skanów wynika że bedzie można zostać przy starych umowach :jupi: o ile oczywiście jest to prawda. Jeśli prawda to okaże się że cierpliwość popłacała.

 

Jasne, wywalili lepiej płacacych nkowców a zostawia mało płacących cyfrowiczów. Widzisz tu sens?

 

A czy ty widzisz sens w tym co proponują. Bo ja nie. Trzeba czekać i patrzeć na rozwój wydarzeń. Jeżeli te listy to prawda to ja wyjdę na tym super bo mam PRESTIGE HD z umową dopiero co podpisaną i z 2 kartami. I jak włączą mi nowe C+ to praktycznie niczym nie będzie się to różnić od fulla w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie 2011 umowa z PS3 na superpremium + mr + pace - 167 zł/m-c, umowa na 26 m-c.

Wczoraj w centrum została zaproponowana oferta migracji na następujących warunkach:

 

platinum + hbo + mr (umowa na 18 miesięcy)

pierwsze 9 m-c: cena 129zł+10zł(mr) = 139zł

kolejne 9 m-c: cena 149zł+10zł(mr) = 159zł

(Nie ma możliwości wzięcia bez HBO.)

w przypadku wymiany na multiboxa+ opłata aktywacyjna 199zł.

 

Pytanie: Czy ktoś kto podpisal umowe z PS3 lub tvLG otrzymał lepszą ofertę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zniżka na Platinum na 89zł i wiekszość ludzi chciałaby przejść do nC+!

 

89 zł za palatinum z prawami T-Mobile Ekstarklasy 2013/2014 lub 69 zł bez i jest ok

 

PS. Lasek89 masz fajny podpis i avatara. Aż myślę że mógłbyś tą moją propozycję przekazać dalej.

 

Za T-Mobile Ekstarklase to chyba by musieli mi dopłacić abym zechciał to oglądać ! :lol2:

 

Wczoraj dostałem pierwszy tel. od nc+,wypowiedzenie mam wysłane / koniec kwietnia umowa się kończy / ,oferty nie było,pani tylko chyba wywiad robiła,powiedziałem że mogę dać 79 zł max za platinum,jak będzie miała dobrą ofertę powiedziałem ze ma zadzwonić,inaczej nie ma po co,na tym koniec rozmowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale promocje rypneli chyba nikt już nie złoży wypowiedzenia...

http://media2.pl/media/101563-Pierwsza- ... siace.html

oni chyba naprawdę mają nas w d...ie:)

 

Nie nazwałbym tego promocją, ale na pewno to oznaka, że szefom nc+ kolana miękną. Gdyby tylko więcej osób się postawiło, a nie desperacko przyjmowało złodziejskie oferty, to nc+ zmiękłoby jeszcze mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale promocje rypneli chyba nikt już nie złoży wypowiedzenia...

http://media2.pl/media/101563-Pierwsza- ... siace.html

oni chyba naprawdę mają nas w d...ie:)

 

Olewają abonentów i sztucznie prezentują promocje. A konsultanci jednoznacznie nie ma takiej oferty i gdzie tu 600 ofert dla klientów migrujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z żalem przyznajemy, że mieliśmy problemy komunikacyjne, które spowodowały niezadowolenie części naszych abonentów."

 

Jakie problemy komunikacyjne ? Chyba każdy potrafi czytać ich oferte i co do tego mają jakieś problemy z komunikacją. Co oni tam ćpają ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...