Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam standardowego Twina kupionego w salonie cyfry.Czy antena 80 poprawi tą sytuacje?

Trzeba się na początek skupić na dokładnym ustawieniu talerza. Jeżeli to nie pomoże to dopiero wymienić na większy.

 

U mnie jest taki problem że jest bardzo mała przestrzeń..technik stwierdził że żadne ustawienie już nie pomoże.Konieczna wymiana anteny.Możecie mi jakąś polecic?czy warto kupowac w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dziwny problem .A wiec podlaczylem mediabox w domu telewizor hdmi , po przejrzeniu sprzetu po 2 dniach zabralem do pracy i podlaczylem do telewizor sd przez euro i tu mam problem jak sie zmienia rozdzielczosc w mediabox mam glos a nie obraz .Na pilocie naciskam przycick gwiazda i wypisuje mi na wyswietlaczu 1080 hdmi .kiedys na dekoderach N mozna bylo przelaczac rozne rozdzielczosci , jak tutaj to zrobic .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o jakość obrazu to powiem tak obecnie mam Mediabox + ten 500 gb, i w innym turbobox, i tu Mediabox ma gorszy obraz, a do Technisata nie ma porównania, mam 4 tv lcd Mediabox z Sony 46 HX 755, turbobox Sony EX 720, najlepszy onraz miał technisat miałem Digicordera HD 500 gb, a w Sony 46 tuner wbudowany, więc Technisat nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza dla Ciebie gorszy obraz ?

 

Ja porównuje MediaBox+ z iCordem na Panasonic TX65VT20 i szczerze nie widzę różnic niemożliwych do porównania...

 

Nawet jeśli dla kogoś różnice są, to podstawowym problemem jest fakt, ze przy sprzęcie spoza oferty NC+ nie można korzystać z żadnych dodatkowych funkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość 38% jak narazie nie zacina sie obraz.Czy to moze być wina anteny?kabli nie mam pozaginanych i ma to jakis wplyw na jakosc obrazu?bardzo prosze o pomoc

Z tego co widze co kanał to odbiera inną jakość...na TVN HD antena1 mam 5% antena2 38% :evil:

Dzisiaj miałem okazję zobaczyć tego mediaboxa na starej, lekko pokrzywionej 60-tce po Cyfrze (na jednym kablu). Udało się wyciągnąć 17% na TVN I 51% na TVP1. Jeżeli Twój talerz nie jest pognieciony to ze 25% na TVN powinno się wyciągnąć. Jeżeli chcesz już 80-tkę to proponuję Coraba (przyzwoita jakość za rozsądną cenę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogorszyło się od stycznia, gdy transponder przeszedł na dvb-s2. Wiele gorszych instalacji nie daje rady po tej zmianie. Nie wiem, jaka jakość sygnału jest akceptowalna dla tego dekodera bo nie miałem jeszcze okazji porównać. Może 10% wystarcza z zapasem? Generalnie wnioskuję, że ten dekoder pokazuje małe wartości jakości bo instrukcja wymaga tylko 50%. Dla odmiany 100% w turbo to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mediabox+ można jakoś wymusić pobieranie listy kanałów, jak było w Pace? W opcjach DVB-T jest cos takiego ale z satelity wymuszenia pobrania nie mogę znaleźć.

 

Wchodzisz w ustawienia Anteny.Niczego nie zmieniasz tylko zatwierdzasz OK.Dekoder pobierze listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok powielę mój post z wątku o dekoderach nc+

 

Istnieje aplikacja o nazwie Mediabox Editor Studio i ów program ponoć służy(nie testowałem) do kreowania własnej listy kanałów w dekoderach mediabox. Czy to prawda? Jeśli tak to byłoby przezaje...ście zedytować sobie własną listę kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...