Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SebastianT po ustawieniu w dekoderze podłączenia "dwie anteny" zaktualizuje Ci się lista kanałów i wówczas uzyskasz dostęp do kanałów z Astry :)

 

@kamilek71 a odłącz drugiego boxa i sprawdź czy się coś zmieni :)

 

Nie wiem czy macie także taki sam problem. Osobiście mam mediaBOXa podłączonego kablem optycznym do amplitunera. Po wyłączeniu tv na wyświetlaczu tunera pojawia się napis "HDMI OFF". Dzwoniłem właśnie w tej sprawie do BOA i powiedziano mi, że jest to jak najbardziej "normalna" sytuacja. :shock: Zgłośiłęm prośbę by w oprogramowaniu uwzględnili możliwość nie wyłączania hdmi gdy słucham radia internetowego - po kiego grzyba ma mi dziłać tv i ampli jednocześnie, skoro dźwięk leci mi z kina domowego :?: Pani łaskawie przyjęła zgłoszenie. I teraz OGROMNA prośba do osób, które korzystają z podobnego podłączenia i też mają taki problem. Napiszcie do nich info z notką o takim problemie i prośbą by uwzględnili to w oprogramowaniu (o ile się da) bądź dzwońcie. Pani stwierdziła, że im więcej dostaną takich zgłoszeń będą starać się ten problem wyeliminować. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twój amplituner nie ma może wejścia hdmi? Ja mam mediaBoxa+ podłączonego pod ampli za pomocą hdmi i ampli do tv też przez hdmi. Żeby słuchać radia nie muszę włączać telewizora.

Właśnie problem polega na tym, że nie mam takiego ampli. A zmieniać na chwilę obecną nie mam zamiaru :(

Taniej wyjdzie jak oni sobie poszperają w oprogramowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego kabla HDMI a na marginesie wkoncu dostałem uprawnienia na miediaboxie i boxie+

 

cccp11 jeśli dalej nie masz proponuje Ci wysłać e mail pod doradca@info2.ncplus.com.pl podajac nr umowy, nr aneksu, imię i nazwisko, hasło oraz dane dekodera: nr seryjny, nr karty, nr conax, status

 

Dane te po ściągnięciu głównego oprogramowania znajdują się w menu: SETUP - DIAGNOSTYKA - INFORMACJE O SYSTEMIE.

 

to co napisał odja u mnie też zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...