Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie u mnie raczej pikselozy nie zauważyłem.

Aby mieć internet w mediabox musisz mieć podłączony do routera za pomocą kabla lub wifi(problematyczne i droższe).

 

 

EDIT.

 

Ktoś się orientuje czy można nagrywać 2 programy jednocześnie (dwa kable) bo zlecić nagrywanie na dwóch kanałach się nie da o tej samej godzinie.

Pytanie drugie da się oglądać coś z pozycji nagranych w czasie gdy nagrywam inny program zlecony wcześniej ?? Dysk to wyrobi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy można nagrywać 2 programy jednocześnie (dwa kable) bo zlecić nagrywanie na dwóch kanałach się nie da o tej samej godzinie.

 

Nie, nie można.

 

 

Pytanie drugie da się oglądać coś z pozycji nagranych w czasie gdy nagrywam inny program zlecony wcześniej ?? Dysk to wyrobi ??

 

Tak, da się, pod warunkiem, że masz dwa kable do tunera podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy można nagrywać 2 programy jednocześnie (dwa kable) bo zlecić nagrywanie na dwóch kanałach się nie da o tej samej godzinie.

 

nie da się

 

Pytanie drugie da się oglądać coś z pozycji nagranych w czasie gdy nagrywam inny program zlecony wcześniej ?? Dysk to wyrobi ??

 

oczywiście można odtwarzać,

można nawet odtwarzać na slave, głównym i jednocześnie nagrywać na głównym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Gorąca Prośba o pomoc. Mam problem z usługą Portal+. Działała dobrze, ale od pewnego momentu wyświetla tylko napis Pogoda i nic dalej nie można z tym zrobić. Dekoder odłączałem od prądu, przywracałem ustawienia fabryczne i nic to nie dało. Internet jest dobrze skonfigurowany, bo serwisy netVOD działają poprawnie. Jak można to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie inne pytanie. mam dwa kable z anteny i na jednym jest lepsza siła i jakość a na drugim gorsza (bo są złączki itp). Zanim wymienię przewód gdzie lepiej podłączyć ten lepszy do gniazda w mediabox nr 1 czy nr 2. jeden służy do oglądania z drugi do nagrywania. nie wiecie gdzie lepiej to włączyć (w który port) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników tego deka a mianowicie w jednym z forum pojawiła się taka notka jako minus a mianowicie przy dłuższym czasowo włączonym deku daje się wyczuć jak to określił "zapach nowości"związany z obudową plastykową.Dla mnie jest to ważne z tego względu ,że żona jest uczulona alergicznie na tego rodzaje zapachów i wtedy wymiana mojego Pace-a na mediaBoxa staje się niemożliwa.Proszę o wypowiedź w tej nietypowej sprawie.Nawiasem to jest już 3 pytanie w tej sprawie i jakoś nikt nie może odpowiedzieć jasno.Czyżby wstydliwa sprawa albo nikt więcej nie użytkuje tego deka ponad godzinę.A dla mnie z wymienionej wyżej powodu sprawa jest ważna gdyż musiałbym bawić się w wymianę ponownie w przypadku faktycznego wydzielania tego zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic takiego u siebie nie zauważyłem, a dekoder gra od 8 rano cały czas...
Dzięki i jeszcze pytanie czy jak na moim Pace-sie sygnał siły sygnału 4,4-,3 a w tym najsłabszym tr 4,1-4,0 czy odbiór będzie bez problemu/niektórzy piszą ,że przy jednym modelu deka odbiór jest prawidłowy a przy innym problematyczny/czyli chodzi o czułość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy chce ponowic post o podlaczeniu mediaboxa do neta bezprzewodowo,czy ktos z was probowal to robic i ew.czy sie udala.NC+ proponuje cos takiego http://allegro.pl/netgear-wnce2001-adap ... 96978.html czy ktos z was ma takie urzadzenie i jak to dziala.

 

Ja zastanawiam się nad zakupem tego http://allegro.pl/winstars-wifi-repeate ... 02632.html

Powód? Bez kolejnego zasilacza za szafką. Jeżeli dekoder podaje napięcie pod USB to Twój wybór wydaje się ciekawszy.

A co do działania z netem nie powinno być problemu. Zastanawiam się tylko czy poszłoby w MR kupując dwa takie i podłączając je do deków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...