Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Czekam na oficjalne info odnośnie nC+ odnośnie korzystania z samej karty [...]

Heh, ja też. Bo nie będę brał od nich żadnego dedykowanego "pudła". Ewentualnie moduł CI+, ale pod warunkiem, że będzie w trybie Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Najlepszy ubaw to mają członkowie zarządu nc+, bo jak czytają te posty co każdy podaje inną datę startu ich platformy, to się za głowę łapią albo sami się pogubią z oficjalną datą startu ... Jeszcze ogłoszą na konferencji, że co niektórzy już dawno wystartowali z ich platformą i w związku z tym nie mają już co robić na Naszym rynku i w związku z tym zaproponują aby ich potencjalni klienci przeszli do Solorza hehe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już był dogłębny ubaw. Start 01.04, ale ok niech wam będzie zmienię na 02.04 Nikt nie zaufa komuś kto tak się wypowiada !!

Kolejną prawie potwierdzona Informacja to to, że jedynym patronatem Bedzie Orange, NC+

 

Ta . ludzie zamiast świętować to będą się szykować na start NC+ śmiech na sali(do tego i tak by nikt w to nie uwierzył w dniu kawału, wtedy net jest pełen dowcipasów), tak samo po świętach. 11 listopada to całkiem inne święto, a w zasadzie dzień wolny od pracy. Wiec porównanie kiepskie.

Łatwiej wykluczyć daty które raczej na pewno nie będą niż będzie start.

Nikt tez nie ma żadnych ulotek dekoderów itp. Jak już ktoś będzie je miał to razem z informacja zapoda dowód. O ile się odważy na ujawnienie.

wie czekamy na przecieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś ktoś widział,ale zdjęć nie ma i jesteśmy tam gdzie byliśmy.Jak pisałem kilka,a może kilkanaście stron wcześniej,jak tak dale będzie to większość się po prostu zniechęci ,w końcu ile można czekać.Rozumiem jak by NC+ było za darmo to się mogą tak bawić,a w tej chwili ja osobiście jestem już tak znudzony że wezmę Cyfrowy Polsat i tyle mnie widzieli.Będzie przynajmniej jakaś odmiana bo Cyfre + i N już miałem,kiedyś nawet Wizje a CP jeszcze nigdy u mnie nie gościł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta . ludzie zamiast świętować to będą się szykować na start NC+ śmiech na sali(do tego i tak by nikt w to nie uwierzył w dniu kawału, wtedy net jest pełen dowcipasów), tak samo po świętach. 11 listopada to całkiem inne święto, a w zasadzie dzień wolny od pracy. Wiec porównanie kiepskie.

 

Czy ty naprawdę myślisz, że ludzie nic nie mają do roboty, tylko czekać na nc+? Proooooooszę Cię. Większość nawet nie wie, że "n" łączy się z Cyfrą+. Dowiedzą się, jak otrzymają jakieś pisemko, albo będą przedłużali umowę. Mylicie garstkę telemaniaków, z potężną armią ludzi, którzy mają Cyfrę+ lub "n" i oglądają, bo są zadowoleni z obecnej oferty, a nie wyszukują non stop zmian ;-)

 

A wprowadzenie nowej ramówki Canal+ nie wymaga wielkich ceregieli. Abonenci Cyfry+ i kablówek, którzy mają pakiet Canal+ po prostu otrzymają go automatycznie w nowej wersji. Nawet nie potrzeba negocjować z kablówkami. Bo wszystkie dotychczasowe kanały Canal+ (4 kanały + 1 weekendowy + 1 w 3D = 6) zostaną przemianowane na 6 pełnowartościowych stacji HD (wraz z odpowiednikami SD). Więc luuuuuuz. Jak zamieniali Canal+ Sport2 na Canal+ Gol, tez zrobiono to szybciutko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv

Czy ja tak napisałem czy sarkazmu nie odnotowałeś.

Napisałem, a przynajmniej chodziło po części mi co tobie ze tak ludzie w święta zarówno ci co musieli by to przyszykować , jak i potencjalni klienci święta to se przy wóodece mogą po klepać swe głupoty na ten temat.

I tez już to pisałem. 1% może 3 wie ze coś takiego się szykuje z abo. i więcej tych co zamierzają kupić jakiś abo bo szukają gdzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno wydaje się pewne - start nastąpi najpóźniej 5 kwietnia. Wprawdzie roszada na transponderach nie musi być równoznaczna ze startem nc+, ale skoro pojawią się tego dnia nowe kanały, to pewnie już w ramach nowej platformy. Prawdopodobnie start nastąpi wcześniej, niewiadomo tylko czy kilka dni wcześniej czy kilka tygodni. Pisałem o tym wcześniej, ale powtórzę po raz kolejny. Nie rozumiem, dlaczego, dajmy na to (zakładając nawet, że start nastąpi najpóźniej 5 kwietnia) na miesiąc przed startem nc+, platforma ta nie podała oficjalnej daty startu. Jest to dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Za miesiąc ma ruszyć nowa platforma a nikt nie zna daty jej startu. Ja rozumiem, że szczegóły oferty mogą być trzymane w tajemnicy do samego końca. To zrozumiałe. Ale data startu, nie powinna być tajemnicą. Tak możemy dalej bawić się w zgadywanie. Odpadły nam 1 i 4 marca, ale jeszcze trochę dat pozostało. Ja nie podejmuję się strzelać w konkretny dzień, bo to nie ma sensu. Ciekawe, czy nas abonentów Cyfry+ i "n' dotychczasowi operatorzy raczą poinformować o szczegółach startu nc+, migracji itp. przed faktycznym startem. Tak było w przypadku połączenia Cyfry+ i Wizji TV. To było jednak 11 lat temu, więc może teraz będzie inaczej. Wydaje się jednak, że drugiej połowie marca sprawy nabiorą tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na konkrety odnośnie tego czy będą nadal same karty w "seca", bo nie wiem czy przedłużać umowę czy ją wypowiadać, a muszę podjąć decyzję gdzieś w kwietniu, chociaż jeżeli do "nSport" i "MGM" dodali ten system, to chyba same karty, dla obecnych abonentów tak szybko jednak nie znikną, ale tę sprawę też powinni moim zdaniem oficjalnie wyjaśnić, jeszcze zanim nowa platforma ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odwiedziłem APS i typ stwierdził, że do tej pory był na jednym szkoleniu, które przypominało jedno wielkie gdybanie i w zasadzie niczego się nie dowiedział ;) przypuszczenia są, że start przed świętami, ale nic pewnego. Generalnie lekko stresująca sytuacja dla mnie, bo moja kablówka wyprowadza się z mojego miasta i muszę znaleźć alternatywę do końca miesiąca. Czekam do 21.03 i biorę Cyfrę, najwyżej będę migrował, choć wolałbym załatwić to raz a konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal bede mógł korzystać ze swojego ture i modułu CAM ?? :) Po przedłużeniu teraz umowy i zmigrowaniu do NC+ zostaje przy swoich kartach?? ;) Moduł CAM jest w TV i zależy mi na wykorzystaniu tunera DVB-S2 w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...