Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Po pierwsze przypominam, że ktoś tu już pisał, że kampania rusza 9 a 15 oferta. Że już są gotowe spoty z Jedynym Takim... :D

Po drugie - trzeba wypatrywać spotów reklamowych

Po trzecie... na banerach Liga Mistrzów / T-Mobile Ekstraklasa oraz film / serial nie ma logosów stacji. Pewnie chodzi o nowe nazwy Canal+ :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam jeszcze raz mowie ze nie chodzi o to ze wszystko bedzie w 1 pudelku - zle odbieracie ta kampanie

 

"wkrotce dylematy sie skoncza" - "nowa definicja rozrywki" - zastanowcie sie !

 

dylematy sie skoncza czy ogladac film czy serial, samochody czy kuchnie (oba kanaly sa w c+ tyle ze bbc nie w hd)

 

wysilcie sie i pomyslcie o co chodzi w tej kampani - jeszcze raz powtarzam ze nie o oferte w jednym pudelku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pozwolę dorzucić swoje zdanie do tego kabaretowego wątku.

Czytając informację na stronie "nc+" dochodzę powoli do wniosku, że z fuzją "Cyfry+" i "n" będzie jak w tym przysłowiu że z dużej chmury mały deszcz.

Czyli "Cyfra+" pozostanie z aktualnie nadawanymi kanałami, natomiast nowa "nc+" zastąpi obecną "n" zyskując kilka kanałów z oferty "cyfry+", które były dostępne na tzw. wyłączność.

Jest to moje przemyślenie odnośnie informacji na stronie "nc+", mówiące że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ITI.... .

Prawdę powiedziawszy, obecna oferta, sposób kodowania, możliwość korzystania z własnego sprzętu TV-SAT jest bardzo mocną stroną "cyfry+" i takie uszczęśliwianie abonentów dennymi często "nowościami" mnie jakoś nie rusza.

Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...