Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym wydaniu Satkuriera jest podobno test dekodera mediaBOX+. Z uwagi na to, że nie mogę dostać już miesięcznika, może ktoś ma go i wrzuci skan testu. Mam obecnie Cyfrę i dekoder Opticum 9600TS i ciagle mam z nim problemy, więc zastanawiam się czy przejść na ich dekoder. Wg Was warto przejść ta ten dekoder??? Wiem, że strace wtedy swoją listę kanałów.

 

Tutaj masz test media BOX+ http://hdtvpolska.com/topic/30156-test- ... /?p=302796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie dowiedziec sprawdzic jakie kanaly wskoczyly NOWE np na liste WSZYSTKIE KANALY ??

nie widze opcji samorecZnego skanowania listy kanalow , tj chce teraz odswiezyc przeskanowac a nie ma w mediabox takiej opcji , jedynie zauwazylem ze w zakladce ANTENA po zmianach dekoder skanuje liste , i czy lista sama sie aktualizuje ( chyba TAK ) bo np zniknely nsport 36-37 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czego nie możesz zmienić ? Po co chcesz zmieniać godzinę? jakie ustawienia obrazu chcesz zrobić ? Gdybyś czytał opinie to byś wiedział że nie można ustawić własnej listy kanałów...

 

.... ale chyba istnieje opcja "ulubione kanały", jak w Turbo ? I można tam kolejność programów ustawić. Fakt, trochę sztucznie,bo nie po numerach 1,2,3, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak fanboy Technisat :facepalm:

Podłącz wreszcie dekodery do tego samego TV, na tych samych ustawieniach i wtedy porównaj.

Napisz w końcu co wg Ciebie znaczy lepszy obraz bo po raz kolejny nie napisałeś nic konkretnego :!:

 

Jeśli nawet.. to ma to konkretne uzasadnienie w jakości obrazu z Technisata :!: Wzór do naśladowania.

Co, do porównania, to racja. Sam jestem ciekawy, jak to wypadłoby na tym samym TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mediaBOX+ to chyba najlepszy dekoder w ofercie nc+. Szkoda tylko, że nie da się podpiąć pod usb dysku zewnętrznego. Zadawałem tutaj już takie pytanie wcześniej, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, skądś dowiedziałem się jednak, że na razie nie jest to możliwe, ale ponoć nad tym pracują. Jak będzie w przyszłości zobaczymy. A jak można pod ten dekoder podłączyć Internet? Tylko przez Ethernet? Czy można np. adapterem Wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że w kwietniowym "papierowym" SAT KURIERZE jest wszystko o nowym mediaBOX ale pytałem w kilku kioskach i nie mają ( Panie tego nikt nie czyta więc nie biorę bo leży potem pół roku) k...a mać a tych p.......ch różowych śmieci całe za[beep]e gapią się na ciebie z okładek te porypane popki, jopki i cichopki...( sorka ale mnie wczoraj krew zalała...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...