Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Marek uważam,że należy zasypać Cyferkę mailami w sprawie TVP Sport,wysłałem i otrzymałem przed chwilą odpowiedż:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, że obecnie nie dysponuję informacjami na temat pojawienia się na naszej platformie wspomnianego kanału. CYFRA+ jednak wciąż poszerza ofertę programową o nowe, interesujące kanały.

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów wykorzystywane są przy planowaniu oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Justyna Jędrzejuk

 

Dział Relacji z Abonentami

Naprawdę jedyne wyjście to zasypanie ich mailami,bo inaczej będzie się to strasznie ślimaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym źródłem informacji o TVSat jest ostatnio Tygodnik Żużlowy :lol2:

W "Tygodniku żużlowym" z 25.01.2009 napisali iż dyrektor programowy TVP Sport Jarosław Idzi powiedział:

"TVP Sport jest coraz bardziej dostępna. W najblizszych dniach ma być udostępniona na platformie Cyfra +...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj taką dostałem. Odesłałem im z prośbą o nieprzysyłanie mi kolejnej oklepanej formułki, tylko konkretną odpowiedź w sprawie ostatnich doniesień prasowych dotyczących wypowiedzi pana Idziego. Zobaczymy co tym razem odpiszą i kiedy (na ostatnią odpowiedź czekałem 3 albo 4 dni)?

 

Wiem, naiwny jestem, ale im więcej takich postów, tym szybciej coś wymyślą (może :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie może napisze, że nie tylko do abonentów C+ piszą tak wymijające odpowiedzi - ty pytasz o konkrety, a oni i tak odpisują swoje "nie możemy", "rozmowy są prowadzone" itp. :/

 

 

Podejrzewam jednak że to nie cyfra ma problem z dogadaniem się z TVP Sport tylko TVP się stawia i wymyśla. Ja wiem że cyfra dużo mówi i obiecuje ale mam takie podejrzenie że to TVP są mało prężni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. wczoraj był bardzo ważny mecz Niemcy-Dania.Ważny z powodu ewentualnego awansu naszych piłkarzy.I kto go mógł obejrzeć poza TNK,N albo tv naziemną cyfrowa?U mnie na osiedlu na 30 domów jest tylko jeden abonent z N,ja z TNK,reszta cyfra i cp.Już to widać skalę.

Czas najwyższy by kanał ów znalazł się w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...