Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam włączony od 11 godz.Jeszcze takich cudów nie widziałem,dosyc mam im płacić za platyne z hbo to powinni mnie całowac w [beep]e , pace to trwało 5 min. ,dzwoniłem do nich to powiedzieli ze moze to nawet trwać 48 godz.jak juz minie i nic nie bedzie to mam dopiero zadzwonic,PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie wszystkich dekoderów nc+ i o równoległy sygnał przez HDMI jak i analogowy dźwięk poprzez chinche. mam PACE PVR i w nim to działa - natomiast słyszałem, że w dekoderach n-ki już w ten sposób to nie działa. jak to jest w tym nowym MEDIABOX+. mam już dość PACE ale z drugiej strony będę potrzebował bardzo równoległego sygnału HDMI i analogowego audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilek71 nie chcę być złośliwy...a czy pozostawiłeś dekoder na kanale "11" ?? ja podpisałem umowę tydzień temu. Uprawnienia miałem po ok 40 minutach.

nie da sie w mediaboxie zostawic na kanale 11 sa tylko paski siły i jakości z dwóch anten, dalej nic idę spać zobaczymy rano jest napisane że niby do 24 godzin otrzymuje się uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o tym bo ogladam kanaly hd na sd tv .ale chyba nie taki obraz jest to znaczy chyba rozciagniety czy cos takiego .Roznicy nie ma ?

 

Nie ma różnicy, bo dodatkowy dekoder mam pod CRT podpięty i wszystko jest ok. Musisz pokombinować czy ma iść 16:9 czy 4:3 obraz i powinno być git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie wszystkich dekoderów nc+ i o równoległy sygnał przez HDMI jak i analogowy dźwięk poprzez chinche. mam PACE PVR i w nim to działa - natomiast słyszałem, że w dekoderach n-ki już w ten sposób to nie działa. jak to jest w tym nowym MEDIABOX+. mam już dość PACE ale z drugiej strony będę potrzebował bardzo równoległego sygnału HDMI i analogowego audio.

 

W mediabox'e nie ma wyjścia na cinche - jest tylko hdmi i cyfrowe spdif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A bawił się ktoś już w podłączanie zewnętrznego dysku do mediaBOX+??

 

Wczoraj widziałem w punkcie ten dekoder i widzę do stęp do taśm prowadzących do dysku. Oczywiście delikatne odkręcenie 3 śrubek i powinno sie udać podłączyć zewnętrzny.

 

Tylko w jakim formacie będzie zapisywało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A bawił się ktoś już w podłączanie zewnętrznego dysku do mediaBOX+??

 

Wczoraj widziałem w punkcie ten dekoder i widzę do stęp do taśm prowadzących do dysku. Oczywiście delikatne odkręcenie 3 śrubek i powinno sie udać podłączyć zewnętrzny.

 

Tylko w jakim formacie będzie zapisywało??

 

 

tylko po co ? w mB jest 500 GB dysk nie starczy Ci ??

 

z tego co sie orientuję to po podłaczeniu zewnętrznego dysku jest on natychmiast automatycznie formatowany a nagrania jakich dokonasz w czasie użytkowanie są zabezpieczone, na kompie ich nie odpalisz. Natomiast jakbyś ten dysk chciał ponownie użyć do kompa to znowu trzeba go formatować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

właśnie chodziło mi o zrzucenie nagrania na kompa. Miałem C+ teraz zostałem z "n". Do C+ miałem swój dekoder, do którego podłączałem dysk i później mogłem zrzucić na kompa to co nagrałem (western na Ale Kino + HD).

 

Ariva też wymagała formatowania dysku, nie za każdym razem ale była taka potrzeba.

Co do zabezpieczeń nagrań to sie nie orientuje.

 

Ale jak rozumiem na 100% jesteś pewien że się nie da??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i doczytać nie mogę (albo za dużo treści i nie mogę znaleźć). Powiedzcie mi, czy gdybym zdecydował się na NC+ i wziął mediaboxa, mam możliwość doprogramowania do niego (np. gdzieś na końcu) kanałów z drugiego satelity? W tej chwili mam Ferdka, na antenie zeza, i odbieram oprócz Hotbirda również kanały z Astry, chciałbym je mieć również na mediaboxie. Da radę? Czy będę musiał dopinać do Astry drugi dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilek71 pasek siły sygnału powinien ci zniknąć i mediaBOX powinien ściągnąć najnowsze oprogramowanie. A później masz możliwość przełąćzania kanałów...przynajmniej tak było u mnie :/

u mnie niestety nie aktualizacja pobrała sie wczesniej przed aktywacją teraz wchodząc do menu przez setup na dekoderze jest napisane AKTYWACJA i nic sie nie da zrobic jeszcze 2 godz i minie 24 godziny od podłączenia wtedy będę dzwonił i sie kłócił :D

 

ps mam multiroom i odrazu przez kabel inernetowy podłączyłem ten drugi dekoder box + i też niby czeka na uprawnienia może to przez to się tyle czeka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...