Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

np. wczoraj był bardzo ważny mecz Niemcy-Dania.Ważny z powodu ewentualnego awansu naszych piłkarzy.I kto go mógł obejrzeć poza TNK,N albo tv naziemną cyfrowa?U mnie na osiedlu na 30 domów jest tylko jeden abonent z N,ja z TNK,reszta cyfra i cp.Już to widać skalę.

Czas najwyższy by kanał ów znalazł się w Cyfrze.

Kazdy mogl to obejrzec,mecz lecial na RTL-u,ktory jest FTA.Posluchac juz nie dla kazdego mozna bylo,bo nie kazdy orientuje sie w niemieckim,ale obejrzec mozna bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może rzeczywiście coś wisi w powietrzu. Może jeszcze nigdy nie było tak blisko porozumienia jak teraz, bo na drugiego mail'a odesłali mi coś takiego:

 

Szanowny Panie,

 

 

Nie chcąc wprowadzać Pana w błąd co do terminów i

kosztów wprowadzenia ww. kanału proszę o cierpliwość. Dokładne i

kompleksowe informacje otrzyma Pan w magazynie abonentów Plus+ lub na

stronie http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosci_szukaj.html

 

W końcu, tak jak to ktoś już napisał, w dobie kryzysu finansowego i zagrożenia likwidacją z powodu braku rentowności (czytaj poszukiwania nowych źródeł dochodu), są bardziej skłonni na ustępstwa i odpuszczenie ze stawianych do tej pory warunków.

 

Nawiązując do otrzymanego mail'a - czekam cierpliwie. Jeszcze tak ze dwa tygodnie :lol2: . I potem wysyłam kolejnego :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wygląda to na list napisany odręcznie, a nie tylko metodą CTRL+C, CTRL+V. :) Jeśli wprowadzą kanał, prawdopodobnie dowiemy się o tym z najnowszego magazynu Plus+ - tak jak dowiedzieliśmy się o wymianie kart. Nawet SatKurier nie miał swojego źródła - tylko internetowe wydanie magazynu C+. :wink:

 

A&G, pisz listy i bądź wytrwały, jak Andy Dufresne w "Skazanych na Shawshank". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wziął i płacił dodatkowo za TVPHD,bo jest i będzie tam trochę do obejrzenia- poza tym nie ma przymusu brania dodatkowych kanałów i płacenia! Nie chcesz , to nikt cię nie zmusi, żebyś go brał! A TVP Sport mam w kablówce i czasem jest coś do obejrzenia- tylko jakość obrazu porażka jak prawie całe polskie SD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to będzie nie marudzić! Poza tym jak tak bardzo chcesz ten nic nie warty kanał kup TNK lub N';/ Zapewniam was że poza żużlem wielkie nic tam jest i ta cudowna jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest...

Kanał rzeczywiście ma słabą ofertę, więc nie ma dużego ciśnienia w C+ by go dołączać. Wszak trzeba promować swoje skarby w postaci Canal+Sport i Orange Sport :)

Ale póki co nie przesądzajmy czegokolwiek. To TVP ma zależeć na wejściu kanału do Cyfry+, a nie na odwrót (czy była mowa o likwidacji kanału?), więc wszystko zależy od konstruktywnej oferty ze strony TVP, a nie ich nadymanych obostrzeń i wymagań wziętych z księżyca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie, że nie ma w nim nic ciekawego. Przykładem mogą być chociażby dopiero zakończone MŚ piłkarzy ręcznych, poza finałem innych meczów niż reprezentacji Polski w publicznych kanałach jakoś nie widziałem, a w TVP Sport były. Dla mnie to jest interesujące wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie, że nie ma w nim nic ciekawego. Przykładem mogą być chociażby dopiero zakończone MŚ piłkarzy ręcznych, poza finałem innych meczów niż reprezentacji Polski w publicznych kanałach jakoś nie widziałem, a w TVP Sport były. Dla mnie to jest interesujące wydarzenie.

Bo finał, jak to finał... rządzi się własnymi prawami :] A innych meczy z udziałem zagranicznych ekip, TVP nie musi pokazywać w kanale otwartym - wymóg mieli pewnie tylko na mecze Polaków i finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak psioczycie na ten kanał, że niby nic nie ma, że do kitu itd. Ale przypomnijcie sobie jak to cały czas wszyscy chcieli dołączenia TVP Sport do oferty Cyfry+. Nie chce mi się teraz szperać, ale napewno wśród tych, którzy teraz tak narzekają, są właśnie ci, co najgłośniej domagali się TVP Sport w Cyfrze+. Teraz kiedy pojawia się okazja (i to być może bliżej niż kiedykolwiek do tej pory), to jest beeee. Nie mówię, że wszyscy, ale część z was jest jak przysłowiowe chorągiewki na wietrze. Zależy, z której strony zawieje. Co by nie zrobił to będzie źle. Nie ma kanału, to jak tak można, Cyfra+ znowy zaspała, to już koniec Cyfry+. Jak już dołączą, to dno, po co? Są o niebo lepsze kanały, szkoda pięniędzy. Itd, itd.

 

Ja po prostu czekam i cieszę się, że może wreszcie ten kanał zawita do oferty Cyfry+, a wierzcie mi, że tak jak z Zone Romanticą, znajdą się chętni do jego oglądania. A w przypadku TVP Sport naprawdę nie mało. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego nie krytykujcie, tylko cieszcie się, bo Cyfra+ mogłaby w tym roku nie dołączyć nic i co wtedy? Dopiero byłaby beeee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czekać na TVP SPORT w cyfrze czy kupować Telewizje na karte? Gdzie będzie ten kanał? Sam niewiem. Gdybym miał pewność , że będzie w cyfrze to bym czekał i do kwietnia a tak wacham sie z zakupem TNK. Jak myślicie? Odpowiedzcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...