Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KRYTOL, z którego tylko będę oglądał Ale Kino. :D też mi coś... 6 kanałów.

 

Tak w ogóle nie skupiajmy się ile kto kanałów dostał tylko trzeba działać w sprawie migracji, bo przez następne 100 stron będzię czy świecą Wam kanały lub abonenci C+ zostali pokrzywdzeni, sztuczny tłum to mogą robić we francji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zgadza się, piszmy negatywne posty na postępowanie nc+, negocjujmy do samego końca ile się da albo ostatecznie odejdziemy jak nie dostaniemy tego z czego byśmy byli zadowoleni ... Trudno, życie ...

 

" Czy zarząd nc+, który jeszcze kilka dni temu zapowiadał, że mimo krytyki nie zmieni oferty, teraz zmienił swoje zdanie? O tym przekonamy się za kilka dni, gdy prezes nc+ dotrzyma słowa i przedstawi zapowiadaną "odpowiedź" na krytykę klientów. Na razie platforma nc+ wprowadza pierwsze działania, których celem jest zmniejszenie krytyki - w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy nc+ daje abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych" / źrd : media2.pl

 

Odpowiedź może być tylko jedna , muszą zejść z cen gdy chcą zatrzymać obecnych abonentów n i cyfry+ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję Gold za 79zl z HBO na 7 msc grats, lub Silver za 64 z HBO na 7 msc gratis. Nie wiem czy warto i sie zastanawiam. Umowe mam do konca miesiaca. Obecnie Pakiet FULL za 99zł w n.

To dali ci tańszy pakiet jak posiadasz a to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego działu dotyczącego migracji:

Rozmawiałem dziś z osobą odpowiedzialną w UOKiK za platformy cyfrowe. Mają dziś o 17 spotkanie w tej sprawie i w trybie pilnym będzie podjęta decyzja. Z informacji mi przekazanej wiedzą ,ze jest duży problem. Kobieta powiedziała mi ,ze mogą nawet nałożyć na NC+ karę. Co dziwne powiedziała mi ,ze tworu takiego jak NC+ formalnie nie ma. Mają tylko warunkowe dopuszczenie. Jeśli ktoś ma czas to może zadzwonić pod nr 22/5560424 i dopytać o szczegóły.

Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Od 30 listopada 2012 Grupa Canal+ i Grupa ITI współpracują wobec strategicznego partnerstwa na rynku telewizji w Polsce będąc wspólnie właścicielami TVN i połączonej platformy cyfrowej nc+ . NC+ to tylko produkt oferowany przez dwa, wspólnie działające na podstawie porozumienia podmioty gospodarcze. Zwróćcie uwagę, że kto inny podpisuje się w listach do abonentów n-ki (w stopce widnieje ITI Neovision Sp. z o.o.) a kto inny w listach do abonentów Cyfry (w stopce jest Canal+ Cyfrowy S.A.). Zakładając, że listy do Cyfrowców są autentyczne, to w balona są robieni abonenci n-ki i to przez własnego operatora. Nikt migrując nie podpisuje umowy z firmą NC+, bo po prostu taka nie istnieje. NC+ to tylko produkt, marka. Mylę się? Ktoś ma inne przemyślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wczoraj proponowali do wyboru Silver, Gold lub Platinum - może już przestali narzucać jedyną słuszną opcję.

A jaki masz pakiet i za ile?

 

C+Optimum, HD Promo, MR, Pace PVR 9*63,5PLN i 3*117PLN

 

Oferta póki co Platinum 99, MR 10PLN Umowa na 18 miesięcy. Proponowali też Gold za 89 lub Silver za 69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpm:

Z podpisami jest OK.

 

Już to podawałem:

 

ITI NEOVISION SP. Z O.O., WARSZAWA

VARLEY JULIEN GUILLAUME-PREZES ZARZĄDU,

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ-WICEPREZES ZARZĄDU,

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEJANDRO-WICEPREZES ZARZĄDU,

DANDOY NICOLAS RAYMOND-WICEPREZES ZARZĄDU,

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA-WICEPREZES ZARZĄDU

 

Udziałowcy:

Firma CANAL + CYFROWY,

Firma TVN,

Firma DTH POLAND HOLDING B.V.,

Firma DTH POLAND HOLDING COOPERATIEF U.A.,

Firma NEOVISION HOLDING B.V.,

Firma 3 W CAPITAL INVESTMENTS

 

Mały niuans - Canal+ Cyfrowy najpewniej chodzi o oba: SA i Sp z.o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpm:

Z podpisami jest OK.

 

Już to podawałem:

 

ITI NEOVISION SP. Z O.O., WARSZAWA

VARLEY JULIEN GUILLAUME-PREZES ZARZĄDU,

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ-WICEPREZES ZARZĄDU,

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEJANDRO-WICEPREZES ZARZĄDU,

DANDOY NICOLAS RAYMOND-WICEPREZES ZARZĄDU,

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA-WICEPREZES ZARZĄDU

 

Udziałowcy:

Firma CANAL + CYFROWY,

Firma TVN,

Firma DTH POLAND HOLDING B.V.,

Firma DTH POLAND HOLDING COOPERATIEF U.A.,

Firma NEOVISION HOLDING B.V.,

Firma 3 W CAPITAL INVESTMENTS

 

Mały niuans - Canal+ Cyfrowy najpewniej chodzi o oba: SA i Sp z.o.o.

Ile tych wiceprezesów :) 15 mogli dać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wczoraj proponowali do wyboru Silver, Gold lub Platinum - może już przestali narzucać jedyną słuszną opcję.

A jaki masz pakiet i za ile?

 

C+Optimum, HD Promo, MR, Pace PVR 9*63,5PLN i 3*117PLN

 

Oferta póki co Platinum 99, MR 10PLN Umowa na 18 miesięcy. Proponowali też Gold za 89 lub Silver za 69.

 

Chyba 53,50x9 i 107x3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem telefon przed chwilą z NC+ . Konsultant miły wysłuchał wszystkiego co miałem do powiedzenia . Zaoferował silver za 64 zł - oczywiście odmówiłem , wcześniej miałem w N wszystkie pakiety + HBO + N premium na 4 miesiące gratis za 59 zł . Nie wdawał się w dyskusje , nawet nie próbował zachwalać nc+ . Pożyczyliśmy sobie wesołych świąt i się rozłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpm:

Z podpisami jest OK.

...

Oczywiście. Podpisów nie kwestionuję, bo jeśli działają dwa podmioty i każdy z nich ma swoją bazę abonentów (czyli klientów), to oczywiste jest, że ITI będzie rozmawiał z abo n-ki a Canal+ z abo Cyfry. Mój post powstał w odpowiedzi na stwierdzenie innego użytkownika, co przytoczyłem wcześniej. Podkreślam: nie ma czegoś takiego, jak firma NC+! To dotychczasowi operatorzy grają ze swoimi klientami tak, jak chcą (czytaj: uciekając się do sposobów i zasad, nierzadko niezbyt fair, ustalonych dla potrzeb "strategicznego parterstwa").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...