Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W n płacę 69 zł miesięcznie.Dzisiaj dostałem list a w nim promocja. pakiet silver na 18 m-cy za 79 zł. porażka. Już piszę do CP o chęci przejścia na ich stronę. Czekam na jakiś odzew z ich strony.

 

Też pisałem mejla do polsatu w odzewie usłyszałem że mogę skorzystać z promocji "Trafny wybór" dostępnej tylko w punktach sprzedaży i za okazaniem jednego rachunku z Cyfry za ostatnie trzy miesiące . Szukałem info w necie co to za promocja Trafny Wybór i udało mi się natrafić na info że niby 6 miesięcy gratis plus multiroom za 0 zł , czy to się sprawdzi to się okaże jak negocjacje z nc+ spełzną na niczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że zapoznałem się przy okazji z próbką "nowej definicji oferty filmowej premium" za część kwietnia. Do mi dało wiele do myślenia odnośnie wydawania kasy na nc+. Musze zastanowić się tylko jak wielkim fanem piłki jestem ale jeśli dojdę do wniosku, że niezbyt mega-wielkim, to znikam z tej platformy jak najszybciej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky ja już doszedłem do wniosku że nie warto przepłacać za popisy Zlatanów , Krystianów czy innych Karimów . Lepiej sobie obejrzeć w tym czasie jakiś dokument na CP ... Jestem bardzo blisko przeprowadzki , tylko jeszcze majtek z szafy nie zabrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w naszej Ekstraklasie wirtuozów futbolu jeszcze mniej a i tak część z nich plus Bundesligę można zobaczyć w CP. Przepatrzyłem ofertę CP nawet pakiet za 60 zł/m-c w CP zaspokaja jakieś rozsądne zapotrzebowanie na telewizję. A na "kanały filmowe premium" w Polsce nie ma co kasy wydawać, bo widać co mają za ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky w naszej kopanej nie szuka się wirtuozów , szuka się folkloru którego nie brakuje . No i co nasze to nasze, jakie by ono nie było . I masz rację za 60 zł zobaczysz dużo no i co dla mnie ważne zobaczę 5 meczy w kolejce naszej kopanej . Tylko majtki zabrać z szafy i mogę migrować ;P Te ich premiery filmowe w dzisiejszych czasach na drugi dzień w necie znajdziesz... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przemigrowałem do nieszczęsnego nc+

 

Po prawie godzinnej batalii, z czego ponad pol godziny zajmowało odczytywanie warunków umowy bla bla bla :read: , udało się wynegocjować coś takiego:

 

- canal+ PLATINIUM 99 zł

- MR (2 karty) 0 zł

- PACE PVR 500 0 zł

Razem 99 zł / umowa na 12 miesięcy

 

Jeżeli chodzi o HBO, to nawet nie próbowałem, z tego co czytam jest tam jeden wielki i pewnie po dwóch miesiącach żałowałbym, że muszę dopłacać te 10 czy 20 zł.

 

Dodam, że umowę miałem do 31.03.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przemigrowałem do nieszczęsnego nc+

 

Po prawie godzinnej batalii, z czego ponad pol godziny zajmowało odczytywanie warunków umowy bla bla bla :read: , udało się wynegocjować coś takiego:

 

- canal+ PLATINIUM 99 zł

- MR (2 karty) 0 zł

- PACE PVR 500 0 zł

Razem 99 zł / umowa na 12 miesięcy

 

Jeżeli chodzi o HBO, to nawet nie próbowałem, z tego co czytam jest tam jeden wielki i pewnie po dwóch miesiącach żałowałbym, że muszę dopłacać te 10 czy 20 zł.

 

Dodam, że umowę miałem do 31.03.2013

 

I uważam że to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno, przy podwyżkach w C+, ludzie robili krzyk i batalię o 5 zł.

A dzisiaj ludziska płacą niemal 100 zł. za nicniemający pakiet Platinum i uważają to za dobrą ofertę (szok!).

Nic, tylko pogratulować specom NC+ umiejętności przekonywania (lub napiszę wprost: prania mózgów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...